reklam
Vodafone

Vodafone Bedava Xbox Game Pass Kazan

Vodafone Xbox Game Pass Hediye Ediyor

Vodafone Bedava Xbox Game Pass kazan; Çekim gücü ile ön plana çıkan başarılı operatörlerden biri olan Vodafone, Bedava Xbox Game Pass vermektedir.  Ülkemizin en çok kampanya başlatan ve özellikle de gençlere yönelik olarak yapılan kampanyalar ile öne çıkan Vodafone, FreeZone faturalı tarifelerine gelen kişilere özel olarak yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilecekleri bedava Xbox Game Pass hediye ediyor.

Vodafone Bedava Xbox Game Pass

Vodafone, son dönemde başlattığı ve tamamen genç kullanıcılarına yönelik olarak oluşturduğu kampanya ile 26 yaşından küçük Vodafone FreeZone faturalı hat kullanıcılarına yönelik olarak Vodafone Bedava Xbox Game Pass verdiğini duyurdu. Vodafone Faturalı tarifelerine gelen Vodafone FreeZone kullanıcıları, yüzlerce oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekleri ve tam 1 ay boyunca kullanabilecekleri Xbox Game Pass for PC üyeliğini hediye ediyor.

Oyun severlere yönelik olarak hazırlanan Vodafone’un bu kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, Vodafone tarafından belirlenen faturalı FreeZone tarifelerine gelerek hatlarını aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirmeli ve Vodafone’un fırsatlar dünyasına girerek ücretsiz olarak verilen bedava Xbox Game Pass kodunu almanız gerekiyor!

macaristan devleti vodafone'u satın alabilir mi? | eurotopics.net

Vodafone Xbox Game Pass Hediye Ediyor

Dönem dönem farklı kampanyalar ile diğer GSM operatörleri arasında ismini öne çıkarmaya çalışan Vodafone, daha önce de gençlere yönelik olarak oluşturduğu Vodafone Bedava Netflix Kampanyası gibi yine gençleri düşünerek başlattığı Vodafone Bedava Xbox Game Pass kampanyasının katılım süresi içerisinde, GSM hattını Vodafone tarafından belirlenen FreeZone faturalı tarifelerine taşıyan ve 26 yaş altında olan herkesin katılımına açık tutuyor. Ayrıca şunu belirtmemiz gerekiyor ki bu kampanyadan, her müşteri sadece 1 kez faydalanabilir; birden fazla kez kampanyaya katılım sağlayamazsınız.

Vodafone’dan kazandığınız bedava Xbox Game Pass kodu, hattınızı aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra 2 hafta içerisinde, sistem tarafından otomatik olarak hattınıza tanımlanıyor. Bu kampanyadan yararlanarak bedava Xbox Game Pass kodu almak isteyen gençler, Vodafone faturalı tarifelere taşıdıkları hatlarını kullanmaya başladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulmasını cep telefonlarına indirerek, Vodafone’un “Fırsatlar Dünyası” sekmesine giderek bu kampanya dahilinde kendileri için tanımlanan kodu alabilirler.

Xbox Game Pass 1 Ay Bedava

Vodafone tarafından hediye edilen bedava Xbox Game Pass for PC kodu, sadece yeni oluşturulacak olan üyelikler için geçerli olup eski üyeler bu koddan yararlanamazlar. Hediye edilen bedava kod, sadece ilk aylık kullanım için ücretsiz sunulan bir koddur. Daha sonra kullanmak istediğiniz üyelik ücretlerini ödemeniz gerekiyor.
Ayrıca, oluşturulan bu kampanya ile verilecek olan ücretsiz Game Pass kodları, sadece 20.000 adetle sınırlandırıldı ve en fazla 20.000 kişiye bu kodlar dağıtılıyor.

Belirlenen tarifelere gelerek bu kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaşın altındaki gençler, Vodafone tarafından belirlenmiş olan kampanya katılım süresi geçmeden, hattlarını taşımış olmaları gerekiyor.
Eğer bu kampanyaya katıldıysanız ve ücretsiz Xbox Games Pass kodu almak istediyseniz, kullandığınız FreeZone faturalı hattınız ile ilgili hat iptali, hattı geri göndererek hiç kullanmama gibi bir değişiklik yaparsanız, kampanya kapsamında sunulan 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz Game Pass kodunu kullanamazsınız.

Bedava Xbox Game Pass Şansını Kaçırma

Ülkemizde hizmet veren GSM operatörleri arasında Vodafone Bedava İnternet Kampanyası gibi pek çok kampanya başlatan Vodafone, hattını taşıyan ve ardından Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonuna indirerek Fırsatlar Dünyası sekmesi üzerinden, kampanya dahilinde hatlarına ücretsiz kodlar tanımlanmış olan 26 yaş altındaki gençlere kolaylıklar sağlıyor. Bu kampanyaya, sadece 26 yaş altında olan Yeni Vodafone aboneleri katılabilir ve kampanyadan her müşteri sadece 1 kez yararlanabiliyor.

Kampanyaya katılarak elde edeceğiniz bedava Xbox Game Pass kodları, hattınızı aktif olarak kullanmaya başladıktan sonra, en geç 2 hafta içerisinde sizin adınıza tanımlanıyor ve yukarıda belirttiğimiz gibi Vodafone Yanımda uygulamasından bu koda erişebilirsiniz. Vodafone’un başlattığı kampanya ile kazanacağınız hediye Xbox Game Pass for PC kodu sadece yeni Vodafone üyesi olan kişilere verilir ve kodun geçerlilik süresi de 1 ay ile sınırlandırıldı.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet

Bedava Xbox Game Pass Kullanım Şartları

Xbox Game Pass şifre aşamasında veya 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Xbox Game Pass hesabınızı oluşturduktan sonra da oyun içinde yaşayabileceğiniz teknik aksaklıklar konusunda Vodafone FreeZone sorumluluk kabul etmiyor.

Bu kampanya dönemi içerisinde verdiğiniz siparişlerinizde siparişinizi iptal etme veya geri gönderme gibi konularda herhangi bir değişiklik yaparsanız, kampanya dahilinde verilen avantajdan yararlanamazsınız.

Bu kampanyaya katılan her bir kullanıcı, Vodafone tarafından oluşturulan bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş olarak sayılıyor. Vodafone FreeZone, gerekli yasal şartlar çerçevesinde bu kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını düzenleme ve kampanya fiyatlarını değiştirme hakkını her zaman saklı tutuyor. Ayrıca Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’de bu kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşulları hakkında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Xbox Game Pass Ücretsiz midir?

Vodafone kullanıcılarına ilk ay ücretsizdir.

Xbox Game Pass İçin Kaç Yaşındakiler Kampanyaya Katılabilir?

Vodafone faturalı 26 yaş altı kullanıcılar kampanyaya katılabilir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu