Reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyaları ile sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kazanmak için oldukça kolay. Türk Telekom Selfy abonelerine bol bol internetin yanında bedava internet paketi vererek internetsiz kalmanızı önlüyor.

Türk Telekom Selfy bedava internet kazanmak oldukça kolay olduğu gibi faturalı ve faturasız hatlara yönelik uygun fiyatları ile bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Selfy bedava internet kazanma, Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy bedava internet kazanmak için deneyeceğimiz yöntemlerden biri ise Selfy Mor paketlerden birine geçerek anında 1 GB Hediye internet kazanmaktır. Hattınızda MOR HEDIYE yazarak 4545 mesaj gönderdiğiniz anında hattınıza 1 Gb internet yüklenecektir.

Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan bu kampanyadan diğer aylarda devam etmeleri için hatlarına 30 TL yüklemek zorundadırlar.

Türk Telekom Selfy Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom selfy müşterileri whatsapp ve Bip uygulamalarını internet paketlerinden yemeden ücretsiz olarak kullanıyorlar. Selfy anlık mesajlaşma kampanyası kapsamında yararlanmak isteyen Selfy müşterileri cep telefonlarından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e kısa mesaj gönderdiklerinde yurt içinde ve yurt dışında geçerli türk telekom bedava internet kazanırlar.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Selfy bedava internet kazanmak için yapmanız gereken yöntemlerden biri ise Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası katılmaktır. Selfy’nin Tambu Hediye 1 GB Kampanyasına katılmak için Tambu Uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545 göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 30 gün boyunca geçerli 1 GB hediye internet yüklenecektir.

Selfy hediye interneti almak için Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen yeterli..

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulama içerisine giriş yaptığınızda size özel hediye kodunu göreceksiniz. Telefonunuzun mesaj kısmından TAMBU (Hediye Kodu) yaz 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır

En çok kullanılan Selfy kampanyalarından biri olan Selfy Geceleri bol internet ile 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasına katılarak 6 ay boyunca her ay bedava 3 GB bedava internet kazanmak için GECENET yazıp 4545 mesaj göndermeniz yeterlidir.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler bedava internet paketi her gece 00.00 ile 06.00 arasında ücretsiz olarak internet takılabilirsiniz. Bedava ücretsiz olarak bu paketi kullanmak için Selfy üyeleri GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545‘e mesaj gönderdiklerinde hatlarına 6 ay boyunca her ay bedava 3 gb internet tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy Faturalı ve Faturasız Hatlara Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava internet faturasız hat sahiplerine yönelik kampanyalar ilede ön plana çıkmaktadır. Faturasız hat sahiplerini unutmayan Türk Telekom Selfy aboneleri hatlarına 30 TL yükleme yaptıklarında 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar.

Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 mesaj göndermeniz yeterli hediye internetiniz anında hattınıza yüklenecektir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu