reklam
Turkcell

Turkcell Çocuk Paketleri

Turkcell Çocuk Tarifeleri

Turkcell Çocuk Paketleri ve Tarifeleri; Operatörler yetişkinler için hazırladıkları paket ve kampanyaların yanında çocuk paketleri de hazırlamaya başlamıştır. Bu konuda ilk adımı Turkcell atmıştır diyebiliriz. Ebeveynler çocuklarının güvenli bir şekilde internet kullanımını desteklemek için Turkcell çocuk paketlerine yönelmektedir.  Turkcell Çocuk paketlerinin avantajları ve kampanyaları sayesinde hem aileler rahat ediyor, hem çocuklar güvende kalıyor! Turkcell Çocuk Paketleri, 7 ile 15 yaş arasındaki çocukların kullanması için, bol bol içeriğe sahip ve oldukça avantajlı fiyatları ile anne ve babaların çocuğunun güvenliğinden hiç endişe etmesine gerek kalmayacak şekilde oluşturulmuş paketlerdir.

Turkcell Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Turkcell Çocuk

Bu paketler sayesinde ebeveynler, çocuklarının telefon kullanımlarını hem görebiliyor hem de yönetebileceği özelliklere sahip oluyor. Turkcell’in yenilikçi çocuk platformuna Turkcell’den yeni bir hat alacak veya numarasını Turkcell’e taşıyan faturalı ya da faturasız hat kullanmak isteyen kişiler faydalanabiliyor.

Turkcell çocuk paketleri ile çocukların, oyun oynama ve araştırma yapma gibi internet kullanımlarını oldukça güvenli bir şekilde yapmalarına ebeveynlerinin kontrolünde olmalarına olanak sağlıyor. Turkcell Çocuk’un oldukça zengin içeriği ve limitine geldiğinde duran akıllı paketlerini sizler için araştırdık ve derledik.

Turkcell Çocuk Paketleri Özellikleri ve Avantajları

 • Güvenli İnternet Hizmeti: Turkcell’in bu hizmeti ile çocuğunuz sizin belirlediğiniz doğrultuda sadece eğitim, ödev, bankacılık uygulamaları, alışveriş, müzik-oyun-eğlence, haber, e-posta, resmi ve kamu siteleri, tatil, özel şirketler, eğitim kurumları, e-devlet gibi sitelere erişebiliyor.
 • Çocuğum Güvende: Çocuğum Güvende Servisi ile 7 ile 15 yaş arasındaki çocuğunuzun aramalarını yöneterek tanımadığı kişilerle konuşmasını engelleyebilirsiniz.
 • BiP Konum Takip: Turkcell’in bu hizmetini kullanabilmek için hem sizin hem de çocuğunuzun cihazında BiP uygulaması yüklemeniz gerekiyor. Sizler, kendi hattınız üzerinden “BiP Keşfet” kanalından “Turkcell Çocuk Konum Takibi” kanalını takip ederek çocuğunuzun güvenliğinden emin olabilirsiniz.
 • Reklam Engelleme Servisi: Bu servis sayesinde çocuğunuzun telefon kullanırken istenmeyen reklamlara maruz kalmasını engelleyebilirsiniz.
 • Zaman Yönetimi: Turkcell’in bu hizmeti sayesinde çocuğunuzun, hattını ve internet paketini hangi gün kaç saat süresince açık tutabileceğine kendi telefonunuz üzerinden kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • Duran Tarife: Turkcell Çocuk paketlerinde paket aşım ücreti ve herhangi bir taahhüt vermeden sahip olabilirsiniz. Paket içeriği bittiğinde ise otomatik olarak kullanıma kapanır ve sürpriz fatura ile karşılaşmıyorsunuz.

İnternet Sitesi Engelleme Nasıl Yapılır?

Turkcell Çocuk Paketleri

Turkcell Çocuk Paketleri, kullanım haklarının yanında Turkcell Dergilik Midi aboneliği ve Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet ile BIP’e özel sınırsız internet hediyesi ile sizlerin oluyor.

 • Turkcell Çocuk Midi: Turkcell Çocuk Midi paketiyle hem çocuklar hem sizler oldukça rahat edebilirsiniz! Turkcell’in bu paketi ile ayda her yöne 500 DK konuşma, 1000 SMS ve 5 GB internete ek olarak Youtube Kids, Instagram ve Twitter’da geçerli 2GB internete sahip olmak çok kolay. Sadece 7-15 yaş arası çocukların kullanımına özel olarak hazırlanan bu pakete 12 ay boyunca abone olmak için aylık 36.90 TL ödeyeceksiniz.
 • Turkcell Çocuk Maksi: Turkcell Çocuk Maksi’nin her yöne 500 dk konuşma, 1000 SMS ve tam 10 GB interneti dahil bol içerikleri ile çocuklarınız kaliteyi yaşasın. Bunların yanında Youtube Kids, Instagram ve Twitter’da geçerli 2GB internet de Turkcell’den size hediye! Üstelik bu pakete yıllık abone olursanız aylık olarak 46.90 TL ödeyeceksiniz.

Turkcell Çocuk Paketleri Katılım Kriterleri

Turkcell Çocuk paketlerinden, proje kullanmaya başlama tarihi itibariyle sadece son 90 gün içerisinde Turkcell’den yeni hat alan ya da numarasını Turkcell’e taşıyarak Turkcell Rahat tarifelerine gelen kişiler, Hazır Kart’tan Turkcell Rahat Tarifesine geçme talebinde bulunan kişiler veya Turkcell’in diğer faturalı tarifelerinden Turkcell Rahat Tarifesine geçen bireysel kullanıcılara faydalanma imkanı sunuluyor.

Bu paketlerden birisini kullanabilmek için yukarıda belirttiğimiz şartları yerine getiren kullanıcıların, yaşının 7 ile 15 yaş arasından olan ve hat sahibinin adı ile hat kullanıcısının anne veya baba adının aynı olması gerekiyor. Bir TCKN ile bu tarifelerden sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.

turkcell çocuk paketleri ve özellikleri | turkcell

Turkcell Çocuk Paketleri Detayları

 1. Yukarıda belirttiğimiz paket geçiş tarihi itibariyle 12 ay boyunca istediğiniz zaman bu paketlerden birisini kullanmaya başlayabilirsiniz.
 2. Bu paketlerin sağladığını kampanyalar dahilinde olan “Reklam Engelleme Servisi”ni pakete geçiş tarihinden sonraki ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak daha sonrasında bu avantajdan yararlanmaya devam etmek isterseniz de paketinize ek olarak satın alma imkanınız var.
 3. Turkcell’in Rahat Tarifelerinden birisini kullanmaya başlayan kişilerin Turkcell Çocuk Paketini kullanabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş faturası ve aynı TCKN adına herhangi bir borç nedeniyle kapatılan bir Turkcell hattı olmaması gerekiyor.
 4. Bu paketlerden birisinin kullanım süresi içerisinde, istediğiniz zaman ön ödemeli Rahat Ek Paketleri de satın alıp kullanabilirsiniz.
 5. Bu paketlerin kullanım süresi içinde kullanılmayan dakika, mesaj ya da internetler bir sonraki aya devretmiyor.
 6. 755, 444 veya 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralara yapılacak olan aramalar ise paket ücreti dahilinde yer alıp ekstra ücret alınmaz. Bu numaraların haricinde kalan 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları veya diğer tüm katma değer hizmeti sunulan servislere yapılacak olan aramalar paket kapsamında yer almaz ve ek ücret ödemek durumunda kalırsınız.
 7. Turkcell tarafından sunulan bu hizmetlerin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında kalan farklı amaçlar doğrultusunda kullanıldığını tespit edilmesi halinde ise tespit edilen hatları kapama hakkını her zaman Turkcell tarafından saklı tutuluyor.
 8. Ayrıca FCT cihazlarına takılan hatlar da bu paketlerden yararlanamıyor.
 9. Bu paketlerin içeriğinde sunulan hizmetler 3.şahıslara transfer edilemiyor.
 10. Bu paketlerden birisine geçiş yapan kullanıcılar, Turkcell’in yurtiçi 4.5 G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş olarak kabul ediliyor.
 11. Bu paketlerden birisini her ay otomatik olarak yenilemek isteyen kişiler, tekrarlı paket alım taleplerini istedikleri zaman SMS, Turkcell bayileri veya Müşteri hizmetleri aracılığı oldukça kolay bir şekilde iptal edebiliyor.
 12. Tekrarlanmayan paketlerden alan kişiler ise Online (turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden), Turkcell Mağazalarınden veya Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığı ile istediği zaman yeniden paket satın alabiliyor.

 

Ayrıca bakınız:

Turkcell Hediye İnternet Kazanma 

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet 

 

Turkcell Çocuk Paketleri Kaç Yaş Aralığıdır?

Çocuk paketinden 7-15 yaş arası gençler faydalanabilirler.

Turkcell Çocuk Paketi Reklam Engelleme Servisi Nedir?

Reklam engelleme servisi ile istenmeyen reklamların çocuğunuzun sayfasında görünmesini engellersiniz.

Turkcell GNÇ Yaş Sınırı Kaçtır?

26 yaş

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu