Reklam
Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma; Ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörleri listesinde başı çeken Türk Telekom; müşteri hizmetleri servisi ile abonelerine hatlarına dair her konuda müşteri temsilcilerine bağlanabilme ve sorularına yanıt bulabilme şansı tanıyor.

Türk Telekom aboneleri akıllı cihazlarından 444 1 444’ü tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor. Lakin müşteri hizmetlerine erişen aboneler; otomatik yönlendirme ile karşılaşıyor ve müşteri temsilcisine ulaşana dek pek çok tuşlama yapmak zorunda kalıyor. Bu durum ise Türk Telekom kullanıcıların telefon başında dakikalarca zaman geçirmesine ve vakit kaybetmesine neden oluyor.

Türk Telekom otomatik yönlendirmelerine maruz kalmak istemiyorsanız; müşteri temsilcisine direk bağlanarak, sorunlarınıza bir an önce çözüm bulmayı diliyorsanız; bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için bireysel müşteriler 444 1 444 numarasını kurumsal müşteri ise 444 5 444 telefon numaralarını aramaları gereklidir. Dilerseniz Türk Telekom müşterileri 9333’ü arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür.

Türk Telekom Müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz için 9333, 444 1 444 ya da 444 1 500 şeklindeki 3 farklı numarayı arayabiliyorsunuz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diyorsanız işte yöntemler;

Bu yöntemleri aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

1.YÖNTEM:

 • Telefonunuzdan 9333 ya da 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Ardından robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 2’yi tuşlayın.
 • Daha sonra 1 e basın.
 • Son olarak da 0’ ı tuşlayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Ulaşırım

2.YÖNTEM:

 • Akıllı cihazınızdan 9333 ya da 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Ardından yönlendirme sesini duyduğunuzda 6’ya basın.
 • Son olarak da 0’ı tuşlayın. 

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine En Hızlı Nasıl Bağlanırım

3.YÖNTEM: 

 • Telefonunuzdan 444 1 444’ü tuşlayın. Otomatik robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 1’e tuşlayın.
 • Daha sonra sırasıyla 1-3- 1-4 rakamlarını tuşlayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

4.YÖNTEM:

 • Telefonunuzdan 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Otomatik yönlendirme sesini duyduğunuzda önce 1’e sonrasında da 3’e basın.
 • Son olarak da 0 rakamını tuşlayın.

5.YÖNTEM:

 • Akıllı cihazınızdan 9333 ya da 444 1 444’ü tuşlayın.
 • Ardından sırasıyla 2 ve 0 rakamlarını tuşlayın.

Yukarıdaki yöntemlerden dilediğinizi deneyerek, Türk Telekom müşteri temsilcisine saniyeler içerisinde ulaşabilir; yönlendirmeler sonrası tuşlar arasında kaybolmaktan, müşteri temsilcisine ulaşamadan aramanın sonlanması riskiyle karşılaşmaktan da kurtulabilirsiniz.

Uyarı: 9333, 444 1 500 ya da 444 1 444’ü tuşladığınızda robot yönlendirme sesi ile karşılaştıktan sonra ilk numarayı tuşladığınızda karşınıza çıkan yeni yönlendirme sesi doğrultusunda numaraları tuşlarken mutlaka birkaç saniye beklemeyi ihmal etmeyin! Aksi halde daha önce de belirttiğimiz gibi Türk Telekom, sizi yanlış bir şekilde yönlendirebilir hatta tekrar denemeniz gerektiğini dile getirip, aramanızı kendiliğinden sonlandırabilir. Yani zaman kazanayım derken, daha da zaman kaybedebilirsiniz.

Aman dikkat!

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Uzaktan eğitim sisteminin hayatımıza girmesi ile beraber Türk Telekom müşteri sayısında ciddi oranda bir artış olmuştur. Buna bağlı olarak internet kopmaları ve bağlantı sorunlarında ciddi artış olduğundan müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen uzun sürebilir. Eğer müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsanız daha sakin olan gece saatlerini tercih edebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini Arayarak Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom’un kendi online sitesi üzerinden müşteri hizmetlerine mesaj atarak; hattınıza ve faturanıza dair pek çok işlemi tamamlayabilirsiniz.

Örneğin, fatura ödeme, fatura detaylarını öğrenme, mobil ya da ev internetinize dair problemleri çözüme kavuşturma vb. tüm sorun ve şikayetlerinizde müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

444 5 444 Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayarak, Türk Telekom ve hizmetlerine dair hemen hemen her konuda bilgi alabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma 2021 nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştım.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom müşteri temsilcisi kolay bağlanma yöntemlerinden birini denediğinizde sizler de yoğun olduğunuz zamanlarda boşa vakit kaybetme riskini en aza indirgeyebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. İnternet. Paketimi eski tarifeme gecmek istiyorum. Ama bir turlü iletişim saglayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Berbat bi interneti var ve müşteri iletişim temsilcisi ile görüşmek için defalarca aradım ama bi türlü başarılı olamadım ne hikmetse. .

 3. 14 gündür internetim arzalı ara kimse cevap vermiyor hiç memun deyilim

 4. Müşteri hızmetleriyle neden iletişime geçemiyorum.siz isteyince bizi buluyorsunuz fakat biz sizi bulamıyoruz?

 5. Sil süpür kampanyasından 2 GB internet hakkı kazanmış olmama rağmen(3-5 Aralık 00.00’a kadar) habire kendi internetimden eksildiğini gördüm.Yanlışlık mı var yoksa aldatılıyor muyum acaba

 6. Ben telekom mobil musterisiyim… Tel numaram 5511009739 tam 10 gündür hattımı kapattınız… Sebebi de faturasız hattan faturalı ya geçme konusunda kurumunuzca yapılan bir yanlışlığı yaptığım itiraz… İlgili olan makama sesleniyorum… 68 yaşında hasta ve yalnız yaşayan emekli bir öğretmenim… Beni arayanlar “bu numara kullanılmamaktadır” yanıtını alıyorlar… Bu sebebe İstanbul’a ki oğlum merakta deliye dönerek istanbuldan Turgutlu ya apar topar geldi…. Bu nasıl bir uygulamadır iki kez başka telefonlardan müşteri hizmetlerini aradım “dosya açılmış inceleme bitince hattınız açılacak….” yanıtını aldım… Lütfen bu mağduriyetimiz en kısa zamanda gidermenizi rica ediyorum… Hastalanan ambulans çağırmam anlayın beni lütfen… Saygılarımla…

 7. İnternet bokdan bir firmanız var kaç yıllık aboneyim alt yapınız beş para etmez ben hakkımı helal etmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu