reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı

Türk Telekom bedava mesaj hakkı; Türk Telekom bedava mesaj hakkı hakkında kullanıcılarının merak ettiği tüm bilgileri derledik… SMS, cep telefonunun klavyesi ile oluşturulan, alfabe , rakam ya da karakterlerden meydana gelen, bir yazı dizinidir. Daha sonra bu yazı, göndermek istediğiniz abonenin numarası girilerek, karşı tarafa iletilmektedir. Cep telefonlarının ilk piyasaya çıktığından beri vardır. Ancak o zamanlarda, klavye yerine, telefon tuşlarının rakamları altına denk gelen 3 ya da 4 harflik, adeta mors alfabesine benzeyen bir sistem kullanılmaktaydı. Şimdilerde ise; akıllı telefonların ekranında beliren klavye sayesinde, bu işlem hem hızlı hem de kolay hale gelmiştir.

Günümüzde telefon şebekesini kullanarak mesajlaşmak yerine, internet sistemi üzerinden, ayrıca sadece GB harcayarak ya da tarifeye göre hiç harcamayarak mesajlaşma türleri mevcuttur. Ancak eski sistem mesajlaşma, kesin olarak aboneye ulaşma ve çeşitli internet ortamındaki sitelerin güvenlik kapısı olduğundan, özellikle kurumsal sektör tarafından halen yaygın olarak kullanılmaktadır. Bireysel aboneler ise daha az bu yola başvurmaktadır. Ancak hala bedava SMS kampanya paketleri devam etmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödemeye Nasıl Açılır ve Kapatılır?

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Türk Telekom’un gençlere özel tarife ve kampanya sunan bölümü Selfy’e kayıt olanlar, anında tüm Selfy’lilere doğru bedava 2000 SMS kazanacaklardır. Bunun için hattınızın 7 ile 25 yaş arasında birinin üzerinde kayıtlı olması ve Selfy’e üye olmak için SELFY yazıp 4545’ e SMS atmanız gerekmektedir. Kazandığınız SMS ise; 30 gün boyunca geçerli olup, verilen süre sonunda hattınızın üzerinden silinecektir.

Kipa- Migros hipermarketlerinden 20 TL ve üzerinde alışveriş yaptıktan sonra numaranızı Türk Telekom’a  Kipa’dan verilen şifre ile taşıdığınızda her yöne aylık 150 dakika ve 150 SMS’ e sahip olabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlamak için verilen karttaki şifreyi SMS olarak 2100’ e göndermelisiniz. Ayrıca yıl boyunca her ay dakika ve SMS kazanmaya devam edeceksiniz. Böylelikle yıllık bedava her yöne 1800 dakika ve 1800 SMS’niz olacaktır. Faturasız hatların kampanyadan çıkmaması için, her ay hattınza en az 20 TL yüklenmelidir.

Türk Telekom Bedava Mesaj Kazanma

Numaranızı Türk Telekom’a taşıyanların elde ettiği sayısız avantajların arasında yer alan ; 3000 SMS ve 300 MB internetin birlikte kazanılmasıdır. Hat taşıma işlemleri bittikten sonra, 30 gün içinde 3000 yazıp 3900’a SMS atarak promosyondan faydalanabilirsiniz.. Faturasız hatlar bu işlemin ardından 20 TL ve üzeri yükleme yapıp, hediye SMS lerin aktivasyonunu başlatabilir. Faturalı hatların hediye SMS aktivasyonu ise; SMS yolu ile bildirilir.

Selfy’liler, Türk Telekom’un avantajlarından en çok faydalanan abone grubudur. Hattına tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapan faturasız Selfy’liler, GECE yazıp 4545’e SMS gönderdikten sonra, Türk Telekom’lular arası bedava SMS ile mesajlaşmayı, akşam 21:00 ile sabah 09:00 arasında yapılabilmektedir. Özellikle internetin olmadığı durumlarda bu paket çok işe yaramaktadır.

Türk Telekom Ücretsiz Mesaj Paketi

Türk Telekom tüm abonelerini düşünen, aynı zamanda imdadına yetişen bir operatördür. Hattına düzenli ödeme yapan faturalı aboneler veya her ay hattına düzenli TL yükleyen faturasız hatlı aboneler, yılda sadece 1 kez katılarak her yöne 500 adet SMS kazanabilmektedir. Bunun için UCRETSİZSMS yazıp 5555’e göndermek yeterlidir. SMS ile bildirim geldikten sonra, bedava SMS’leriniz yıl boyu kullanıma hazırdır. Bu kampanya kullanımı için şu püf notasını bildirmekte yarar görüyoruz. Hattınızda tanımlı, paket içeriğinde olan SMS’leriniz bitince, bu kampanyayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde bu hediye SMS’ler önce kullanıldığından, hattınıza için satın aldığınız tarife içeriğindeki SMS’ler boşa gidecektir.

Türk Telekom’un akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamasında ya da web sitesinin online işlemlerin, hediyeler bölümünde bulunan Sil süpür kampanyasını sıklıkla ziyarete etmenizi tavsiye ederiz. Buradan bedava konuşma, SMS ve internet için GB’lara sahip olabilirsiniz. Tamamen şansınıza gelecek hediyeler arasında, SMS’ler, günlük her yöne 100, Türk Telekom’lular arası 1000, haftalık her yöne 250, Türk Telekom’lular arası 2500 ve aylık Türk Telekom’lular arası 5000 ve her yöne 500 adet olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Gelen hediyelerin kullanıma başlanabildiği  ve süresi bittiğinde SMS aracılığıyla bildirilir.

Türk Telekom prime 10 GB, 15 GB ve 20 GB tarife aboneleri her yöne bedava sınırsız SMS ile mesajlaşabilmektedir. Hiçbir katılım koşulu yoktur. Tarifeye üye olduktan sonra hemen mesajlaşmaya başlayabilirler. Aynı durum ultra GB tarifesi içinde geçerlidir.

 

 

Türk Telekom Selfy Kampanyası İçin Yaş Sınırı Var mı?

Evet kampanyaya katılım için 25 yaş ve altı kişiler olmak zorunludur.

Türk Telekom Gece Sms Paketi Saatleri Nedir?

GECE yazıp 4545 e göndererek paketten faydalanabilir ve akşam saat 21.00 den sabah 09.00 a kadar mesajlaşabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu