reklam
Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone bedava internet veren uygulamalar ile internet paketiniz bittiğinde ücretsiz olarak internet kazanmanızı sağlamaktadır. Ek internet paketi alamak ücretsiz olarak bedava internet veren uygulamaları kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Bir çok kampanya yaparak internet veren Vodafone müşterileri mutlu edebilmek adına uygulamaları kullanarak bedava internet kazanmalarını sağlamaktadır. Özellikle Yanımda uygulamasını kullanarak bir çok kampanyadan hediye internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet veren uygulamalar nelerdir sorusuna cevap vermeye çalışacağım. Sizlerde vodafone uygulamalarını kullanarak günlük, haftalık ve aylık internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2022

Vodafone bedava internet veren uygulamaları kullanarak yada telefonunuza indirerek internet paketi kazanabilirsiniz. Özellikle Vodafone yanımda uygulaması ve İnternet Avcıları en çok bedava internet kazandıran uygulamalardan birdir.

Uygulamaları indirmek, arkadaşına önermek, verilen görevleri yaparak bir çok hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması Vodafone müşterilerinin mutlaka telefonunda bulundurması gereken uygulamalardan biridir. Hattınız ile tüm işlemleri yapabileceğiniz gibi Bana Ne Var, Hediye Çarkı ve Arkadaşını Davet Et ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden he hafta Pazartesi giriş yaparak çarkı çevirerek 20 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. 1 GB, 2GB, 5 GB ve 20 GB hediye internet veren Vodafone yanımda internet kazanmak bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet ederek 3 ay boyunca hem siz hemde arkadaşınız 15 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaparak arkadaşınızı Vodafone davet etmeniz yeterli eğer arkadaşınız davetnizi kabul ederse hem siz hemde davet ettiğiniz arkadaşınız kazanıyor.

Vodafone Yanımda 5 GB Hoş Geldin Kampanyası

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni faturasız hat alan tüm Vodafone müşterileri Hoş Geldin kampanyası kapsamında haftalık 5 GB bedava internet kazanıyor. Hattınız aktif olduktan sonra yanımda uygulamasına giriş yaparak Ek Paketler bölmünden hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone hediye çarkı her hafa Pazartesi günü çark çevirerek bedava interneti dakika ve SMS kazanmanızı sağlayan uygulamalardan biri çarkı çevirerek bedava internetin yanında sürpriz hediyeler kazanmanızda mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu