Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone konuştukça kazan kampanyası ile yaptığınız telefon görüşmeleri karşılığında bedava internet kazanıyorsunuz. Konuştukça kazan kampanyası sayesinde hafta içi yaptığınız telefon görüşmeleri karşılığında hafta sonu geçerli internet anında hattınıza yükleniyor.

Oldukça ses getiren kampanyalardan biri olan vodafone konuştukça kazan kampanyasında hafta için yaptığınız konuşmaların karşılığında konuştuğunuz dakika kadar dakika internet hediye. Faturasız hat sahiplerine özel olan kazandıran bu kampanya hakkında ayrıntılar yazımızda.

Vodafone Konuştuğunca İnternet

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, faturasız aboneleri için kazandıran teklifler sunmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk kez Vodafone tarafından sunulan “Konuştuğunca İnternet Tarifeleri” ile hafta içi konuştukları dakika kadar interneti hafta sonu tarifelerine ek olarak kazanan Vodafone Faturasızlar, bu sayede bütçelerini aşmadan saatlerce internet kullanabilecek.

Konuştukça faturanıza ek internet kazanmak ve ücret ödemek istemiyorsanız mutlaka kullanmanız gerken paketlerden biri olan konuştukça kazan paketi faturasız bütün müşterilere açıktır. Telefon ile yapılan her 1 dakika görüşmeye 1 dakika bedava internet verilmektedir. Kazanılan dakika internet hakları Cumartesi 00:59 – Pazar 23:59 saatleri arasında kullanılır.

Vodafone Konuştukça İnternet Paketi

Vodafone Faturasızlara yönelik “Konuştuğunca İnternet Tarifeleri” 19 TL’den başlayan fiyatlarla üç ayrı tarife halinde sunuluyor. Buna göre…

 • Konuştuğunca İnternet S Tarifesi” 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet,
 • Konuştuğunca İnternet M Tarifesi” 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet,
 • Konuştuğunca İnternet L Tarifesi” ise 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet içeriyor.
 • Konuştuğunca İnternet Xlarge Tarifesi her yöne 750 dakika, 1000 SMS VE 6 GB internet

Tarifelerdeki normal GB’ların üstüne, “Konuştuğunca İnternet Kazanma” özelliği tarifelerin içeriklerine ek olarak geliyor. Pazartesi 00:59’dan Cuma 23:59’a kadar yapılan telefon görüşmeleri karşılığı dakika internet kazanılır.

Konuştukça Kazan Paket Tarifi ve Ücreti

 • Konuştuğunca İnternet Fırsat kapsamında 20 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet XXL kapsamında 39 TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet S Yeni kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika ve 500MB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet Süper kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet L Yeni kapsamında 29 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet Small, Medium, Large ve XLarge tarifeleri tüm Vodafone bireysel faturasız hat sahibi olan abonelere sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet Small kapsamında 23TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet Medium kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet Large kapsamında 30 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4GB internet sunulacaktır.
 • Konuştuğunca İnternet XLarge kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5GB internet sunulacaktır.

Yukarıdaki tarifelerden biri katılmak için Vodafone ofislerine gidebilir yada  0850 542 0 542 müşteri hizmetlerini aramaları yeterli.

Vodafone Konuştukça Kazan Nasıl Yapılır

Vodafone konuştukça dakika internet kazanmak için mutlaka konuştukça internet kazanma tarifelerinden birine katılmanız gerekmektedir. Bu tarifelerden birine katıldıktan sonra konuştukça dakika internet kazanmanız artık mümkün.

Vodafone Konuştukça Kazan Kampanya Detayları

Dakika internet nasıl kazanılır?

Haftaiçi tarifeden konuşulan dakika kadar haftasonu dakika internet kazanılır. Ek paket, tarife dışı veya haftasonu yapılan konuşmalar dakika internet kazandırmaz.

 Dakika internet nasıl çalışır

Dakika internet, haklardan veri transferinin yapıldığı süre kadar düşer. Yüklenmiş bir web sitesinde beklediğinizde veri transferi gerçekleşmediği için transfer gerçekleştikten sonra dakika internetler düşmez.

Telefondaki küçük güncellemeler internet hakkını bitirir mi?

Arka planda çalısan güncellemeler haklardan düşmez. 1dk’da 100KB’ın üzerindeki kullanımlar haktan düşer.

Kazanılan İnternetler nasıl takip edilir?

Hediye internet Vodafone Yanımda uygulamasından veya «Ne Kazandım» yazıp 7000’e gönderildiğinde takip edilebilir.

Hediye internetler ne zaman geçerlidir?

Hediye internet konuşma yapılan hafta içini takip eden hafta sonu geçerlidir. Kazanımlar Cumartesi ilk 1 saat içerisinde yüklenir ve Pazar 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanılmayan bakiyeler Pazartesi 00.00 itibariyle silinir ve devretmez.

Vodafone Konuştukça İnternet İptal

Eğer bu paketi iptal etmek istiyorsanız mutlaka yeni bir tarifeye geçmeniz gerekmektedir. Vodafone konuştuğunca kazan tarifesi iptal edilen bir tarife olmadığından yeni bir tarife seçerek otomatik olarak bu tarifeden çıkmış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu