reklam
Vodafone

Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme

Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme; Film, dizi ya da video izlemek isteyenler ücretli aboneliklerden faydalanmak için üyelik oluşturmaktadır. “Vidyozone” abonesi olanlar, HTML5 platformlarından vidyozone.mobi adreslerinde yer almakta olan video içeriklerini sınırsız bir şekilde izleyebiliyorlar; aboneliklerini devam ettirdikleri süre boyunca sınırsız olarak video streaming yapabiliyorlar. Vidyozone abonelikleri genel olarak bir şey indirdiğiniz esnada ya da film, dizi izleme sayfaları üzerinden belirmekte olan reklamlardan kaynaklanmaktadır. Aniden çıkan bu reklamlara onay vermeniz halinde bu servise abonelik yapılabilmektedir.

Bir çok kişinin bilmeden üye olduğu vidyozone ücretli servislerden biridir. Vidyozone servis ücreti 64 TL olduğu için yanlışlıkla üye olanlar vidyozone nasıl iptal edilir, vidyozone servis iptali ve vidyozone abonelik iptali nasıl yapılır sorusunun cevabını merak etmektedirler.

Bedava Amazon Prime Hesapları

Vidyozone Üyelik Nasıl İptal Edilir?

Pek çok insan Vidyozone aboneliğine istekleri dışında yaptığı ve bu uygulamaya para ödemek istemedikleri için aboneliği iptal etmek istiyor. Eğer sizler de Vidyozone uygulamasına istemeden üye olduysanız ve aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız;

Vidyozone Abonelik İptali için yapmanız gerekler ise;

  • Vodafone kullanıcısıysanız; Vidyozone aboneliğinizi kaldırmak için “iptal vidyozone” yazarak 1240’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Eğer talep ederseniz 08503333663 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak da üyelik sorgulaması ve iptalini yapabilirsiniz.
  • Bir diğer iptal etme yöntemi ise iptal vidyo 1240 yazıp göndermektedir.
  • Eğer bir Turkcell abonesiyseniz, tıpkı Vodafone’da olduğu gibi “iptal vidyozone” yazarak 1240’a SMS gönderebilirsiniz. 08503333663 numarasını tuşlayarak çağrı merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz.
  • Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz; Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak üyeliklerini iptal edebilirler. Eğer SMS ile iptal etmek isterseniz de “iptal vidyozone” yazıp 3480’a kısa SMS göndermeniz gerekmektedir.

Vidyozone Telefonumdan Para Çekti Nasıl İptal Edeceğim

Aboneler Vidyozone keyword kullanarak; Turkcell ve Vodafone hatlarında 1240, Türk Telekom’da ise 3480 numarasına “iptal vidyozone” şeklinde SMS göndererek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz ödemelerin önüne tamamen geçmek için de Mobil Ödeme sistemini kapatma imkanına sahipsiniz. İlk çekilen ödemeyi geri alma şansınız çok az fakat müşteri hizmetlerini arayarak durumu açıklamayı deneyebilirsiniz.

vidyozone üyelik iptal

 

Vidyozone Para İadesi

Bir çok kişinin telefonuna gelen mesaj sonrası dikkatini çeken yada faturaya yansıyan ücret sonrası hem üyelik iptali hem de alınan ücretin iadesi en çok merak edilen konulardan biridir. Genelde farkında olmadan yanlışlık üyelik işlemi gerçekleşmesine karşın üyeliğin iptal edilmedikçe üyelik bedeli yansır. Siz üyeliğinizi iptal ettikten sonra ise sizden aylık kesilen 64 TL ücret ne yazık ki size geri iade edilmez.

Vidyozone Abonelik Sorgulama

Vidyozone abonelik sorgulama işlemleri için standart tarifeden ücretlendirilmekte olduğunuz 08503333663 müşteri hizmetlerini arayarak yetkililerle irtibat kurabilirsiniz.

Bu numarayı tuşlayarak telefonunuzun Vidyozone uygulamasına herhangi bir aboneliğinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Vidyozone aylık üyelik için talep edilmekte olan ücret ise Vodafone için 64 TL şeklindedir.

Vidyozone Müşteri Hizmetleri

Vidyozone ile iletişim kurmak isterseniz; Vidyozone Çağrı Merkezi Numarasını 0850 333 36 63 tuşlayarak, merak ettiklerinizi öğrenebilir, abonelik iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell ve Vodafone kullanıcıları 1240, Türk Telekom kullanıcıları 3480 numarasına kısa mesaj göndererek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

 

Vidyozone Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Müşteri hizmetleri için 0850 333 36 63 numarasını kullanabilirsiniz.

Vidyozone Üyeliği İptalinde Para İadesi Yapılır mı?

Üyeliğiniz yanlışlıkla olsa dahi iptal işlemini para iadesi almadan gerçekleştirebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

  1. Allah belanızı versin hakkım haram zıkkım olsun Allah misli misli çıkarsız sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu