reklam
Vodafone

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çarkı İnternet Hilesi ve Taktiği

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çarkı İnternet Hilesi ve Taktiği; Vodafone Yanımda Uygulaması ile sürpriz hediyeler kazanabilir ve kendinize uygun paketleri takip edebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması vodafone hat sahiplerinin sıklıkla kullandığı uygulamalardan biridir. Müşteri hizmetleri aramadan bütün işlemlerini rahatlıkla yapabildiğiniz vodafone yanımda ayrıca bedava internet veren bana ver ile kullanıcılarına internet dağıtmaktadır.

Vodafone yanımda bana ne var çark çevirerek internet kazanmak isteyenler son günlerde gelen hediye çeklerinden dolayı oldukça keyifsiz olduklarını görmekteyim. Hediye çeklerinden yada kampanyalardan ziyade bedava internet kazanmak isteyen vodafone hat sahipleri için bu yazımızda vodafone bana ne var hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Nedir

Vodafone tarafında vodafone yanımda uygulaması içerisinde bana ne var kısmına tıklayarak oynayabileceğiniz çark çevirme ile hediyeler kazanabilirsiniz. Bana ne var çarkını çevirerek haftalık hediyeler, sürprizler ve indirimler kazanmanız mümkün.

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan vodafone abonelerine elinde tutmak için çeşitler hediyeler ve bedava intenet vermektedir. Bunlardan biri olan bana ne var ile sizlerde çarkı çevirerek bir çok hediye arasında seçim yaparak kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çark Çevirme Hangi Gün Yapılır

Vodafone bana ne var çarkını haftada 1 defa çevirebilirsiniz. Vodafone yanımda bana ne var kısmını tıkladıktan sonra kazandığınız hediye size hemen tanımlanır. Çarkı haftada 1 defa çevirebilirsiniz. Her hafta Pazartesi çekiliş sıfırlanır ve size yeni bir hak tanınırız. Genelde sorulan sorulardan biri ise 2 defa çark çevirme var mı sorusudur. İster faturalı olun isterse faturasız haftalık 1 defa çark çevirme hakkınız vardır.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Paralı Mı

Vodafone yanımda uygulaması tamamen ücretsiz olarak hizmet sunan uygulamalardan biridir. Uygulama içerisinde bana ne var çark çevirme aynı şekilde ücretsiz olarak sunulan hizmetlerden biridir. Bana ne var çarkını çevirdiğinizde her hangi bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Nasıl Yapılır

Vodafone yanımda çark çevirme hakkınız pazartesi hattınıza tanımlar eğer hakkınız varsa uygulama içerisinde Bana Ne Var kısmını tıkladığınızda çark karşınıza çıkıyorsa çevirme hakkınız olduğunu gösterir. Çevirme hakkınız yoksa en son kazandığınız hediye ne ise onun görürsünüz.

Çark çevirme hakkınız olduğunuz çarkı dilediğiniz yöne çevirdiğinizde çark dönmeye başlayacaktır. Çark durduğunuzda size çıkan hediye ne ise anında hattınıza yüklenecek yada size bildirilecektir. Çarktan size çıkan hediye 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Bana ne var çarkında 2GB – 1GB – 500MB ve 4GB internet, dakika, sms, hediyeler, indirim kuponları ve sürpriz hediyeler çıkabilir.

Vodafone Yanımda Çark Çeviremiyorum Sorunu

Çok nadirde olsa bazı kişiler çarkı çeviremiyorum sorunu yaşamaktadır. Çarkı çevirdikten sonra Pazartesi gününe kadar çarkı göremesiniz bu aslında bir sorun değil çark çevirme hakkınızın olmadığını gösterir. Ayrıcı zayıf intenet ve bağlantısı kopması çarkı çevirmenizde sorun yaşamanıza neden olabilir.

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi

Genelde çarkı çevirenler Vodafone yanımda hep sürpriz çıkıyor, internet vermiyor sorunu çok sık yaşamaktadırlar. Vodafone yanımda hediye çeki ve sürpriz hediye çıkması çoğu kişinin istemediği hediyelerden biridir. Genelde vodafone yanımda bana ne var interet paketi kazanmak isteyenler bana ne var hilesi var mı sorusunu çok sık sormaktadırlar.

Vodafone yanımda bana ne var hilesi internet paketi almak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Sizler için bana ne var çark çevirme hilesi hakkında ayrıntılı araştırma yaptık. Genelde Pazartesi günleri çarkı çevirdiğiniz internet verme olasılığı oldukça yüksek. Ayrıca uygulamayı telefonundan silip tekrar yüklediğinizde internet kazanma olasılığınız yükselmektedir.

Bana ne var çark çevirme internet kazanmak istiyorsanız gündüz mesai saatlerinde çarkı çevirebilirsiniz. Genelde gözlemlediğim bir durum ise yüksek fatura ödeyenlere bedava internet çıkmasıdır.

Vodafone yanımda bana ne var çark çevirme şikayet konusu oldukça fazla pek çok kişi internet çıkmadığı sadece boş hediyelerin geldiğini söylemiştir. Peki ya siz çarkı çevirerek internet kazanabiliyor musunuz. Çark çevirme hilesi hakkında taktik ve görüşlerinizi yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Vodafone Yanımda Bana Ne Var ile Ne Kazanabilirim?

Vodafone yanımda bana ne var seçeneğinde çevireceğiniz çark ile haftalık sürpriz hediyeler, indirimler ve bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Hakkı Kaç Defadır?

Vodafone yanımda uygulamasında bana ne var kısmında bulunan çarkı haftada 1 defa kullanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

22 Yorum

  1. Çarkta hangi hediyenin çıkmasını istiyorsanız parmağınızı onun üstüne koyup çevirin bende işe yarıyor…

  2. İki haftadır çark geliyor anak çevirdigimde yoğunlukdan dolayı çeviremediniz daha sonra tekrar deneyin diyor.Yani iki haftadır hakkımız olan hediyeler verilmedi.

  3. ben çevirmek istedim 20 gb lik hat yükleyince çevirebilirsiniz dedi böyle değildi ya bu

  4. Çarkı çevirdim 2 GB internet kazandım fakat hesabımdaki diğer internetten gidiyor hediye kalıyor.24 saatlik süresi olduğu için kullanamıyorum.İlk önce çarkla kazandığım internetten gitmesi gerekmez mi??

  5. Ben geçen hafta çarkı çevirmek istedim olmadı yoğunluktan dolayı .Beş dakika sonra mesaj geldi yoğunluktan dolayı çarkı ceviremediginizin farkına vardik 2 gb hattiniza tanımlanmıştır istediğiniz zaman yeniden çarkı cevirebilirsiniz diye mesaj geldi sonraki gün sona erdiğinde tekrar çark çevirdim 20 gb geldi hafta boyunca geçerli

  6. Ben yalnız TL yüklediğimde bir kere çevirebiliyorum her hafta çeviremiyorum sebebi nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu