reklam
Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Teknoloji ile beraber yanımızdan ayırmadığımız bir iletişim aracına sahip olduk. Cep telefonu… İletişim dünyası denilince akla ilk gelen araç cep telefonudur. Cep telefonu çıkmadan önce eve hapis olunup, saatlerce telefon gelmesini bekleme, aramalarda düşmeyen hatlar, uzakları aramak için türlü uğraşılar neticesiyle zafer kazanılmışı gibi hissedilerek yapılan coşkulu görüşmeler… Bunların hepsi  sanki tarihten bir sayfa gibi gelse de yakın geçmişte birçok kişinin hatırlayacağı türden anılardır.

Cep telefonlarının kullanımı yaygınlaşınca, artık en uzaklara anlık ulaşmak kolaylaşmıştır. Bunun yanında cebimizden eksik olmayan bu telefonlar sayesinde acil olsa da olmasa da tüm duygu, düşünce ve olaylar kolaylıkla karşıdakiler ile hemen paylaşılmaktadır. Durum böyle olunca ay sonunda gelen faturalar kabarmış ya da yüklenen dakikalar veya paketler hemen bitiyor hale gelmiştir. Fazla faturadan kaçınmak veya ikide bir TL yüklememek ya da paketiniz bitince kesilen konuşmaların olmaması için bedava dakika nasıl yaparım? arayışına geçilmiştir.

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell bedava dakika kazanma kampanyaları çok sık eksilip, çok sık olmak üzere yenileri yerine eklenir. Bu yüzden, kampanyaların sıkı takipçisi olmanız gerekmektedir. Turkcell web sitesi ve bu konular için hazırlanan bloglar en iyi yardımcınız olacaktır. Güncel olan birkaç kampanyadan bahsetmek gerekirse;

İlk kampanya, faturasız hatları ilgilendiriyor. Her ay ilk yüklediğiniz TL kadar, TL size hediye olarak gelmektedir. Bu yalnızca ayda bir kez gerçekleşmektedir. Bunun için hangi gün, hattınız yeni aya geçtiğini bilmeniz gerekmektedir. Yeni aya geçiş tarihini abone merkezleri, web sitesi üzerinden veya cep telefonu yüklediğiniz Hesabım uygulamasında online işlemlerden ve müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Örneğin yeni aya geçtiğiniz gün hattınıza 100 TL yüklediğinizde hemen 100 TL hediye hattınıza tanımlanır. Böylelikle bol bol sevdiklerinizle, sonunu düşünmeden konuşmalar yapabilirsiniz. Bu durum tamamen bütçenize ve hattınıza aylık normalde ne kadar TL yüklediğinize bağlı olarak bir hesap yapıp, bu kampanyadan maksimum düzeyde faydalanabilirsiniz. Hattınıza tanımlı pakete ait olan ücretlendirme kadar hesabınızdan TL düşmeye devam eder.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023

Faturalı hatlar için en heyecan verici, bedava dakikalara sahip olma yöntemi ise; HEDİYE DK yazıp 2222 ye göndermektir. Aylık olarak hediye dakika kazanabileceğiniz bu kampanyada genelde 100, 250 ve 500 dakikalık bedava konuşmalara sahip olabilirsiniz. Ancak şansınız yaver giderse 1000 ya da 2000 dakikalık hediyelerde gelebilir. Kazanılan hediyeler her yöne görüşmeler için geçerlidir.

Faturalı hatlara tanımlanabilen bir diğer hediye ise; hafta sonuna özel gelen dakikalardır. Özellikle öğrencilerin tercih ettiği bu hediye için; BOL DK HAFTASONU yazıp 2222 ye gönderebilirsiniz. Bu kampanyanın hediyesi ise 100 ile 250 dakika arasında değişmektedir. Her hafta cuma günü saat 20:00 itibariyle hediyeler kullanıma başlanıp, pazar gecesi 23:59 da bitmektedir. Bitirilmeyen dakikalar hattınızdan silinir. Bir sonraki haftaya devrolmaz. Her hafta içi şansınızı tekrar deneyerek, hafta sonu için bedava dakikalar yapabilirsiniz. Kazanılan hediyeler Turkcell içi görüşmeler için geçerlidir.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

En yeni Turkcell kampanyalarında biri ise; Hazır kart sadakat programıdır. Aylık 15-24 TL ya da paket yüklenince her yöne 100 dakika, 25 TL ve üzeri TL ya da paket yüklemeye, aylık her yöne 250 dakika, 15 TL ve üzeri TL ya da paket yüklemeye, yurt içi her yöne haftalık 500 dakika hediye olarak verilmektedir.

Akıllı telefon kullanmıyorsanız ya da telefonunuza kayıtlı pakette internetiniz varsa ve telefonunuzu internete kapattıysanız bu öncelik tam size göre olabilir. 20 Ekim 2019 dan beri geçerli olan bu kampanyada 6 ay boyunca her ay 500 dakika her yöne  konuşma ile internetiniz yer değiştirmektedir. Bu kampanya için faturalı hatta sahip olup, müşteri hizmetlerinden internet kullanımınızı kapatmanız gerekmektedir.

Turkcell bedava dakika kazanma yollarından biri ise hattınızdan SUPRIZ yazıp 2222 mesaj atarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca bir diğer hediye dakika kazanma yollarından biri ise FIRSAT yazıp 2222 mesaj atmanız gereklidir ücretsiz olarak hediye dakikalar hattınıza yüklenecektir.

Diğer hediye dakika kazanma yolları ise;

  • GEL DK yazıp 2222 mesaj attığınızda ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.
  • BIP uygulamasını indirerek hediye dakika kazanabilirsiniz
  • Salla kazan ile hediye dakika kazanabilirsiniz
  • Turkcell hediye havuzuna girerek ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Aralık 2017, ocak 2018 ve şubat 2018 de numaranızı Turkcell’e  taşıyan ve faturalı hatta geçiş yapan abonelere ve ocak 2019 dan itibaren Turbo Yeni 2 GB, Akıllı 1GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Akıllı 2GB, Lifecell Plus, Faturalı 300 dk Plus, Akıllı 3GB, Faturalı 600 dk Plus, Akıllı 5GB, Lifecell Plus 3 GB, Faturalı 2 GB Plus, Lifecell Plus 5 GB, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 4 GB Plus, Lifecell Süper, Faturalı Avantaj 5 GB, Lifecell Pro, Lifecell Extra paketlerinden birine aboneyseniz her ay SMS yoluyla paketinize sürpriz olarak çeşitli her yöne dakika tanımlanmaktadır. Kampanya tamamen otomatik olarak başlatılır.

GNÇ star eko paketi ve GNÇ star eko yıllık abonesiyseniz Turkcell’liler arası konuşma bedavadır. Bu pakete üye olanlar otomatik olarak bedava konuşması başlatılır.

 

Turkcell Faturalı Hat Sahipleri Bedava Dakika Nasıl Kazanabilir?

Faturalı hat kullanıcıları HEDİYE DK yazıp 2222 ye göndererek bedava dakika kazanabilirler.

Turkcell de Hangi Uygulamalarla Bedava Dakika Kazanabilirsiniz?

Turkcell de BİP uygulaması ve Salla Kazan ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell hediye havuzu da bir diğer bedava dakika kazanma uygulamasıdır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu