reklam
Vodafone

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet; Kullanıcıların en çok tercih ettiği içeriklerden biri de interneti fazla olan tarifelerdir. Türkiye genelinde etkili servis hizmeti ile milyonlarca kullanıcıya sahip olan Vodafone sunduğu birçok ücretsiz hizmet ile de oldukça beğeniliyor. Türkiye genelinden yapılacak birçok farklı işlem ve uygulama ile sunulan bu paketlere sahip olmak mümkündür. Kullanıcıların kolaylıkla sahip olacakları bu avantajlı ücretsiz paketler belirlenen süre boyunca geçerlidir ve sınırsız bir şekilde kullanım fırsat sunar.

Vodafone sınırsız ve ücretsiz hizmet kapsamında birçok internet paketine sahiptir. Kullanıcıları gerekli uygulamalar üzerinden sahip olacakları internet paketi ile diledikleri gibi internet kullanımına sahip olabilir. Ücretsiz internet keyfi yaşatan bu paketler birçok kullanıcının sürekli olarak takip ettiği ve sahip olduğu paketlerdir.

Vadofone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone her yıl yeni tarifler ve paketler çıkartarak kullanıcılarının yüzünü güldürür. Birçok farklı içeriklere sahip olan paketler her yılın belirli dönemlerinde kullanıcılar ile buluşur. Birçok farklı uygulama üzerinden kazanılacak ücretsiz internet paletleri yılın belirli dönemlerinde kullanıcılara yüklenmektedir. Yenilenen yeni ücretsiz internet paketleri arasında bu yıl da birden fazla seçenek yer alır. Vodafone resmi sitesinden ve birçok yönlendirmeden sınırsız internet paketlerini hatta tanımlamak mümkündür.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Hem mutfak alışverişinizi yapıp hem de 10 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen  yanımda süpermarket uygulamasına giriş yaparak ilk alış verişinizde 10 GB bundan sonraki her alış verişinizde ise 2 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Vodafone bedava internet 2023 kampanyası kapsamında 10 GB internete para vermek yerine ihtiyaçlarınızı sipariş ederek 10 GB internet alabilirsiniz. yanımda süpermarket alışverişi sonrası bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen faturasız hat sahipleri Ramazan ayında 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Ramazan 1 GB bedava internet kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak hemen hatlarına tanımlanan 1 GB hediye interneti alabilirler.

Vodafone Soruyu Bil Bedava İnternet Kazan

Vodafone internet kazandıran bilgi yarışmalarından biri olan Hızla Kazan aylık ücreti olan servislerden biridir. Size sorulan sorulara cevap vererek hemen internet paketi kazanabilirsiniz. Aylık üyelik ücreti olduğundan üye olduktan sonra iptal edilmedikçe her ay yenilenir.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Yapma 2023

Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında size verilen yükleme hedefini tamamlayarak bedava internet kazanabilirsiniz.  Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasında size verilen yükleme hedefini tamamlandığınız 5 GB kadar bedava interneti alabilirsiniz.

Size tanımlanan yükleme hedefini görmek için hemen bana ne var sayfasını kontrol ederek yükleme yapmanız yeterlidir.

Vodafone Bana Ne Var Ücretsiz İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde kullanıcılarına birçok farklı kampanya seçeneği bulunur. Haftalık olarak çevirme hakkına sahip olunan hediye çarkı kullanıcılara her hafta birçok farklı hediye verir. Ücretsiz olarak gelen haftalık hediyeler arasında birçok ücretsiz internet seçeneği de yer alır. Her hafta çarkı çevirerek kullanıcılar gelen hediyeleri ücretsiz bir şekilde hattına tanımlayabilir ve zahmetsiz olarak verilen süre boyunca kullanabilir.

Vodafone yanımda uygulamasına girerek ve çarkı çevirerek oldukça avantajlı paketlere sahip olabilişiniz. 5GB’ye kadar sunulan internet paketlerinden kazanarak ve hattınıza otomatik olarak tanımlamasını yaptırarak geçerli süre boyunca sınırsız internet kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Eğer kampanyalara nasıl katılırım diye düşünüyorsanız Play Store uygulaması üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir ve cep telefon numaranız ile kendinize özel kullanıcı hesabı açtırarak bedava paketlerden kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet

Vodafone faturasız hatta geçenler yanımda uygulamasını telefonlarına indirdiklerinde 5 GB bedava internetin sahibi oluyorlar. Vodafone faturasız hat aldığınızda yada hattınız Vodafone taşıdıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden 5 GB bedava internetini hemen alabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları İçin Bedava İnternet Avı

Vodafone bedava internet seçenekleri arasında kullanıcıların ilgisini çeken internet avcıları uygulaması birçok farklı kapasitede internet uygulamasına sahiptir. Bip uygulaması üzerinden oynanacak oynanacak oyunlar yolu ile hattınıza birçok internet paketini sınırsız olarak yükleyebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava İnternet

Vodafone faturasız hat kullananların bedava internet kazanmak için seviyorum interneti testine katılarak 3 gb bedava internet kazanmaları mümkün. Seviyorum interneti testine katılarak sorulara cevap verdikten sonra telefon numaranızı girdiğinizde hattınıza ücretsiz internet tanımlanır.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kazanma 2023

Vodafone faturasız hat kullanıcı surpriz hediye kazanmak için Surpriz > 6666’a  size tanımlanan hediye kazanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kazan

Her sene olduğu gibi bu senede yılbaşında bedava intenret veren operatörlerden biri olan Vodafone yılbaşında tüm faturasız hat sahiplerine bedava internet dağıtıyor. Hemen Vodafone aynımda uygulamasına giriş yaparak Vodafone yılbaşı bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yükle Kazan

Vodafone faturasız hat kullananlar hatlarına yükleme yaptıkça bedava internet kazanıyorlar. Vodafone yükle kazan ile bedava internet kazanmak için hattınıza 30 TL yüklediğinizde 1 gb hediye internet hattına tanımlanır. Ayrıca 30 TL yükledikten sonra BANANEVAR yazarak 4455 mesaj attığınızda sürpriz hediyeler kazanırsınız.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Faturasız Bedava İnternet 2023 kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yeni bedava internet kampanyaları ve paketleri geldikçe yazımı güncelleyeceğim.

 

Vodafone Hediye Çarkı Ne İşe Yarar?

Vodafone kullanıcılarına hediye çarkı internetten dakikaya kadar çeşitli hediyeler sunar.

Vodafone Hediye Çarkını Haftada Kaç Gün Çevirebiliriz?

Haftada 1 gün hediye çarkı kullanılmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu