reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom bedava internet ayarları ile sizlere internet ücretsiz ve hızlı şekilde bağlanabilirsiniz. Türk Telekom 4.5G kalitesinde internet hizmet vermesinin yanında yaptığı kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Türk Telekom faturalı ve faturasız müşterilerine yönelik bir çok kampanya paketi düzenlemektedir. Türk Telekom bedava internet 2022 paketlerine katılarak sizlerde ücretsiz internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet ayarları, Türk Telekom bedava internet apk ve apn ayarları hakkın bilgi vermeye çalışacağım. Ayrıca Türk Telekom bedava internet vpn ayarlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2022

Türk Telekom bedava internet ayarlarını yaparak sizlere hemen ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Özellikle Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde gerekli ayarları doğru yapmanız halinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet APN 2022

Türk Telekom bedava internet apn ayarları ile ücretsiz şekilde internete bağlanabilirsiniz. Türk Telelom APN ile sınırsız bedava internet ayarları ise;

  • İsim: Türk Telekom
  • Proxy: 213.161.151.201
  • Bağlantı Noktası: 8080
  • Apn: mms
  • Kullanıcı Adı: mms
  • Şifre: mms

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra kaydet tuşuna basmanız yeterlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Ayarları

Türk Telekom VPN bedava internet 2022 ayarları sayesinde ücretsiz internete girmek istiyorsanız telefonunuza her hangi bir tane VPN uygulaması indirmeniz gereklidir. Her hangi bir tane VPN uygulamasını indirmek için Play Store ya da App Store mağazalarına giriş yapmanız yeterlidir.

Türk Telekom bedava internet VPN uygulaması indirdikten sonra gerekleri ayarları aşağıdaki gibi girebilirsiniz.

  • Profile: Türk Telekom
  • Server: ID numarası
  • Remote Port: 443
  • Local Port: 1080

VPN uygulamasını aktif etmeden önce yukarıdaki bilgileri girdikten sonra kaydetmeniz yeterlidir. Artık VPN ile Türk Telekom bedava internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet APK İndir

Türk Telekom bedava internet kazanmak için Sil Süpür apk indirmeniz yeterlidir. Sil süpür ile her hafta bedava internet ve bedava kazanmak için sadece sil süpür apk indirmeniz yeterlidir. Eğer sizde Türk Telekom abonesi iseniz hemen Türk Telekom bedava internet apk indirmek için linke tıklayabilirsiniz. Hemen Türk Telekom Sil Süpür indir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet ayarları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu