reklam
Vodafone

Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi

Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi; Vodafone redli 12 paketi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden alınabilmektedir.  Vodafone Redli 12 tarifesi Vodafone müşterileri tarafından en çok talep edilen paketlerden biri olmasına karşın hattını Vodafone taşıyanlar tarafından da ilk tercih edilen paketlerden biridir.

Vodafone redli 12 paketi en avantajlı paketlerden biri olmasının yanında hem bol internet içermekte hem de her yöne 1000 dakika ile 250 SMS ile ihtiyaçları karşılamaktadır.

Sizlere bu yazımızda Vodafone redli 12 paketi nedir? Vodafone redli 12 avantajları detayları ve özellikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Redli 12 Paketi Nedir?

Vodafone redli 12 paketi online başvurularda büyük avantaj ve indirim sağlayan paketlerden biridir. Memnun kalmadığınız da her hangi bir cayma bedeli ödemeden çıkabileceğiniz Vodafone redli 12 paketi her ihtiyaca cevap verecek şekilde hazırlanmıştır.

Redli 12 paketi ilk ay 20 GB bedava internetin yanımda 100’den fazla ülkede kullanıma sunulan paketlerden biridir. Yurt dışında sanki Türkiye’de kullanılır gibi kullanarak her hangi bir ek ücret ödemezsiniz. Oldukça kullanışlı olan redli 12 paketinin avantajları ise;

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Redli 12 Avantajları

Oldukça avantajlı paketlerden biri olan Vodafone redli 12 paketi 12 ay boyunca her ay 12 GB internet tarifesinin yanında ilk ay 20 GB bedava internet hediyesi verilecektir.

Ayrıca bu tarifeye tercih edenler 12 GB internetin yanında 12 ay boyunca her ay ek olarak 5 GB bedava internetin sahibi olacaklardır. Vodafone redli 12 paketiniz otomatikman her ay 12 GB yerine 17 GB olarak tanımlanacaktır.

Vodafone redli 12 tarifesi 17 GB internet İlk ay 20 GB hediye! 1000 DK + 250 SMS içermektedir.

Vodafone Redli 12 Tarifesi Özellikleri

Vodafone redli 12 tarifesinin özellikleri ise;

  • Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz.
  • Vodafone TV Red Paketi aylık 2 GB interneti ile hediye
  • Hediyeniz olan Red Yeni Yıl paketlerinden birini Vodafone Yanımda’dan seçin.
  • 100’den fazla ülkede tarifenizi Türkiye’deymiş gibi kullanabilirsiniz.
  • Taahhütsüz Aylık Tarife Ücreti: 89
  • İlk ay geçerli 20 GB hediyen Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!
  • İlk 3 ay cezasız çıkış imkanı!

Vodafone Redli 12 Tarifesi Detayları

Redli 12 tarifesine Vodafone yanımda uygulaması üzerinden başvurabileceğiniz gibi Vodafone online işlemler üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone mağazalarına gitmeden başvuru yapılıp 12 ay taahhüt verildiğinde online başvuruya özel indirim yapılacaktır.

Vodafone redli 12 paketini kullanıp beğenmediğinizde 3 ay içerisinde çıktığınızda her hangi bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Redli 12 Tarifesi Yurt Dışında Kullanılır Mı

Vodafone redli 12 tarifesi diğer Vodafone red tarifelerinde olduğu gibi 100’den fazla ülkede tarifenizi Türkiye’deymiş gibi kullanabilirsiniz. Vodafone redli 12 tarifesi yurt dışında kullanıldığında her hangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Vodafone Redli 12 Tarifesi İptal Etme

Vodafone redli 12 tarifesini ilk 3 ay içerisinde her hangi bir cayma bedeli olmadan dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Redli 12 tarifesini ilk 3 aydan sonra iptal etmek cayma bedeli ödemenize neden olacaktır. Eğer taahütlü olarak kullanıyorsanız sizden yapılan indirimler, ek vergiler ve diğer ücretler son faturanızda peşin olarak talep edilir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone redli 12 paketi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Vodafone Redli 12 Tarifesi Yurt Dışında Ücretli mi?

Türkiye de kullanıldığı gibi yurt dışında da kullanılabilir ve herhangi bir ek ücret ödenmez.

Vodafone Redli 12 Tarifesinden Cayma Bedeli Var mı?

Vodafone redli 12 tarifesinden ilk 3 ay içerisinde herhangi bir ücret ödemeden cayabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

2 Yorum

  1. Bu tarifeye yeni geçtim yalnız 49 lira olduğu söylendi tahattüt yaptık 12 ay ama Vodafone yanımda uygulamasından güncel borç tutarıma baktığımda herhangi bir indirim olmadığını görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu