Reklam
Vodafone

Vodafone Arama Dökümü Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Vodafone Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? Bir çok kişi ya fazla gelen telefon faturalarından yada telefondan telefonunda yapılan görüşmelerin ayrıntıları öğrenmek için ayrıntılı telefon dökümü nasıl çıkarılır hakkında bilgi almak istemektedirler.  Hattınız üzerinden yaptığınız aramalar yasal olarak sistem üzerinden 6 ay boyunca kullanıcılara sunulması zorunludur.

Faturanız yüksek geldiğiniz, dakikalarını, internet yada SMS’leriniz çok erken bitiyorsa ayrıntılı fatura detayını sorgulayarak fatura detaylarını inceleyebilirsiniz. Faturalı hat ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği fatura detayı sorgulama servisinde sadece yapılan aramalar değil internet ve sms kullanımı hakkında da ayrıntılı bilgi edebilirsiniz.

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Çıkarılır

Vodafone arama geçmişini sorgulama yada vodafone arama geçmişini görüntülemek için Vodafone Self Servis hizmetini kullanabilir yada Vodafone Online İşlemler üzerinden detaylı şekilde inceleme yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Vodafone arama geçmişini incelemek için telefon numarası ve şifreye ihtiyacınız vardır.

Arama geçmişini görüntülemek için telefonunuzda SIFRE yazıp 7048 gönderebileceğiniz gibi S yazıp 7000 göndererek şifre sahibi olabilirsiniz. Artık bu şifre ile giriş yapıp arama geçmişinizi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Self Servisi Görüşme Detayları Nasıl Bakılır

Vodafone self servise giriş yaparak ayrıntılı görüşme dökümü nasıl çıkarılır sizler ayrıntılı olarak anlatmak istiyorum. İlk olarak Vodafone online işlerler sayfasına girip telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

vodafone online işlemler

 

Giriş yaptıktan sonra ana sayfada Tarifim ve Kullanımlarım kısmına tıklayarak Kullanım Detaylarım adımını tıkladığınızda bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca Fatura detaylarını faturalarım sekmesine tıkladıktan sonra fatura detaylarına tıklayarak ulaşmanız mümkün.

vodafone fatura dökümü

 

Faturasız hat sahipleri geriye dönük olarak 1 aylık kullanım detaylarını görüntülemelerine karşın faturalı hat sahipleri son 6 aya ait bilgileri ve görüşme detaylarını inceleyebilir. Kullanım detaylarında hangi telefon numarasının arandığı, görüşme yapılan saat ve tarih ayrıntılı olarak verildiği gibi görüşme, SMS yada internet kullanımın ücretli yada ücretsiz mi yapıldığı dokümanda görülmektedir.

vodafone fatura dökümü

 

vodafone fatura dökümü

Kullanım detaylarını ay ay olarak görüntüleyebilmek için geriye dönük olarak aylık tarih yada ay bilgisini tıklamanız gerekmektedir. Kullanım dönemi seçin başlığı altında bölüme tıklayarak tarih seçmeniz yeterlidir.

Vodafone yanımda servisini ister bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek dilediğiniz zaman fatura ayrıntılarını incelemeniz mümkün.

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Genelde çok sık sorulan sorulardan biride Vodafone arama geçmişi nasıl silinir, Vodafone görüşme detayı silme işlemi nasıl yapılır sorusunu çok sık sormaktadırlar.

Vodafone görüşme, SMS yada internet geçmişiniz 6 ay olacak şekilde isteme kayıt edildiğinden kesinlikle silinme söz konusu değildir. Yasal olarak arama detayı size 6 ay boyunca verildiğinden kayıtlar silinmez ve sadece size özel olarak sunulur. Faturasız hat kullananlar geriye dönük 1 aylık arama geçmişlerini sorgulamaktadır.

Genelde başkasının yada eşinin arama dökümünü ayrıntılı incelemek isteyenler gizlice arama geçmişini incelemeleri kesinlikle yasal değildir. Asla başkasının telefonundan arama geçmişine bakmayınız. Bu hizmet kişiye özeldir. Vodafone arama geçmişi silinmemesine karşı hattınızı başka operatöre taşırsanız arama geçmişiniz otomatikten kapanacaktır.

Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri

Vodafone arama dökümü almanın en kolay yolu online işlemler yada mobil uygulama olmasına karşın diğer yöntemler ile geriye dönük arama geçmişinizi inceleyebilirsiniz.

  • Size en yakın Vodafone bayisine kimliğinizle gidip geriye dönük görüşme detaylarını alabilirsiniz. Bu hizmetten sadece hat sahipleri yararlanabilir.
  • Vodafone çağrı merkezini arayıp ayrıntılı arama istediğinizde e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 542’yi ya da 0542-542-00-00 numaraları aramanız yeterlidir.
  • Mobil telefonunuzdan İOS yada ANDROİD uygulamalar üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

Google Play yada App Store pek çok uygulama arama geçmişini görüldüğünü söylemesine karşın kesinlikle sahte yazılım barındıran uygulamaları indirerek telefonunuza zarar vermeyiniz.

Vodafone Mesaj Dökümü Nasıl Çıkarılır

Vodafone yanımda, Vodafone Self Servis üzerinden atılan mesaj yada yapılan görüşmelerin ayrıntıları verilmesine karşın asla mesaj dökümü bilgisi ayrıntılı olarak verilmemektedir. Gelen yada giden mesaj içeriği asla paylaşılmamaktadır. Sadece mahkeme kararı ile ayrıntılı mesaj dökümü talep edilir.

Vodafone Yanımda Arama Geçmişine Nasıl Bakılır

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek arama geçmişini incelemeniz mümkündür. Uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra kullanım detayları kısmından incelemeniz mümkün. Ayrıca vodafone yanımda arama dökümünü istediğiniz e-posta adresine göndermeniz mümkün. Vodafone yanımda arama geçmişi asla silinmez. Geriye dönük olarak 6 ay süre ile hat kullanıcı tarafından incelenmek üzere sizlere sunulur.

Sizlere bu yazımızda vodafone görüşme detayları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Genelde bu konu hakkında çok sık sorular almaya başladım. Eşinizin, nişanlı yada sevgilinizin arama yada mesaj geçmişine bakmak etik olmamasına karşın gizli olarak telefon detaylarını incelemek asla mahkeme kararı ile olmalıdır. Unutmayın arama geçmişi kişiye özeldir ve özel hayatın gizliliği esas alınmaktadır. Arama ve mesaj geçmişi kişiye özeldir sadece hat sahibine bilgi verilir.

Vodafone Online Self Servis Arama Geçmişi

Vodafone faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri Vodafone online self servis üzerinde fatura detaylarını inceleyebilirler. Vodafone.com.tr’ye girerek, Online Self Servis üzerinden geçmişe faturalarını inceleyerek detaylı olarak arama ve konuşma detaylarını inceleyebilirler.

Vodafone online self servis arama geçmişini görmek için faturalarım adımını takip ederek geçmişe dönük 6 aylık faturaları inceleyebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone arama geçmişi nasıl çıkarılır, Vodafone konuşma detayları inceleme ve Fatura dökümü nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

26 Yorum

  1. Son 6 ay ait arama ve bütün mesaj detayını watsapp Instagram dahil öğrenebilir miyim?

    1. yasal olarak 6 ay kadar geçmişe dönük alınabiliyor. yine de yazımızda bahsettiğimiz yöntemler ile deneyebilirsiniz.

  2. MERHABA..
    ARANMA GEÇMİŞİMİ DETAYLI OLARAK İSTERSEM ALABİLİYORMUYUM…

  3. Bisey sormak istiyorum sevgilim vadafona kayıtlı ben türktelekom bana şifre attı mesajlarımı ve aramaları görebilecekmiş böyle bisey varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu