Reklam
Turkcell

Turkcell Fatura Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Turkcell Türkiye’nin en büyük GSM operatörü olarak biliniyor ve milyonlarca da müşteriye sahip kurumsal bir şirkettir. Türkiye’nin en büyük GMS operatörü olduğunda da fiyatları biraz yüksek olabiliryor.

Faturalı hat sahipleri ya da kampanyalı cihaz alan bir çok müşterisi yeri geldiğinde, faturalarını ödemekte zorluk çekiyor hatta bazıları 3 ay fatura borçlarını ödemediği için icralık bile olabiliyor. Eski borçlarınızın nasıl taksitlendirebileceğinizi ve yapılandırılması hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapacağız.

Turkcell Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Turkcell borç taksitlendirme işleminizi yapmanız için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Taksitlendirme işleminizi yapmak için müşteri temsilcisi tarafından size uygun taksitlendirme kriterlerini kontrol ettikten sonra uygun olursa faizsiz bir şekilde faturanız taksitlendirilecektir.

Turkcell borç taksitlendirme seçeneklerinde kısa mesaj ile yapılmamakta olup, mesaj attığınız takdirde mesaj ücreti faturanıza yansıyacaktır.

Turkcell Borç Taksitlendirme Telefon Numarası

Turkcell borç taksitlendirme telefon numarası 05327575555 olarak belirlenmiştir. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşme sonrası faizsiz bir şekilde size en uygun taksitlendirme seçeneği sunulacaktır.

Turkcell Faturamı Nasıl Taksitlendirebilirim

Turkcell fatura borcunu ödemeyecek durumda olanlar ve fatura borcu gecikmeye girmiş olanlar dilerlerse fatura borcunu daha uygun taksit seçenekleri ile ödeyebilir. Faturamı nasıl taksitlendirebilirim diye merak ediyorsanız Fatura borcunu taksitlendirme için 5327575555’i numarasını arayarak uygun taksit seçenekleri ile faizsiz olarak ödeyebilirsiniz.

Turkcell Fatura Taksitlendireme Kredi Kartı

Turkcell fatura borcununuz çok yüksek ise fatura borcunu taksitlendirebileceğiniz gibi dilerseniz kredi kartı ile ödemeniz de mümkün. Özellikle icralık duruma gelen ve uzun süredir ödenmeye fatura borçları ile kredi kartına taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Turkcell İcra Borç Sorgulama

Turkcell icra borç sorgulama işlemini Turkcell’in https://www.turkcell.com.tr/yardim/yardim-araclari/fatura-borc-sorgulama-ve-odeme internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell İcra Borcu Taksitlendirme

Turkcell icra borcu taksitlendirme işleminizi de 05327575555 numaralı telefondan müşteri temsilcisiyle görüşerek yapabilirsiniz.

Turkcell Borç Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Turkcell borç yapılandırma işleminiz aslında taksitlendirme işleminizdir. Ödenmemiş faturalarınızı müşteri hizmetlerini arayarak taksitlendirme yaparak faturanıza yansıtabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu