reklam
Turkcell

Turkcell Faturalı ve Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı ve Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri; Turkcell genç bireylere yönelik farklı tarife imkanlarıyla bir çok kampanyaya sahip bir operatördür. Turkcell geniş hizmet ağı ve her yaş grubuna uyan tarifeleri ile kullanıcılarını oldukça mutlu eder. GSM Sektöründe sahip olduğu birçok avantaj ile ön planda olan operatör hem fatura hem de faturasız müşterilerine birbirinden avantajlı paket seçenekleri sunar. Her bütçeye uyan ve her kullanıcının kendi karar vereceği paketler uygun kullanım koşulları ile de kullanıcıya güven verir.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Turkcell GNÇ paketleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Turkcell faturalı GNÇ paketleri ve Turkcell faturasız GNÇ paketleri yazımızda.

Turkcell Faturalı GNÇ Paketleri

25 yaş altı gençlere yönelik olarak çıkarılan GNÇ paketleri bol bol internet ve dakika vermesinin yanında sirpriz hediyeler ile gençleri mutlu etmektedir.

Faturalı GNC Fırsat Midi Paketi

25 yaş üzerinde olan ve Turkcell faturalı hat kullanımına sahip olanlar için sunulan bu paket her yöne kullanım için geçerli 6 GB internet, sosyal medya için geçerli olan 3GB internet seçeneklerine sahiptir. İnternet kullanımını çok fazla gerçekleştiren kullanıcılar için ideal olan paket 750 DK konuşma süresine sahiptir ve 39 TL ile satın alınabilir. Kısa mesaj ile hatta tanımlanan paket ile sınırsız internet kullanımına sahip olunabilir.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paketi

Faturalı GNC Fırsat Süper Paketi

Faturalı hat kullanıcıları için tasarlanan bu özel paket 25 yaş üzeri kullanıcılar için uygundur. 10 GB internet seçeneği sunan bu paket 3GB ekstra sosyal medya kullanım limiti verir. 1000 DK konuşma süresi ile de kesintisiz iletişim sunar. 49 TL ile hatta tanımlanacak paket geçerlilik süresi dolana kadar özgürce kullanılabilir.

Faturalı GNC Fırsat Pro Paketi

25 yaş üzeri faturalı Turkcell kullanıcıları için sunulan bir diğer avantajlı paket PRO paketidir. 14 GB internet limiti veren bu paket ekstra olarak 5 GB sosyal medya paketi içerir. İnternette zaman geçirmek isteyenler için en ideal paketlerden bir tanesi olan bu paket 1000 DK seçeneği ile de kullanıcıların oldukça memnun oldukları bir pakettir. 59 TL karşılığında hatta tanımlanır ve kullanım süresi boyunca özgürce kullanılabilir.

Turkcell GNC Faturasız Paketleri

Faturalı GNC paketleri ile sizlerde hem bol bol internet kullanabilir hem de hediye internetler ile dilediğiniz gibi internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Faturasız GNC Hoş geldin 5 GB Paketi

25 yaş altında faturasız Turkcell kullanıcıları tercih edecekleri hoş geldin paketi ile sınırsız iletişimin keyfine varabilir. 2 GB internet ve 500 DK içeriğe sahip olan paket ekstra olarak GB sosyal medya paketi sunar. Paketi 25 TL karşılığında satın almak mümkündür.

Faturasız GNC Avantaj 6 GB Paketi

Faturasız 25 taş altı gençler için hazırlanan paketin içeriğinde 6 GB internet, 750 DK ve 3 GB sosyal medya paketi yer alır.  Avantajlı pakete sahip olmak isteyenler 34 TL karşılığında bir kısa mesaj ile bu pakete sahip olabilir.

Faturasız GNC Hoş geldin 15 GB Paketi

İnternet kullanmayı seven 25 yaş altı faturasız gençler bu paket ile diledikleri gibi iletişim hakkına sahip olabilir. 10 GB internet seçeneği sunan paket ekstradan 5 GB sosyal medya paketine sahiptir. Ayrıyeten 750 DK veren paket 49 TL ile kolayca hatta tanımlanarak kullanılabilir. Paketler sadece GNCTRKCLL tarifesine dahil olanlar için geçerlidir.

Turkcell GNC Paketleri 2023

Turkcell 25 yaşı altı gençleri sunduğu gnc paketleri hem uygun fiyatı hem de bol internet içeren tarifeleri ile gençler yönelik olarak çıkarılmıştır. Gençleri düşünen Turkcell ayrıca sinema bileti, tiyatro dahil bir çok sürpriz hediye ile gençlerin sesine kulak vermiştir.

Sizlere bu yazımızda GNC paketleri ve tarifeleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. İster faturalı olsun isterse faturasız size uygun pakete geçiş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Turkcell GNC Paketi Hangi Yaşı Kapsamaktadır?

Turkcell GNC paketini 25 yaş altı gençlere yönelik sunmaktadır.

Turkcell GNC Paketlerinde 25 Yaş Üstüne de Kampanyalar Bulunmakta mıdır?

Turkcell GNC paketlerinde Süper Paket ve Pro Paket, Fırsat Midi Paket gibi kampanyalarla 25 yaş üstüne de bir çok kampanya fırsatı sunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu