reklam
Turkcell

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri; Kampanyaları ile ön plana çıkan Turkcell, kullanıcılarına birçok internet paketi sunmaktadır. Ülkemizde 3 büyük operatör hizmetlerinden biri olan Turkcell ailesi müşterileri için en uygun fiyatlarıyla ve ücretsiz hediyeleri ile kullanıcılarına faturasız internet paketlerini fırsat ayrıcalığıyla sunmaktadır.

İyi bir çekim gücüne sahip olan Turkcell çıkardığı kampanyalarıyla ve her hafta ücretsiz dağıttığı salla kazan hediyeleri ile halk arasında ön plandadır.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerine Nasıl Sahip Olunur?

 • Turkcell hesabım üzerinden online işlemler de alınmak istenen faturasız internet paketi seçilir. Sonrasında kredi kartı bilgileri girilir ve telefona gelen banka onay kodu girilerek işlem tamamlanır.
 • Turkcell tim bayilerinde kolayca internet paket yüklemeleri yapılmaktadır.
 • Bunların yanı sıra Bip, GNC, goller cepte ve Turkcell hesabım uygulamaları indirilerek, ücretli ve ücretsiz Turkcell faturasız internet paketleri kolaylıkla alınabilmektedir.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin İçeriği Nasıldır?

Müşterilerine ve kaliteye önem veren Turkcell ailesi paketleri yaşa, kullanımlara, tarifeler ve mesleklere göre içeriğini farklı sunmaktadır.

 • 26 Yaş ve altında olanlara, öğrenci, asker, engelli ve memur olanlara ayrı ayrı bol internetli ücretli ve ücretsiz paketler sunmaktadır.
 • Türkcell ailesine yeni gelen müşterilerini de unutmayan Turkcell interneti oldukça bol ücreti az olan paketleri alma fırsatını vermektedir.
 • Müşteri memnuniyetine oldukça büyük ölçüde önem veren Turkcell ailesi müşterilerini mağdur internetsiz kalmasın diye en uygun fiyatlarıyla GB si bol Turkcell faturasız internet paketlerini çıkarmaktadır

Turkcell İkinci El Telefon Alma ve Satma

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri 2023

Turkcell faturasız hat kullananların kullanabilecekleri internet paketleri ve tarifeleri hem yeni hazır kart alan müşterileri hemde hattınız faturalıdan faturasız hatta taşıyanlara uygun paketlerdir.

Turkcell Fırtına Avantaj ve Fırtına Plus Paketi

Turkcell faturasız avantaj 3 GB paketi ve faturasız avantaj plus paketi 5 GB internetin yanında her yöne 500 dakika ve 750 dakika içermektedir. Paketi satın almak için FIRTINA PLUS yaz 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Üçlü Paketiler

Her bütçeye uygun faturasız üçlü paketler ayrıca bol bol internet içeriği ile tercih edilmektedir. Hem internet girmek hemde doya doya konuşmak için aşağıda verdiğim Turkcell faturasız üçlü paketler arasında seçim yapabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Üçlü 12 GB paketi

1000 DKHER YÖNE
6 GBİNTERNET
5 GBBiP’E ÖZEL İNTERNET
1000 SMSHER YÖNE
Twitter ve Facebook’ta geçerli 6 GBDergilik Maksi üyeliği ve 1GB

Turkcell Faturasız Üçlü 16 GB Paketi

Paket İçerik Fiyat
Üçlü 16 GB Paketi 4 Hafta boyunca 10 GB + yurt içi her yöne 1000dk + 1000SMS
Facebook ve Twitter’da geçerli 6GB
Dergilik Maksi üyeliği ve 1GB
BiP’te 5GB
65 TL

Turkcell Faturasız Üçlü 20 GB Paketi

Paket İçerik Fiyat
Üçlü 20 GB Paketi 4 Hafta boyunca 14 GB + yurt içi her yöne 1000dk + 1000SMS
Facebook ve Twitter’da geçerli 6GB
Dergilik Maksi üyeliği ve 1GB
BiP’te 5GB
75 TL

Turkcell Faturasız Dev 16 GB Paketi

Paket İçerik Fiyat
Dev 16 GB Paketi 3 ay boyunca yurt içi her yöne 5000 dakika + 5000 SMS + 16 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 3GB +BiP’te geçerli 15GB internet+ Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 15GB internet + Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 15GB internet 99 TL

Turkcell Faturasız GNC Üçlü 25 GB Paketi

Paket Adı İçerik Fiyat
GNÇ Üçlü 25GB 19GB + 1000dk + 1000SMS
Facebook ve Twitter’da geçerli 6GB
Dergilik Maksi üyeliği ve 1GB
BiP’te 5GB
70TL

Faturasız GNÇ Üçlü 20 GB Tarifesi

Paket Adı İçerik Fiyat
GNÇ Üçlü 20GB 14GB + 1000dk + 1000SMS
Facebook ve Twitter’da geçerli 6GB
Dergilik Maksi üyeliği ve 1GB
BiP’te 5GB
60TL

Turkcell Faturasız Dev 16 GB paketi

Bol bol internete girmeyi seviyorsanız kullanabileceğiniz paketlerden biri olan dev 16 GB paketi içerisinde 3 ay boyunca yurt içi her yöne 5000 dakika + 5000 SMS + 16 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 3GB +BiP’te geçerli 15GB internet+ Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 15GB internet + Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 15GB internet bulunmaktadır.

Turkcell faturasız dev 16 GB paketini satın almak için Dev 16 GB yaz 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Gülümseten Paketi 2023

Turkcell faturasız gülümseten paketleri ise;

 • Gülümseten 6 GB Paketi 
 • Gülümseten 8 GB Paketi 
 • Gülümseten 10 GB Paketi 
 • Gülümseten 14 GB Paketi 

Tüm faturasız gülümseten paketlerde 1000 dakika konuşma dakikası bulunmaktadır. Paketi satın almak için Gulumseten 6 GB yaz 2200, Gulumseten 8 GB yaz 2200, Gulumseten 10 GB yaz 2200 ve Gulumseten 14 GB yaz 2200’a mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Aynen Faturasız Paketi

Turkcell hazır kart aynen 5 GB, 10 GB ve 15 GB olmak üzeri 3 farklı paketi bulunmaktadır. Tüm paketlerde her yöne 500 dakika bulunmaktadır. Turkcell faturasız müşterileri satın alma işlemi Dijital Opratör üzerinden gerçekleştirebilir.

 • Aynen 5 GB Paketi: Turkcell faturasız aynen paketi 5 GB internet her yöne 500 dakika
 • Aynen 10 GB Paketi Turkcell faturasız aynen paketi 10 GB internet her yöne 500 dakika
 • Aynen 15 GB Paketi: Turkcell faturasız aynen paketi 15 GB internet her yöne 500 dakika

Turkcell Faturasız Ek İnternet Paketleri

Turkcell faturasız hat kullananlar ihtiyaçları halinde diledikleri ek internet paketini satın alabilir. Alabileceğiniz turkcell ek internet paketleri ise;

 • Turkcell 1 GB satın almak YENI 1GB yaz 2222’ye gönder
 • Turkcell 2 GB satın almak YENI 2GB yaz 2222’ye gönder 
 • Turkcell 4 GB satın almak için YENI 4GB yaz 2222’ye gönder
 • Turkcell 6 GB satın almak için YENI 6GB yaz 2222’ye gönder
 • Turkcell 8 GB satın almak için YENI 8GB yaz 2222’ye gönder

Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin Paketi

25 yaşından küçük hazır kartlı abonlere yönelik GNÇ hoş geldin paketi 5 GB, 6 GB ve 15 GB olmak üzeri 3 farklı tarife içermektedir.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi:  25 yaş ve altına özel; her yöne 2 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB internet ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketinde! Ayrıca Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB hediye. Paket fiyatı 25 TL.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi: 25 yaş ve altına özel; her yöne 10 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5 GB internet ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketinde! Ayrıca Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5GB hediye paketi fiyatı 49 TL.

GNÇ Avantaj 6 GB Paketi: 25 yaş ve altına özel; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketinde! Ayrıca Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB hediye. Paket fiyatı 34 TL.

GNÇ hoş geldin ve GNÇ avantaj paketleri sadece 25 yaşından küçük bireyler katılabilir. Hazır kartlılara yönelik bu paketler dijital operatör ve Turkcell mağazalarında taahhüt vererek 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanya yeni hat alan yada hattını taşıyan Turkcell abonelerine özeldir.

Turkcell Faturasız 4 GB İnternet Paketi

Turkcell faturasız ekonomik internet paketi olan 4 GB internet paketi ile aylık olarak internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Satın almak için;

Paket Satın Alma Fiyat Süre
4 GB ABONE 4GB -> 2222 63 TL Aylık

Turkcell Faturasız İnternet Tarifeleri

Turkcell faturasız internet tarifelerinden biri olan Bol GB tanışma seti kampanyası ön ödemeli hat almak isteyen müşteriler için çıkarılan harika paketlerden biridir. Faturasız bol GB tanışma seti için hazır kart alan abonelere  30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi edilerek hatları açılacaktır.

Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır. Ayrıca bu kampanyada 120 gün içerisinde hatlarına 34 TL yükleyen bütün abonelere 30 gün geçerli 20 GB internet hediyesi hatlarına tanımlanacaktır.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcel faturasız bedava internet kazanmak isteyenler yeni hat aldıklarında yada hattını Turkcell taşıdıklarında 3 GB internet hediye. 12 ya boyunca her ay 1 ve 3 GB internet kazanmak için hattını 25 ile 27 lira yükleme yaparsanız 1 GB 27 lira üstü yükleme yaparsanız 3 GB internet 12 ay boyunca hediye.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin Avantajları 

İçeriği bol GB’ler olup ücretsiz ya da ücretleri makul olan paketlerdir. TL yetersiz olduğunda yakınlarınızdan kolaylıkla TL istenebilir ya da avans TL ile 8 TL hattınıza tanımlayabilirsiniz. Paket bitmesi durumun da sayısız ücretsiz internet kampanyaları sayesinde bol GB’li internet sahibi olunabilir. Bip uygulaması birçok hediye Turkcell faturasız internet paketleri dağıtmaktadır. Yapılması gereken aşağıda yazılan sayfaları keşfet bölümünden takip ederek katılım sağlamaktır.

Haydi gel paketine katılımı için her hangi bir mesaj atmanıza gerek yoktur. Faturasız hat alan yada hattını taşıyan tüm Turkcell aboneleri otomatik olarak katılacaktır. 25 TL üstü yükleme yaptığınızda GB hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Hazır Kart TL Hediyeli Tanışma Seti

Yeni faturasız hazır kart alan Turkcell aboneleri yeni hatlarına 25 TL bakiye ve 6 GB internet yüklenecektir. Ayrıca yeni hat alan Hazır kartlılar hat açıldıktan 30 gün içerisinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200 gönderirse 90 gün içerisinde hatlarına 25 TL bakiye yüklediklerinde 5 GB daha bedava internet kazanacaklar. Hediyeli tanışma setine saahip olmak için Turkcell Mağazalarında gitmeniz gereklidir.

Müşteri Memnuniyetine Önem Verilen Hizmet Kalitesi

Sadece müşteri memnuniyetine önem veren Turkcell ailesi yeni ve kişiye özel paketler çıkarmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bu paketler Turkcell hesabım uygulaması üzerinden ya da 532 müşteri hizmetlerinden canlı ve ya tuşlama yapılarak kolayca ulaşılabilir. *100# arama tuşuna basılarak karşınıza çıkan seçeneklere göre de paketler incelenip tuşlama yapılarak alınabilir. Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan firmanın kampanyaları ve tarifeleri her koşulda her kullanıcıya hitap edecek rakamlar ile müşterilerine sunulur.

 

Turkcell Faturasız Gülümseten Paketi Kaç GB Vermektedir?

Faturasız gülümseten paketi 6GB, 8GB, 10GB ve 14GB internet vermektedir.

Turkcell Hazır Kart GNÇ için Kaç Yaşında Olmak Gerekir?

25 yaşından küçüklere GNÇ hazır kart verilmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

3 Yorum

 1. eskiden hazırkart paketleri 30 günlüktü vatandaşa kazık atmak için gece gündüz tarifelerle oynuyorlar
  sisteme bir bakıyorum resmen tuzaklarla dolu yok dergilikmiş yok uykulukmuş yok gülümsetenmiş ne bu
  yahu adam gibi bir tarife konur her üç aydan bir isimlendirerek nasıl vatandaşa kazık atarız 30 günden
  28 güne indirdiler bizde mecburen yüklemiyoruz 10 -15 gün salıyoruz telefonları evde ortaklaşa kulanıyoruz
  milet ekmek bulamıyor onlar nasıl bol para kazanacağızın peşindeler.

 2. Turkcell e geçeli 1 ay oldu ve çok pişman oldum paketler çok pahalı ek internet paketleri daha da pahalı öğrenciyim ve çok mağdur etti bni mobil veriyi açınca bile 50 MB gidiyor(!) en kısa zamanda çıkmayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu