Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone yaptığı bir birinden güzel kampanyaları ile müşteri sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biridir. Son günlerde çok fazla konuşulan kampanyalarından biri olan bedava 2 GB internet kampanyası hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım. Hiç bir ücret ödemeden 35 tl paketi kullanarak deneme fırsatınız olacak.

İlk ayı deneme amaçlı olarak ücretsiz sunulan ABONE SUPER 2GB paketi 1 ay kullanarak ay sonunda dilerseniz nasıl iptal edeceğinizi anlatmaya çalışacağım. Uzun yıllardır aktif olan bu kampanya için göndereceğiniz sms dahil bir ücret ödemeyeceksiniz.

Bir çok kişinin ücretsiz olarak denediği ABONE SUPER 2GB paketini denemeyenlerin mutlaka ücretsiz olarak denemesi gereken paketlerden biridir. Dikkat etmeniz gereken önemli konusu ise 1 ay deneme süresi sonunda kesinlikle iptal edilmesi gereken bu paket eğer iptal edilmez ise sizden diğer aydan itibaren ücret alınacak olmasıdır. Paketin fiyatı aylık 35 tl dir ve denemek için ilk ay ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Vodafone Abone Süper 2 GB Nasıl Yapılır

Vodafone tarafından sunulan bu internet paketi yurt için kullanıma uygun olarak sunulmuştur. Pakette belirtilen dakikalar ve internet paketinizden düşer eğer paket aşımı gerçekleşirse kalan kullanımlar için TL nizden düşüm yapılır.

Sadece faturasız hat sahiplerinin yararlanabildiği bu kampanyadan faturalı hat sahipleri yararlanmaz. Vodafone faaturasız hat bedava internet kazanmak isteyenler için uygun bir kampanyadır. Eğer bu paketi daha önce denemek için kullandıysanız tekrar deneme imkanınız olmayacaktır.

Her hangi bir yaş kısıtlaması bulunmayan bu kampanyaya bütün faturasız hat sahipleri katılar. Ücretsiz olarak Abone Süper kampanyasına katılmak için telefonunuz mesaj kısmından ABONE SUPER2GB yazıp 3636 mesaj atmanız yeterli.

Tarafımızdan bizzat denenen bu deneme kampanyası mutlaka sizinde ücretsiz olarak denemesi için tarafımdan sizler için paylaşılmıştır. Vodafone bedava internet 2021 yılında yaptığı bu kampanya dahil bir çok ücretsiz kampanyayı sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Vodafone Faturasız 2 GB Bedava İnternet

İlk ay deneme amaçlı olarak ücretsiz sunulan Abone Süper 2GB internet paketi kesinlikle ücretsizdir ve sizden asla ücret talep edilmez. Eğer bu paketi hiç denememiş biriyseniz kesinlikle denemesi gereken kampanyalardan biridir. Kısa mesaj göndererek Abone Süper 2 GB internet paketi ilk ay ücretsiz olarak deneme imkanına sahip olabilirsiniz. Eğer deneme süresi sonunda paketi kullanmayı düşünmüyorsanız iptal etme imkanınız bulunmaktadır.

Vodafone Abone Süper 2 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone abone süper 2 gb internet paketi ilk ay ücretsiz kullandıktan sonra tekrar kullanmayı düşünmüyorsanız bu paketi iptal edebilirsiniz. Abone Süper 2GB internet paketi iptal etmek için yapmanız gereken ise oldukça basit telefonunuz mesaj kısmına IPTAL SUPER2GB yazıp 3636 yazıp göndermeniz yeterli. İptal işlemi sonrası Vodafone yanımda uygulamasına girip paketin halen hattınıza tanımlı olup olmadığını kesinlikle kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca paketi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda abone süper 2gb nedir ve Vodafone süper 2 gb nasıl iptal edilir hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları ve abone süper 2 gb paketi hakkında düşüncelerinizi yorum ksımına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu