reklam
Vodafone

Vodafone Gizli Numara Açma Kapatma

Vodafone Özele Kapatma

Vodafone Gizli Numara Açma Kapatma; GSM şirketleri arasında sürekli bir yarış hali vardır. Abone sayılarını arttırmak için farklı seçenek ve imkanlar sunmaktadırlar. En çok tercih edilen operatörlerin başında Vodafone gelmektedir. Sen de numaramı gizli numaradan çağrı almaya nasıl kapatıp açarım diye merak edip araştırıyorsan doğru yerdesin. Vodafone gizli numara açma kapatmak için yapman gerekenleri anlatıyoruz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Vodafone Gizli Numara Açma Kapatma

Senin için hazırladığımız bu yazımızda seni arayan kişinin kimliğine dair herhangi bir ipucu vermeyen gizli numara yöntemiyle bir kişi nasıl aranır ve seni arayan bu kişiyi nasıl engelleyebilirsin konularını araştırarak paylaşıyoruz. Sen de aşağıdaki adımları takip ederek Vodafone Numara Engelleme ve Kaldırma Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını kolaylıkla bulabilirsin.

Vodafone özel numara kapatma işlemine dair dikkat etmen bütün noktalara dair bilgiler de veriyoruz. Çünkü artık kimse bırakın gizli numarayı, bilmediği bir numarayı bile artık açmak istemiyor. Çünkü bir kişiyi gizli numaradan aramak, bazı kişiler için bir güvenlik önlemi olarak kullanılırken kimileri için de maalesef bilinmeyen bir tehdit olabilir. Çünkü eğer bir kişiyi ararken numara gizleme seçeneğini kullanırsan, aranan kişi maalesef karşıdaki kişinin kim olduğuna dair herhangi bir bilgi alamaz.

Vodafone Özele Kapatma 2023

Hatta Özel (Gizli) Numaradan Arayanı Bulma Yöntemleri (Tüm Operatörler) kullansan dahi maalesef gizli numaradan arayanı öğrenme ihtimalin çoğu zaman olmuyor. Birini gizli numaradan ara çok iyi bir yöntem gibi görünse de maalesef durum tam tersine dönüp de birisi sizi gizli numaradan aradığı zaman, karşıdaki kişinin kim olduğunu bilmek hiç hoş olmuyor. Belki hiç görüşmek istemediğiniz birisi olabilir ya da dolandırıcı da olabilir.

Teknolojik gelişmeler kimi zaman fazlasıyla yararımıza olsa da birisi gizli numaradan aradığı zaman Vodafone gizli numara açma kapatma işleminin nasıl yapılacağını araştırıyoruz. Çünkü gizli numaradan arayan birisinin kim olduğunu ve sendi ne amaçla aradığını bilemezsin; bu durum da oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Tam tersi açıdan, seni gizli numaradan arayan bir kişi de her zaman telefon numarasını bir başkasına göstermek istemeyebilir veya istemediği kişilerin eline geçmesini istemeyebilir.

gizli ve numara açma, kapatma - turkcell, vodafone, tt

Vodafone Özele Açma

Eğer sen de bir Vodafone hat kullanıyorsan ve bir kişinin seni gizli numaradan aramasını istemiyorsan, Vodafone gizli numara açma kapatma yöntemlerinin kullanarak bunu kolayca engelleyebilirsin. Sen de kullandığın telefon numarasını gizli numaralardan gelen aramalar kapatmak istiyorsan, hemen “Vodafone Yanımda İnternet Arama Ayarlarım” sayfası üzerinde yer alan “Gizli Numara Engelle” servisini düzenleyerek yapabilirsin.

İnternet üzerinden hızlı bir şekilde “Vodafone Arama Ayarlarım” sayfasını açabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilirsin. İnternet üzerindeki işlemlerin dışında cep telefonun üzerinden de Vodafone gizli numara açma kapatma işlemleri yapmak için hemen cep telefonunun mesajlar kısmına gidip “GIZLI AC” yazdıktan sonra “7046”ya kısa mesaj atabilir veya “7046” numaralı Vodafone iletişim numarasını arayabilirsin.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Gizliye Açma Kısayolu

Vodafone gizli numara açma kapatma yapmak için tekrar gizli numaradan gelen çağrıları almak için de yukarıdaki işlemin tam tersi şekilde “GIZLI KAPAT” yazdıktan sonra “7046”ya kısa mesaj olarak göndermen ya da “7046”yı arayarak tamamlayabilirsin. Ayrıca istediğin kadar Vodafone gizli numara açma kapatma servisini kullansan dahi analog santrallar üzerinden, faks hatlarından ve yurt dışından yine gizli olarak gelen çağrılar yine sana ulaşacaktır.

Ancak cep telefonunun Vodafone gizli numara açma kapatma servisini yurt dışında dolaşımda, yani roaming, aktif ise yukarıdaki kanallardan gelen gizli çağrıları engellenmeye devam edebilirsin. Sen de telefon numaramı nasıl gizleyebilirim diye merak edip araştırıyorsan, yukarıda senin için anlattığımız Vodafone gizli numara açma kapatma yöntemleri dışında aşağıdaki yolları da deneyebilirsin.

Vodafone Gizli Numara Kapatma

Sen de birisini ararken telefon numaranı gizlemek istiyorsan “Vodafone Yanımda İnternet Arama Ayarlarım” sayfasında bulunan “Numaramı Gizle” servisini kullanmanın yanında farklı birkaç yöntemi de kullanabilirsin. Çünkü Vodafone Numara Gizleme Servisi üzerinden Vodafone gizli numara açma kapatma işlemleri, bütün Vodafone abonelerinin ücretsiz olarak kullanabileceği bir servistir.

Eğer birisini ararken, telefon numaranı tek seferlik olacak şekilde numara gizleme yapmak istediğin zaman, sadece aramak istediğin numaranın başına #31# tuşlamasını yaptıktan sonra aramayı başlatman yeterli oluyor. Sonrasında ise aramak istediğin kişinin, senin numaranı görmesini engelleyebilirsin. Vodafone GSM hattı kullanan kişiler için sunulan özellikler sayesinde, Vodafone gizli numara açma kapatma işlemleri kolay bir şekilde yapılabilir.

Vodafone Gizli Numara Arama

Vodafone Gizli Numarayı Açma ve Engelleme yapmak, Vodafone hat kullanan kişiler için aslında kolay birkaç adımda gerçekleştirilebiliyor. Vodafone gizli numara açma kapatma adımlarını takip ettikten sonra istediğin zaman gizli numaradan gelen aramaları kapatabilir; istediğin zaman da bu aramaları açabilirsin. Bunun için kullanabileceğin yöntemleri de görmek için Google üzerinden çeşitli aramalar da yapıyor olabilirsin.

Vodafone gizli numara açma kapatma işlemlerini yerine getirmek için yine bir kaç farklı yöntemden istediğini kullanabilirsin. Yukarıda senin için birkaç yöntem zaten sıralamıştık. Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek için bu anlattığımız yöntemlerden istediğini kullanabilirsin. Özellikle de kullandığın GSM hattı Vodafone ise Vodafone gizli numara açma kapatma işlemlerini sadece birer kısa mesaj üzerinden kolay bir şekilde tamamlayabilirsin.

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır?

Vodafone Gizli Numara Engelleme

Vodafone gizli numara kapatma servisini kullanmak için de diğer GSM hatlarını kullanan kişilere göre farklı birkaç adımı takip etmene gerekiyor. İstersen Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden de detaylı bir şekilde bilgi alabilirsin.

Diğer bir yöntem de sadece bir kısa mesaj üzerinden gerçekleşiyor. Bunun için kullandığın Vodafone hattın üzerinden, cep telefonunun kısa mesaj bölümüne “GIZLI KAPAT” yazdıktan sonra “7046”ya göndermek oluyor. Bu sayede gizli numaralardan gelen çağrıları engellemiş olacaksın.

 

Vodafone Yanımda Uygulaması Nereden İndirilir?

Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifre Nasıl Alınır?

Mesaj kısmına S yazıp 7000’e göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Yanımda Ücretli mi?

Hayır ücretsizdir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu