Reklam
Vodafone

Vodafone Fatura Ödeme Tarihi Öğrenme ve Değiştirme

Vodafone fatura hat kullananların kafalarını karıştıran ve genellikle sorun yaşadıkları kısımlardan biri ise vodafone fatura ödeme tarihi sorunudur.  Genelde vodafone faturalı hat kullananlar fatura ödeme tarih sıklıkla karıştırmalar faturalarını cezalı olarak ödemelerine neden olmaktadır.

Vodafone fatura kesin tarihi ve vodafone fatura son ödeme tarihini öğrenmek için yapmanız gerekenler ve vodafone fatura tarihini değiştirmek için neler yapmanız gerektiğini bu yazımızda ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağım.

Vodafone Fatura Kesin Tarihi Öğrenme

Vodafone müşterilerin fatura kesin tarihlerini istekleri üzerine değiştirmektedir. Vodafone faturala her ayın 1 ile 15 tarihleri arasında kesilmektedir. Vodafone fatura kesim tarihini ayın 1 ile 15 arasında seçebilirsiniz. Eğer fatura kesim tarihini belirlemez iseniz sistem size otomatik olarak bir tarih atayacaktır.

Vodafone Fatura Kesin Tarihinden Kaç Gün Sonra Ödenir

Vodafone faturası kesin tarihinden sonra size toplam olarak ödemeniz gereken borç bildirilir. Kesim tarihinden itibaren 15 gün sonra ödeme yapmanız gereklidir.

Vodafone Fatura Son Ödeme Tarihi Öğrenme

Fatura son ödeme tarihini öğrenmek için yapmanız gerekenler ve fatura son ödeme tarihini öğrenmek için;

İstediğiniz an ve istediğiniz yerden, zorluk yaşamadan, beklemeden yalnızca 7017’yi arayarak faturanıza ait öğrenmek istediğiniz detayları ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Fatura Öğrenme Servisi ile,

  • Fatura ve ara ödeme bilgilerinizi,
  • Faturalanmamış harcama tutarınızı,
  • Faturanızı ödeyebileceğiniz bankaları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca 7017 arayarak faturanız ile ilgili bütün işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca faturalarınız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Online Self Servis uygulaması üzerinden dilediğin zaman güncel faturalarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Online Self Servis üzerinden faturalarını ödeyebilir detaylı inceleme yapabilirsiniz. Online Self Servis üzerinden fatura son ödeme tarihini öğrenebilirsiniz.

Vodafone Fatura Kesim ve Son Ödeme Tarihini Değiştirme

Vodafone fatura kesin tarihini öğrenmek son ödeme tarihini değiştirmek için 7001 aramanız yeterlidir. Ücretsiz olarak bu servisi arayacak faturanız ile ilgili değişiklikleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Fatura ayarları, fatura gönderim tercihleri ve ödeme tarihi değişikliği için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak anında faturalarını kolayca ulaşabilir ve dilediğiniz bütün değişiklikleri yapabilirsiniz.

Vodafone fatura son ödeme tarihini nasıl öğrenebilirim sorusuna cevap vermek gerekirse SMS ile yada online self servis üzerinden hızlıca öğrenebilirsiniz.28

Sizlere bu yazımızda vodafone kesin tarihini öğrenme ve vodafone fatura son ödeme tarihi hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum ksımına yazarak sorabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu