Reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Türk Telekom abonelerine diğer operatörlerde olduğu gibi bazı uygulamalar üzerinden hediye internet vererek elinde tutmaya çalışıyor. Bunlardan biride Sil Süpür adlı oyundur. Sil süpür yaparak bedava internet kazanma isteyenler genelde sil süpür ile 30 gb kadar bedava interneti nasıl kazanacaklarını araştırmaktadırlar.

İster faturalı olsun isterse faturasız herkesin katılabileceği sil süpür uygulamasını Türk Telekom aboneleri telefona indirdikten sonra oynayabilmektedir. Turk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra üye girişi yaparak Sil Süpür yapabilirsiniz.

Sil süpür hilesi hakkında bilgi vermeden önce sil süpür hilesi gerçekten var mı sorusuna cevap vermek istiyorum. Herkesin bildiğinin aksine sil süpür hilesi yoktur sadece sil süpür taktikleri vardır. Sil süpür taktikleri ile sizde 5 gb, 10 gb ve 30 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

İşte türk telekom mobil sil süpür hilesi 2021 hakkında merak ettikleriniz

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır

Sil süpür uygulaması haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta çarşamba günü yenilenen sil süpür ile bedava internet ve GB kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

  • Uygulama Çarşamba günü yenilendiğinde çarşamba günü ilk sil süpür yapanlar internet kazanmaktadırlar. Genelde belli bir sayıda internet paketi dağıdan Türk Telekom ilk sil süpür yapanlara internet vermektedir.
  • Sil süpür yapmak için en uygun saatler mesai saatleri dışıdır. Genelde mesai saatleri içerisinde yapıldığında düşük hediyeler çıkmaktadır. Gece yada sabah çok erken saatlerde yapabilirsiniz.
  • Sil Süpür yapmadan önce uygulamayı telefonundan silip sıfırdan kurulum yaptığınızda size internet hediyesi vermektedir.
  • En çok denenen ve deneyenlerin işe yaradığını söylediği yöntemlerden biri ise aynı anda 2 tane telefondan hesabınıza giriş yapıp aynı anda sil süpür yapmaktır. Bu sayede şansını yükseltip bedava internet kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır

Türk Telekom sil süpür haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta Çarşamba günü hakkınız yenilenir. Eğer sil süpür yaparsanız 1 hafta beklemek zorundasınız. Genelde sil süpür hilesi 2 defa yapmak için aynı anda çift telefon ile kendi hesabınıza girerek çekiliş yapmak mümkün.

Sil Süpür Hilesi 30 GB Kazanmak

Sil süpür yaparak 30 gb kazanma ihtimaliniz bulunmasın karşın 30 gb hediyesi az dağıtıldığından size çıkma olasılığı çok düşük. Otomatik olarak dağıtılan hediyelerin size çıkma olasılığı bulunmasın karşın Prime abonesi olan ve daha fazla fatura ödeyenlere güzel hediyeler çıkmaktadır. 6 ayda bir bakiye yükleyip 30 gb hediye interneti alanı biraz zor görebilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi Var Mı

Çok sık sorulan sorulardan biride sil süpür hilesi var mı sorusudur. Sil süpür hilesi yazımızda başında dediğimiz yoktur. Hile yok ama taktik var sizlere verdiğim taktikleri deneyerek sizlere internet kazanabilirsiniz.

Peki ya siz Sil süpür hilesi hakkında neler düşüyorsunuz ayrıca uyguladığınız taktikleri bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

22 Yorum

  1. Üst üste 7 kez dakika geldi bana. Artık kafayı yeme noktasına gelecem dakika gelmesini istemiyorum diyecem ve tümden dakika gelen hatları kesecem artık yeter sikecem dakikalarını artık hediyelerin de hafiften silip bakıyorum açmıyorum bile dakika hediyelerini

  2. Sil süpür herşeyin tersini veriyor mesela internetiniz az internete ihtiyacınız var o size dk veriyo dk az dk ihtiyacınız var o zaman internet veriyor hiç bunu farkedeniniz varmı

  3. İnterneti kullanmayana internet dakika kullanmayana dakika veren bazende dalga geçip 250 mb internet veren sistem

  4. Bizimle dalga geçip haftalık 250mb internet veriyorlar çok büyük birşeymiş gibi birde sms atıyorlar yüzsüzler 250 gb dese almarım 250 mb nedir insanlarla dalga geçiyorlar dahası internet kullanana asla internet vermiyor neye ihtiyacınız varsa tam tersini hemde komik rakamlar veriyor. Yılda1 dakka verse oda sadece telekom kullanıcılarla oda 1 gün konuşuyorsun bunlar hepsi sahtekar bunların topunu yok eden bir öperatör çıkmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu