reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır? Türk Telekom kampanyalarında yenilik yapmaya devam ederek ek internet paketlerini müşterilerine sunmuştur. Ülkemizin önde gelen GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom; faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarına ek internet paketlerinden satın alabilme imkanı tanıyor.

Böylelikle tarifelerindeki internete girme hakkı dolan müşterilerine gönül rahatlığıyla internete girebilme, sosyal medyada diledikleri gibi zaman geçirebilme şansı sunuyor.

Instagram, Facebook, Twitter vb. sosyal medya ağlarının neredeyse 7’den 70’e herkes tarafından kullanıldığı internet ve teknoloji devrinde özellikle ofisiniz ya da evinizde internet kesildiği anlarda internete kesintisiz bir şekilde erişebilmek, işlerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmek istiyorsanız; son derece uygun fiyatlı olan Türk Telekom ek internet paketlerinden satın alabilirsiniz.

Günlük, haftalık ya da aylık Türk Telekom ek internet paketleri sayesinde ay sonunda faturalarınızda yüklü miktarlarla karşılaşmaktan da kurtulabilirsiniz.

Bu yazımızda tüm Türk Telekom kullanıcıların yararlanabileceği ek internet paketlerine kısaca değinmek istiyoruz.

Faturasız Hat Abonelerine Özel Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom tarafından abonelerine sunulan, hepsi birbirinden avantajlı ek internet paketlerini aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün: 

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri

Türk Telekom Aylık 5 GB Paketi

PTTCELL, BIMCELL, TEKNOSACELL, Mobil Ofis vb. birtakım tarifeler dışındaki diğer faturasız tarifelere abone olan kişilerin yararlanabileceği aylık ek 5 GB internet paketi; abonelerinin 30 gün boyunca geçerli olan 5 GB internetten yararlanabilmelerine öncülük ediyor.

Üstelik 5GB ek interneti kullandığınızda aynı ay içerisinde tekrar yeni bir paket alabiliyorsunuz.

Bu ek paketi satın almak için aylık 1GB internet içeren Türk Telekom Her şey Dahil paketlerinden birini kullanıyor olmanız bekleniyor.

5 GB ek internet paketi; yalnızca 15 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor.

Bu ek internet paketini satın almak için yapmanız gereken tek şey; akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne gelip, EKSTRA 5GB yazmak ve 5555’e mesaj yollamak. Size gelen bilgilendirme ve onay mesajını takiben internetinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Pakete Ek Haftalık ve Günlük Ek İnternet Paketleri

Mobil ofis, BIMCELL, PTTCELL vb. birtakım tarifeler dışındaki diğer faturasız hat kullanıcılarına sunulan haftalık ve günlük ek internet paketlerinden tıpkı diğer ek paketlerde olduğu gibi 1GB ve üstü internet içeren her şey dahil paketlerinden birine abone olan kişiler yararlanabiliyor.

Paket kapsamını ve paket fiyatlarını aşağıdaki şekilde detaylandırabiliriz:

 • 3 günlük 1 GB ek internet paketine dahil olmak için 3 GUN 1GB yazmalı ve 5555’e göndermelisiniz. 7 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 3 günlük 2 GB ek internet paketine dahil olmak için 3 GUN 2GB yazmalı ve 5555’e göndermelisiniz. 9 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 1 haftalık 1 GB ek internet paketine dahil olmak için HAFTA 1 GB yazıp, 555’e göndermelisiniz. 9 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 1 haftalık 2GB ek internet paketine dahil olmak için HAFTA 2GB yazıp, 5555’e göndermelisiniz. 12 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 2 haftalık 1 GB ek internet paketine dahil olmak için 2 HAFTA 1GB yazıp, 5555’e göndermelisiniz. 8 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 2 haftalık 2 GB ek internet paketine dahil olmak için 2 HAFTA 2GB yazıp, 5555’e göndermelisiniz. 16 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 2 haftalık 4 GB ek internet paketine dahil olmak için 2 HAFTA 4GB yazıp, 5555’e mesaj göndermelisiniz. 19 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Faturalı Hat Abonelerine Özel Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom faturalı hat abonelerinin yararlanabileceği ek internet paketlerini ve paket fiyatlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • 5 G Ek İnternet Paketleri:

Türk Telekom 4.5 G sim kart kullanan abonelere özel olan internet paketleri, oldukça cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

4.5 G ek internet paket ve fiyatlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Aylık 1 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için AYLIK 1GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 19 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Aylık 2 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için AYLIK 2GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 24 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Aylık 4 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için AYLIK 4 GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 29 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Aylık 6 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için AYLIK 6GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 35 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Aylık 10 GB cepte internet paketinden hemen yararlanmak için AYLIK 10 GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 45 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 1 haftalık 1 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için 1HAFTALIK1GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 15 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 1 haftalık 2 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için 1HAFTALIK2GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 19 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • 1 haftalık 4 GB cepten internet paketinden hemen yararlanmak için 1HAFTALIK 4GB yazıp 5555’e göndermelisiniz. 22 TL’lik bir ücretlendirme karşılığında paketinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ek İnternet Paketleri Aylık

 • Standart Ek İnternet Paketleri:

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına özel olan ‘standart ek internet paketleri’ oldukça uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor.

Standart Ek internet paketleri kapsamında aboneler, aylık 1GB, 2GB, 3 GB, 4GB, 5GB, 6GB, 10 GB; haftalık 1GB; günlük 1GB internete erişim hakkına sahip oluyor.

Üstelik ek paketler, ekonomik fiyatları ile hemen hemen herkese hitap ediyor.

Örneğin; haftalık 1 GB ek internet paketi 17 TL, günlük 1GB ek internet paketi yalnızca 9 TL gibi fiyatlara müşterilere sunuluyor.

 • Tarifenize Özel Ek İnternet Paketleri:

Türk Telekom; kamu çalışanlarına ve İç İşleri Bakanlığı personellerine özel paketleri ile kamuda görev alan abonelerin vazgeçilmez GSM operatörü olmayı başarıyor.

Türk Telekom; oldukça ekonomik olan aylık kamu 1 GB, 2GB, 4GB, 8GB ek internet paketleri ve İç İşleri Bakanlığı’na özel aylık 1GB ve 4GB internet paketleri ile uzun yıllar boyunca kamu çalışanlarının tek GSM operatörü olmaya devam edecek gibi görünüyor.

 • Taahhütlü Ek İnternet Paketleri:

Müşterilerinin memnuniyetini her daim ilk önceliği olarak belirleyen Türk Telekom; 12 ay boyunca kullandığınız tarifenize sadık kalma sözünüz karşılığında sizlere hepsi birbirinden avantajlı ek internet paketleri vaat ediyor.

Örneğin 12 ay boyunca tarifenizi değiştirmediğiniz takdirde 5GB mobil internetten 35 TL yerine 15 TL gibi son derece uygun bir fiyata yararlanabilmeniz mümkün!

 • Online İşlemlere Özel 4.5G Ek İnternet Paketleri:

Türk Telekom; Online İşlemler Uygulaması’nı aktif bir şekilde kullanan, aynı zamanda 4.5G sim kart sahibi olan abonelerine hepsi birbirinden uygun ek internet paketleri sunuyor.

Bu ek paketlerden yararlanmak için ek paketinizi mutlaka Online İşlemler üzerinden satın almanız gerekiyor.

Hala Online İşlemler kullanıcısı değilseniz; Google Play Store ya da Apple Store üzerinden bu uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Online İşlemler’e girerek, aylık 3GB, 5GB, 8GB internet paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kısacası Türk Telekom’un neredeyse tüm müşterilerine özel, ayrıcalıklı ek paketleri bulunuyor.

Sizlere bu yazımızda Türk telekom ek internet paketi nasıl alınır hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

 

 

 

Türk Telekom Aylık 5GB Bedava İnternetten Kimler Yararlanamaz?

PTTCELL, BIMCELL, TEKNOSACELL, Mobil Ofis vb. birtakım tarifelerde olan kişiler yararlanamaz.

Türk Telekomda Taahhüt Ne Kadar Süre Geçerlidir?

Türk telekomda taahhüt için 12 ay boyunca kullandığınız tarifede kalma sözü vermeniz gerekmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu