Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone Hediye İnternet Gönderme; Hayatımızın neredeyse vazgeçilmesi olan internet artık hayatımızın her alanında girmiş durumda. İnternet üzerinden sosyal medya hesaplarını yönetmek, e postalara bakmak yada mesajlaşmak için neredeyse hepimizi en sık yaptığı işlemlerdir. Ansızın biten internet paketleri bizi çoğu zaman zor durumda bırakmaktadır.

Vodafone kullananların en sık sorduğu sorulardan biri ise Vodafone hediye internet gönderme işlemi nasıl yapılır sorusudur. Vodafone başkasına hediye internet gönderme işlemi sadece Vodafone red kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Eğer red tarifesi kullanmıyorsanız maalesef hediye internet göndermeniz pek mümkün değil.

Vodofone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır ?

Eğer vodafoen red tarife kullanıyorsanız hattınızda yüklü bulunan internetin %25, %50 yada %75’lik kısmına diğer vodafone kullanıcıları ile paylaşmanız mümkündür. Sadece Vodafone redli olanlar diğer vodafone redlilere hediye internet gönderebilir.

Hediye internet göndermek için online servis,  cep self servis, vodafone cep servis veya müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir biçimde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Genelde sevdiklerinizi yada uzaktaki birine hediye internet göndermek için bu yöntem uygulanmaktadır.

Vodafone hediye internet göndermek biraz zor ve zahmetli olduğu için TL yüklemesi yaparak karşı tarafa internet paketi alarak sürpriz yapabilirsiniz. Yada internetinizi paylaşıma açarak internetinizi sevdikleriniz yada arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Vodafone İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır

Çok sık kullandığımız internet bazen çok erken bitebilir. Eğer bedava internet kazanma hakkınız varsa bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer internet kazanma hakkınız yoksa internetinizi paylaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Telefondan internet paylaşmak oldukça kolaydır. Telefondan interneti paylaşmak için yapmanız gerekenler ise;

  • İnternetinizi paylaşmak için yeterli internetiniz olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.
  • Telefonunuzun ayarlar kısmına giriyorsunuz
  • Ayarlar kısmında “İnternet Paylaşımı ve Mobil Erişim” yada ” Ağ ve İnternet” bölümüne tıklayınız
  • Tıkladıktan sonra ‘’Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap’’ yada ” Mobile Hostpot” Kısmından etkinleştirme yapmalısınız.
  • İnternet paylaşımı etkin hale geldikten sonra WIFI açıksa otomatik kapanır ve mobil veri açılır
  • Açılan ekrandan paylaşım sırasında görünecek isim ve şifre bilgileri yer alır
  • Artık internetiniz sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
  • Karşı taraf kullanıcı adınıza tıklayıp şifreyi girdiğinde artık sizin internetiniz kullanabilir.

Aynı anda 10 kişiye kadar internetiniz paylaşabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme 2021

Aynı operatörde olan Vodafone arkadaşına internet gönderme yani Cep lira gönderme işlemi yaparak internet paketi almasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yada Lira transferi için 7000’i arayarak Lira gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone hediye internet nasıl gönderilir ve internet nasıl paylaşılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz konu hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.vod

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Ltfen şuan internet ihtiyacım var lütfen 1 GB olsa dahi aatma şansınız çok lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu