Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet; Türk Telekom farklı kampanyaları ile kullanıcılarını mutlu etmiş operatörlerden biridir. Özellikle Türk telekom selfy 1 GB internet hediyesi pek çok kullanıcı tarafından oldukça cazip görülen bir kampanyadır. Türk Telekom selfy’deki mor paketlerinde faturasız hat kullanıcılarına, paketlerindeki kampanyalara ek olarak 1 GB bedava internet sunmaktadır. Bu kampanya için her ay hattınıza 30 tl’lik bakiye yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom faturasız hat kullanan hatlar için;

  • Dopdolu 1 GB,
  • Dopdolu 2 GB,
  • Dopdolu 3 GB,

Paketlerini hattına tanımlayan herkes bu kampanyadan faydalanabilir.

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Türk Telekom selfy 1 GB internet hediyesi için telefonunuzun, SMS kısmına DOPDOLU HEDIYE yazdıktan sonra 4545’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Öte yandan ise; kampanyaya müşteri hizmetlerini arayarak ta katılım sağlayabilirsiniz. Katılım Türk Telekom müşterileri için tamamen ücretsizdir. Kampanya için her ay 30 TL yükleme yaptıktan sonra bir kere hattınıza tanımlamanız yeterli olacaktır. Yani her dakika yüklemesi yaptıktan sonra SMS göndermenize gerek yoktur.

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom selfy 1 GB hediye 2021 sonuna kadar geçerlidir. Kampanya detayları ise;

  • Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilir.
  • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
  • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
  • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
  • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez.

Türk Telekom Selfy 1 GB hediye kampanyası hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu