Reklam
Turkcell

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi Turkcell lifebox bedava internet faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik hediye internet kampanyalarından biridir. Fotoğraf ve Rehber yedekleme hizmeti olan Lifebox ile telefonunuzdaki resimleri, videoları ve rehberini yedekleyerek saklayabilirsiniz.

Turkcell lifebox bedava 5 GB internet kampanyası ile sizlere lifebox kullanımlarında hediye 5GB internetten faydalanabilirsiniz.

Turkcell 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kullandığınız dosya aktarımı ve yedekleme işlemi için mobil tarifenizden bu işlemi gerçekleştirdiğinizde internet paketinizden harcama yaparak hem kotanızı be hemde internet hızınızın düşmesine neden olabilir. Eğer dosya, resim yada video aktarımı yapıyorsanız Turkcell’in hediyesi bedava interneti kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz.

Turkcell Lifebox depolama uygulamasını kullanarak veri ve dosya aktarımı için hediye 5 GB interneti kullanabilirsiniz.

Lifebox uygulamasını Google Play ve AppStore’den indirerek üyelik işlemini gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olan bütün abonelere sunulan hem 10 GB saklama alanı hemde 5 GB hediye internet kullandığınızda ek olarak sizin paketinizden değil sadece hediye internet paketinden harcama yapar.

Fotoğram, video ve veri aktarımı için Lifebox kullanarak hem kotanız düşmez hemde hızınız. Her ay ücretsiz olarak otomatik yenilenir.

Bireysel faturalı ve Kurumsal faturalı paketlerde “lifebox kullanımlarında geçerli ”aylık 10 GB saklama alanı faydası ve lifebox kullanımında geçerli 5GB internet her fatura döneminde hediye edilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim

Turkcell Lifebox bedava internet kampanyasına SMS ile katılım mümkün değildir. Turkcell mağazaları yada Müşteri Hizmetlerini arayarak katılım gerçekleştirebilir yada iptal edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu