reklam
Turkcell

Turkcell 10 GB İnternet Ne Kadar

Gelişen teknoloji ile beraber artık telefonlar hayatımızın neredeyse bir parça oldular. Günümüzün neredeyse çoğu geçirmediğim telefonlardan sosyal medya hesaplarına girip resim atıyoruz, film ve diziler izliyoruz.

Genelde kullandığımız internet paket ve tarifelerin erken bitmesi yada yetmemesi gibi durumlarda ek internet paketleri almak zorunda kalıyoruz. Özellikle yoğun şekilde internet kullanımı yapan Turkcell müşterileri için ideal olan 10 GB internet paketi en çok tercih edilen paketlerden biridir.

Özgürce internete girmek isteyen kişiler sıklıkla Turkcell 10 GB internet ne kadar? ve Turkcell 10 GB internet paketi nasıl yapılır sorusunun cevabını merak etmektedirler.

Turkcell 10 GB İnternet Ne Kadar 2022

Turkcell 10 GB internet paketi hediye ile toplamda 20 GB olarak verilmektedir. 10 GB internet paketi ve 10 GB hediyesi ile beraber toplamda 20 GB internet paketi 99,90 TL fiyat ile satılmaktadır. 3 hafta boyunca geçerlidir.

Hediye 10 GB internet sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Ek internet paketi 21 gün geçerli paketin ücreti KDV ve ÖİV dâhil 99,90 TL’dir. 10 GB internet paketi aldıktan sonra asla tekrarlamaz ve yenilenmez.

Turkcell 10 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell 10 GB internet paketini faturanıza ek olarak satın almak için 10GB EK yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek anında satın alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Turkcell müşteri hizmetleri hizmetleri numarası olan 532 ya da 0532 532 0000 arayarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Tarife/Paket kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?

Paket kapsamında 21 gün geçerli 10 GB internet verilmektedir.

  • Tarife/paket değişikliğim ne zaman devreye girer? Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Paketinizin başladığını bildiren SMS geldiğinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Tarife/Paket her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilenme SMS’i gelir mi?

Hayır, yenilenmez.

10 GB internet paketi faturalı hatlara özel ek internet paketlerinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu