reklam
Turkcell

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile 2GB Hediye İnternet; Turkcell müşterilerine yönelik kampanyalarına devam ediyor. Turkcell tüm kullanıcılarına özel pek çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmet ve kampanyalardan bir tanesi de otomatik öde talimatıdır. Sizler de Turkcelliyseniz otomatik öde talimatı vererek kolay bir şekilde 2 GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell otomatik ödeme talimatı ile bedava 2GB internet kazanmak için bu talimatın nasıl verildiğini öğrenmek gerekir. Turkcell’i sunmuş olduğu bedava internet paketlerinden faydalanmak ve bol bol internet kazanmak için sunmuş olduğu kampanyalara bir göz atalım. 

Turkcell otomatik ödeme talimatı son yaptığı güncelleme ile beraber şu an 1 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet

Turkcellilere özel olan bu kampanyaya katılabilmek ve internet kazanabilmek için herhangi bir form doldurmanıza, bir linke girmenize ya da herhangi bir sabit numaraya mesaj göndermenize ve bu tarz işlemleri yapmanıza gerek yoktur. Turkcell otomatik ödeme talimatı ile hediye internet paketi kazanmak için yapmanız gereken tek şey Turkcell bayisine giderek ya da bankanıza giderek faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz olacaktır. 

Turkcell otomatik ödeme talimatı hizmetinden yararlanabilmek için Turkcell bayisine ya da bankanıza gitmeden de bu talimatı verebilirsiniz. Bu talimatı verebilmek için şu adımları takip edebilirsiniz.

 • Turkcell Hesabım uygulamasından ya da ‘’turkcell.com.tr’’ adresine giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Bu sayfalara girdikten sonra ‘’Hesabım’’adlı bölüme girerek ‘’Faturalarım’’ seçeneğine tıklamanız ve bu bölüme giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Giriş yaptığınız bu bölümünde yer alan seçeneklerden ‘’Otomatik Ödeme Talimatı’’ seçeneğini seçerek, kart bilgilerinizi doldurmanız ve ardından otomatik ödeme talimatını oluşturmanız gerekmektedir.
 • Bu adımlardan sonra Turkcell 2 gb bedava internet paketini kazanmış olacaksınız.

Turkcell Otomatik ödeme talimatı verebilmek için hangi banka kartına sahip olmanız gerekir:

 •  ​Akbank,
 •  ​Citibank,
 •  ​Finansbank, ​
 • Garanti Bankası,
 •  ​HSBC Bank, 
 • ING BANK​, ​
 • Şekerbank,
 • Yapı ve Kredi Bankası​, 
 • Türkiye Vakıflar Bankası, 

​Türkiye İş Bankası, ya da ​Tekstil bank gibi pek çok bankadan herhangi birine ait bir adet kredi kartınızın ya da aktif kullandığınız bir banka artınızın olması gerekmektedir.

Turkcell Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Günlük, Haftalık ve Aylık Paketler

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Yapılır

Turkcell faturalı hat sahipleri otomatik ödeme talimatı vermek için Dijital Operatör uygulaması hesabına giriş yaparak faturalarım linkine tıklayarak otomatik ödeme talimatı ver kısmından kredi kartı bilgilerini girerek otomatik ödeme talimatı verebilirler.

Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek için Turkcell müşteri hizmetlerini aradıktan sonra 5 tuşlayarak ödeme talimatı verebilirler. Ayrıca bankanızın mobil uygulaması üzerinden yada Turkcell mağazalarından ödeme talimatı verebilirsiniz. Dilerseniz SMS ile kredi kartı ve **debit kartınız ile otomatik ödeme talimatı vermek istiyorsanız OTO yazıp 2222’ye gönderin müşteri temsilcisi sizi arayarak talimat işleminizi hızlı şekilde halletsin.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet

Otomatik ödeme talimatı veren Turkcell faturalı müşterileri işlemleri onaylandığında 2 GB bedava internet kazanırlar. Belirli dönemlerde ödeme talimatı verildiğinde 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir

Otomatik ödeme talimatı verildikten sonra SMS ile iptal işlemi gerçekleşmemektedir. Talimatı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aramanız yada Turkcell Mağazalarına gitmeniz gerekmektedir. Turkcell Otomatik ödeme talimatı iptal etme işlemi tekrar bedava internet alamazsınız.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretli Mi

Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek ücretli bir hizmet değildir. Turkcell sizden asla otomatik ödeme talimatı için her hangi bir ücret talep etmez.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2 GB İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcelli olup faturalı hat kullanan tüm kullanıcılar bu kampanyadan kolayca faydalanabilirler. Bedava 2 gb kampanyasından aylık 150.000 kişi faydalanabilir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verdim İnternetim Gelmedi

Eğer otomatik ödeme talimatı vermenize rağmen bedava 2 gb internetiniz gelmedi ise aylık belirtilen kotaya takılma ihtimaliniz olduğu gibi daha önce talimat verenlere ve hediye internet alanlar tekrardan kampanyadan yararlanamaz. Eğer hata olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İnternetiniz bittiğinde bedava internet kazanmak için yapmanız gereken yöntemlerden biride otomatik ödeme talimatı vererek 2 GB internet kazanmaktır.

Konu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

 

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Vermek İçin Nereye Gitmeliyim?

Turkcell otomatik ödeme talimatını ister bankanızın mobil uygulaması ile isterseniz de Turkcell bayilerine giderek verebilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verildiğinde En Çok Ne Kadar İnternet Kazanılır?

Turkcell otomatik ödeme talimatı ile 5GB a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu