reklam
Vodafone

Vodafone Hat Fiyatları

Vodafone Hat Taşıma

Vodafone yeni hat fiyatları; Uygun kampanyaları takip eden bireyler, bunun için bazen yeni hat alır bazen ise hatlarını farklı bir operatöre taşımakta çözümü bulur. Böylece uygun kampanyalardan yararlanabilmektedirler. Yeni hat sahibi olmak isteyen kişiler güncel fiyatları merak etmektedirler. Vodafone yeni hat ve numara taşıma hakkında merak edilenleri araştırdık. Vodafone hat fiyatları ne kadar? Vodafone yeni hat fiyatı ne kadar? Vodafone, her zaman mobil hat kullanıcıları için farklı avantajlı paketler sunarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

Faturalı Hatlara Nakit Kredi Veriyor Mu? Faturalı Hatta Anında Kredi

Vodafone Hat Taşıma

Hem faturalı hem de faturasız olarak Vodafone hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler, Vodafone hat fiyatlarını merak ediyorlar. Bu kapsamda da mobil hat kullanan aboneleri için vermiş olduğu avantajlı teklifler ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Bunlar;

  1. Faturalı hatlara özel teklifler
  2. Faturasız hatlara özel teklifler

Vodafone, yukarıda da belirtildiği gibi kendi abonelerine özel olarak bir çok avantajlı teklif sunuyor. Bu yüzden de Vodafone abonesi olmak isteyen kişi sayısı da oldukça fazlalaşıyor. Peki Vodafone Yeni Hat Fiyatları ne kadar?

Vodafone Hat Fiyatları

Vodafone bayi sayıları her geçen gün artmakla beraber bu bayilerin fazla olmasının sebebi olarak, Vodafone müşteri sayısının da hızlı bir şekilde artması sebebiyle olduğu söylenebilir. Bu sebeple hem faturalı hem de faturasız olarak Vodafone hizmetlerinden yararlanmak isteyen yeni aboneler özel; ister yeni numara alın isterseniz de numarasını Vodafone’a taşıyın; oldukça uygun Vodafone hat fiyatları ile yeni hat başvuru işleminizi yerinizden kalkmadan, hızlı ve oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

vodafone hat ne zaman açılır? yeni hat açılma süresi - kizlarsoruyor

Vodafone’dan Yeni Numara Almak İçin Yeni hat başvuru süreci nasıl işliyor?

Vodafone’dan yeni hat almak için başvuru işleminizi, yerinizden hiç kalkmadan, hızlı ve çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için;

  1. Vodafone resmi internet sitesi üzerinden, sizin için en uygun tarifeyi kolayca belirleyin.
  2. Ardından “Yeni Hat Al” seçeneğine tıklayın.
  3. Kendinize ait olan telefon numaranızı seçin ve sizden istenen gerekli bilgileri doldurun.
  4. Sonrasında ise başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için Vodafone tarafından aranacaksınız.
  5. Almak istediğiniz SIM kartı da belirteceğiniz tarihte ve ücretsiz olarak size gönderiliyor.
  6. İsterseniz, başvuru yaptığınız sırada “Vodafone Mağazası’ndan Alacağım” seçeneğini seçerek herhangi bir istediğiniz Vodafone mağazasından da hat aktivasyon işlemlerinizi yaparak sim kartınızı anında teslim alabiliyorsunuz.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone’un dijital kanallarından, yani Vodafone Yanımda Uygulaması veya Vodafone.com.tr üzerinden yeni hat başvurusu yaptığınızda herhangi bir kurye ya da başvuru ücreti ödemezsiniz. Dijitalden yaptığınız başvurular tamamen ücretsizdir ve hattınız da belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak teslim edilir. Vodafone resmi internet sitesinde sunulan ilçelerden birinde oturmanız durumunda 24 saat içinde, başka bir ilçede ikamet ediyorsanız da 2 ile 4 gün içerisinde hattınızı size ulaşır.

Ayrıca hat teslimatı esnasında, yanınızda kimlik belgenizi ve son 2 aya ait herhangi bir adres gösterir belgeyi (fatura, ikametgah belgesi vs.) hazır bulundurmanız isteniyor. Bu şekilde hattınız size teslim ediliyor. Yeni hat için başvuru talebinizi oluşturduktan sonra Vodafone çağrı merkezi, evrak ve SIM kart teslimatı yapılacak adresi teyit etmek için sizi arayacak. Bu görüşme esnasında da teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

Yeni satın aldığınız hattın aktivasyon işlemi ortalama olarak 1 gün sürüyor; hattınızı teslim aldıktan sonra 1 gün içinde rahatlıkla hattınızı kullanabileceksiniz. Üzerinize kayıtlı olan Vodafone hat sayısı 10’dan az ise istediğiniz tarifeler arasından sizin için en uygun tarifeyi seçerek yeni hat alabilirsiniz.

Vodafone Yeni Hat Fiyatları

Vodafone yeni hat fiyatları, Özel İletişim Vergisi oranı, her türlü mobil elektronik haberleşme, kablolu, kablosuz ve mobil internet servis sağlayıcılığı hizmetleri ve diğer elektronik haberleşme hizmetleri için %10 olarak belirlendi. ÖİV tutarı, aylık toplam fatura tutarınızın %10’u kadar tutuyor. Bunun yanında, tesis işlem, sair işlem, aylık sabit, görüşme ve gecikme faizi ücretlerinin toplamı üzerinden de %18 kadar KDV ödemesi uygulanıyor.

Vodafone Bireysel Aboneler, bunların yanında gelebilecek bütün başlangıç vergilerini 12 aya bölünerek, eşit taksitler halinde ödeyebilirler. Vodafone hat fiyatları için ücretlendirme – vergi tarife tablosu aşağıdadır:

VERGİ TİPİ

TL

İlk Tesis ÖİV

86 TL

ÖİV Oranı

%10

Telsiz Kullanma Ücretleri

37.26 TL

Telsiz Ruhsatname Ücreti

37.26 TL


Numaranızı
Vodafone’a Taşımak İçin

Vodafone Hat Fiyatları için, numarasını Vodafone’a taşımak isteyenler de yukarıda belirttiğimiz, yeni hat başvuru sürecini takip edebilirler. Sadece, tarifenizi seçtikten sonra “Hattımı Vodafone’a Taşı” seçeneğine tıklamanız yeterli oluyor. Buraya eski telefon numaranızı girerek, numara taşıma işleminizi yapabilirsiniz.

Numaranızı Vodafone’a taşımak için sadece kendi adınıza kayıtlı ve faturası sizin adınıza gelen hatlar için taşıma talebi yapabilirsiniz. Eğer şu an kullandığınız hat sizin adınıza kayıtlı değilse, hat sahibinin numara taşıma talebinde bulunması ve ilgili evrakları imzalaması şartı aranıyor.

Başka bir operatördeki kurumsal hattınızı Vodafone bireysel hat olarak taşıyabilmek için ilk önce, mevcut hattınızı mevcut operatörünüzde kurumsal hattan bireysel hatta çevirmeniz gerekiyor. Sonra ise numaranızı bireysel hat olarak Vodafone’a taşıyabilirsiniz. Devir işlemlerinde devir ücreti ve hattın yeni sahibi (devralan) için yeni hat vergileri yansıtılabilir.

Vodafone numara taşıma işlemi gerçekleştiğinde, eski SIM kartınız görüşmelere kapatılır ve bundan sonra yeni Vodafone SIM kartınızı telefonunuza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, mevcut hattınız son 90 gün içinde alınmış yeni bir hat ise veya mevcut operatörünüz hat sahibinin kimlik bilgilerinin doğruluğunu onaylamazsa veya bireysel-kurumsal hat farklılığı varsa numara taşıma işleminiz mevcut operatörünüz tarafından reddedilebilir ve işlemin gerçekleşmediğine dair bir SMS mesajı alabilirsiniz. Bu durumda ise (0850) 777 05 41 numaralı Vodafone destek hattını arayabilir ve Vodafone hat taşıma işleminizi yeniden yapılmasını talep edebilirsiniz.

Dijitalden Başvuru Avantajları Neler?

Vodafone dijital kanallarından yaptığınız hat değişikliği başvurularında, birçok tarifeye özel ilk 3 ay %15’e varan indirime sahip olabilirsiniz. Ayrıca, online kanallardan yapacağınız başvurunuz sırasında, “Tıkla Gel Al” yöntemini seçerek, SIM kartınızı size en yakın Vodafone Mağazasından hızlıca teslim alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Vodafone Faturalı Paketler için 

Vodafone İnternet Paketleri için 

Vodafone Konuşma Dakika Paketleri için 

 

Hat Taşıma Nedir?

Hat taşıma demek kullanmış olduğunuz operatörden farklı bir operatöre geçmek demektir.

Vodafone Hat Taşıma Kaç Gün Sürmektedir?

Hat taşıma işlemine başladıktan sonra ortalama 3-4 gün içerisinde geçiş işlemi gerçekleşmiş olur.

2023 Yılı Vodafone Yeni Hat Fiyatı Nedir?

Ortalama 350-400 TL arasındadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu