reklam
Vodafone

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15GB Kazan Kampanyası; Günümüzde bir çok işlemi internetten gerçekleştirdiğimiz için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey bedava internet kampanyalarıdır. Vodafone 15 GB kazan kampanya ile sevdiklerinizi Vodafone davet ettiğinizde hem siz hem de daveti kabul eden arkadaşınız 15 GB bedava internet kazanabilir.

Hem yeni müşteriler kazanmak hem de elindeki müşteri memnun etmek için yaptığı bu kampanya ile Arkadaşını Davet Et 15 GB internet kazanmak için arkadaşınıza daveti linkini göndermeniz yeterlidir.

Eğer başka bir operatörden numarasını taşımak isteyen bir arkadaşınız, eşiniz ya da dostunuz varsa anlaşarak numarasını taşımadan önce Arkadaşını Davet Et 15 GB kampanyasına katılarak ikinizde 15 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Nasıl Yapılır

Vodafone arkadaşını davet et 15 GB bedava internet kazan kampanyasına arkadaşınızı davet ederek 3 ay boyunca geçerli 15 GB kazanmanız mümkün. İster faturalı olsun isterse faturasız tüm Vodafone hat sahipleri dilediği kadar bu kampanyaya katılabilir.

Vodafone arkadaşını davet et kazan kampanyası Vodafone yanımda uygulaması üzerinden alacağınız davetiye linkini arkadaşınıza göndermeniz ve arkadaşınızda bu link üzerinden hat taşıma talebini onaylaması gereklidir.

Sadece faturalı hat için başvurular kabul edilmektedir. Gönderdiğiniz link üzerinden faturalı hatta başvurulduğunda hat açılışı ile beraber 15 GB internet kazanılır.

Vodafone FreeZone Nedir? Tarifeleri ve Paketleri

Vodafone Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır

Vodafone arkadaşını davet etmek için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan 15 GB Kazan linkine tıklamalı ve açılan sayfadan Arkadaşını Davet Et linkine tıklayarak dilediğiniz yerde linki göndermeniz yeterlidir. Linki sosyal medya ya da Whatsapp hesaplarını gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz link üzerinden işlem yapan yani linke tıklayıp aktivasyon işlemini gerçekleştiren kişilerin hesaplarını onaylandıktan sonra hem siz hem de daveti kabul eden 15 GB kazanır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Gelmedi

Vodafone yanımda üzerinden arkadaşınızı davet ettikten sonra tüm işlemleri sırası ile yapıp aktivasyon işlemini gerçekleştiren müşterilere bedava internet verilmektedir. Davet linkine tıklamadan işlem yapılması ya da davet linkine tıklayıp faturasız hatta geçiş yapıldığında 15 GB bedava internet gelmez.

Eğer tüm işlemleri doğru şekilde yaparsanız bedava 15 GB internet 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. Kazandığınız ücretsiz 15 GB hattınıza gelmezse müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.

Vodafone 15 GB İnternet Kampanyası

Vodafone arkadaşını davet et 15 GB kazan kampanyasına katılmak için yapmanız gerekenler ise aşağıdaki şekildedir.

 • Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın
 • Üst menü yer alman alan arkadaşını davet et butonunu tıklayın
 • Karşına çıkan sayfa üzerinde yeniden arkadaşımı davet et butonuna tıklayın
 • Açılan sayfa üzerinde davet edeceğiniz arkadaşınızın numarasını yazın ya da whastapp, facebook ve Instagram hesaplarını davet linkini mesaj olarak yollayın
 • Arkadaşınızın gönderilen davet linkini tıklayıp Vodafone müşterisi olursa 15 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyasının Detayları

 • Kampanyanın geçerli olması için gönderilen link üzerinden hat taşıma yada yeni hat alım işlemi yapması gereklidir
 • Ücretsiz verilecek internet için davet linki üzerinden işlem yapılması zorunludur
 • Davet eden kişi sınırsız sayıda kişiyi davet edebilir
 • Şartları yerine getiren tüm kişilere 3 ay boyunca geçerli 15 GB verilecektir.
 • Hem davet eden hem de daveti kabul eden kişi 3 ay boyunca ücretsiz internet kazanır
 • Tüm şartlar sağlanırsa 48 saat içerisinde internet hediyeleri hatlara yüklenir

Vodafone arkadaşını davet et 15 GB kazan kampanyası hakkında merak ettiklerini yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Vodafone Arkadaşını Davet Et Linki Nasıl Gönderilir?

Vodafone arkadışını davet et 15GB kazan için vodafone yanımda uygulaması üzerinden 15gb kazan linkine tıklamalı ve arkadaşını davet et seçeneği ile davet linkini göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası ile Kaç Kişiye Davet Gönderebilirsiniz?

Vodafone arkadaşını davet et 15 gb kazan linkini sayısız arkadaşlarınıza gönderebilme imkanınız bulunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

 1. Benim hattim babamin uzerine kendi kullandigi hat icin ben davet yolladim gecis yapti yanliz yeni hatti henuz takmadı mesaj gelmedigi icin bana hediye ne zaman yollanir yada nasil ogrenirim onaylandigini 15 gb ın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu