reklam
Turkcell

Smart Trade Coin Battı Mı? Dolandırıcılığı ve Mağdur Yorumları

Smart Trade Coin Battı Mı? Dolandırıcılığı ve Mağdur Yorumları; Smart Trade Coin  dolandırıcılığı sisteme üye olan kişilerin dolandırılması ile gün yüzüne çıktı. Üyelik sistemi ile çalışan Smart Trade Coin getirdiğiniz her üyeden para kazanmanızı sağladığı için bir çok çevresindeki insanları üye yapmak ve para kazanmak için sisteme dahil ederek çok para kazanmayı vaat ettiler.

Özellikle ülkemizde üst üyelik seviyesinde bulunan bir çok kişi söylediği yalanların gün yüzüne çıkması ile beraber açıklama yapmaktan kaçınarak kendi ceplerini doldurmaya devam etti. 2 gündür görüştüğümüz bir çok üye üst üyelerin sırf para kazanmak için insanları kandırarak çok para kazanacağı sözü vermiştir.

Mağdurlar 100 bin ile 1 milyon TL arasında para kaptırdığı sistemde sorun 4 gün önce gece saat 3 gibi bakiyelerin sıfırlanması ile bağladı. İlk olarak sistemde hata olduğu açıklaması yapan Türkiye’deki bazı üst üyeler aslında sorunun kaynağını tam olarak bilmemesine karşın halen insanları üye yapma derdine düşerek sorun olmadığını söylemeye devam ettiler.

Resmi açıklamamakta ısrar eden Smart Trade Coin son olarak bugün kaldıracak sistemini kullandıklarını ve zarar etiklerini söyleyerek ödemeye yapmayacaklarını açıkladır. Bir çok kişinin mağdur olması yüzünden alt üyelerin üst üyeleri dava edeceği konuşulmaktadır.

İşte adım adım Smart Trade Coin  dolandırıcılığı detayları;

Smart Trade Coin Nedir

Forex sistem olduğu sanılan Smart Trade Coin aslında borsalar arası alış verişi mümkün kılan bir sistemdir. Yakın zamanda kripto para birimi olarak da işleme girmesi beklenen sistem şuan için borsalar arası büyük paralı işlemleri mümkün kılmaktadır.

Smart Traid coin alınan yazılım üzerinden yanlız bitcoin ve eteryum yatırımına izin vermektedir. Yapılan yatırım ile alınan Defi botların 30, 60, 90 ve 180 gün gibi çalıştırılması ile aylık kazanç sağlanmaktadır. Yazılım bu botları kendi seçtiği dünya borsalarına yatırım yaparak yatırımcılarına aylık %10 civarında kar sağlamaktadır. Ancak son günlerde Defi yatırım kar etmeyerek % 80 civarında zarar açıkladı.

Yapılan yorumlarda görüldüğü gibi çok fazla mağdur insan var mutlaka mağdur kişilerin sisteme kendisini kim üye yaptıysa mahkemeye vermesi gerekir. Ülkemizde bu üyelik sistemi ile para kazanan ve haksız kazanç elde eden insanların mutlaka cezasını çekmesi gereklidir.

Telegram kanalima katilin

SmartSMART TRADE COİN BİLGİ
Smart Trade Coin Hakkında Güncel Bilgi ve Tartışma Grubu
https://t.me/smarttradecoinbilgi

Smart Trade Coin kullanıcıları tarafından yapılan gerçek yorumlardır. Yorumlar sosyla medya hesaplarında ve Telegram guruplarından derlenmiştir.

 • Arkadaşım ısrarla telefon edip beni üye yaptı evde ne var ne yok sattım ve üye oldum arkadaşım şu an benim telefonlarımı açmıyor
 • Kredi çektim ve girdim daha 1 haftalık üyeyim benim geleceğimi yediler sadece 5 yıl kredi ödemem var geleceğimi yaktılar
 • Sırf beni üye yapıp benden para kazanmak için gözümü boyayıp bu sistemden asla zarar etmeyeceğim söyledi ancak sonuç dolandırılmak oldu
 • Bana kaldıracak sistemi olmadığı söylendi ancak şimdi yapılan açıklamada kaldıraç sisteminden zarar ettiğimiz dile getirildi
 • Üye olurken özellikle sordum zarar edersem ana param ne olur diye asla ana paramın kaybolmayacağı söylendi
 • Üye yapana kadar söylenen yalanların yerine şimdi aklında yokmu niye girdin oldu
 • Beni 2 yıldır aramayan arkadaşım beni arayıp bu sistemden bahsetti araba, ev aldığını söyledi 250 bin TL ile katıldım arkadaşımı aradığımda bana sadece dediği yapacak bir şey yok yarın dava edeceğim beni dolandırdı ve gözümü boyadı

Smart Trade Coin Battı Mı

Smart trade coin halen aktif olarak çalışmaktadır. Ancak yatırdığınız parayı geri alma şansınız oldukça düşük. Latoken ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Smarttradecoin.com tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir web sitesi. Kesinlikle uzak durun arkadaşlar, kripto parayla hiç alakası olmayan bir tanıdığım inanmış ve az daha yatırım yapacaktı. Referans gelirleri için insanlar öneriyor. Çok yakında patlayacaktır.

Smart Trade Coin Patladı Mı

Geçmişte yaşanmış olan L7.trade, Coinarbitrage, bxen.io ve arbistar gibi  kripto para arbitrajı yaptığını söyleyerek insanları dolandıran, milyonlarca insana kayıp yaşatan bu sistemlerden hiçbir farkı yoktur. Tek amaçları insanlara garanti kazanç sunarak toplanılan paraları alıp kaçmaktır. Bu tarz kripto para dolandırıcılık sistemlerinden uzak durunuz.

Web sitesinin tüm bilgileri gizlenmiş, hiçbir şirket ve şirket sahibi hakkında bilgi verilmiyor. Ayrıca ödemelerini alamayan, mağdur olan yüzlerce insan var. Tamamen kripto paraların çiftlik bank’ı uzak durunuz. Reklamını yapan tüm birimleri şikayet etmeyi unutmayınız.

Smart Trade Coin Ponzi Mi

Sistem tamamen ponzi ve para kazanma sözü ile insanları kandırmaktadır. Özellikle tüm bilgilerini gizleyen böyle sistemlere sakın güvenmeyin. Çok insanın canını yaktılar.

Bu sistemi öven üst üyeleri kesinlikle mahkemeye vermelisiniz. Üye yaparak ceplerine para dolduran bu insanların isimlerini şimdilik buraya eklemiyorum.  Ancak her kim varsa hepsi adalet önünde hesap vermelidir.

Smart Traid Coin Dolandırıcılığı

Smart Traid Coin dolandırıcılığı hakkında açıklayıcı bilgi vermek gerekirse sistem üyelik ücretli bulunan al sat yaparak para kazanama vaat eden bit yapıya sahiptir. Yıllık 1000 dolar üyelik bedeli bulunan bu sistemde her getirdiğiniz üyelik için 100 dolar ve yatırılan paranın %5 kadar kazanç vermektedir.

Üyelik bedeli yatırıldıktan sonra bot olarak tabir edilen DEFİ kuponlarını almanız gereklidir. 10 dolar olarak satılan kuponları 3 ile 8 dolar arasında satın alıyorsunuz. Günlük al sat yaparak size kazanç sağlamaktadır. 1 ay boyunca bu şekilde çalışan sistem 30 gün tamamlandığında size kazançları vermektedir.

İlk dönem para yatıran bir çok kişiye ödeme yapılarak günce kazandılar. İnsanlar yeni kişileri üye yapmak için büyük yalanlar söyleyerek yeni üyeleri çektiler. Sisteme üye olmak isteyen bir çok kişi kredi çekti, arabasını yada evini satarak üye oldu.

Üye çekmek isteyen kişilerin genelde söyledikleri ” Bu sistemden zara eden olmamış” ” Zarar edene para ödülü verecekler” ” Bak ben ev aldım araba aldım” yalanları üye sayısının hızlıca yükselmesini sağlamıştır.

Mağdur olan bir çok kendisini üye yapan kişileri ve üst üyeleri dava edecekleri üyeler tarafından dile getirmektedir.

Smart Traid Coin Güvenli Mi

Smart Traid Coin güvenlimi sorusuna cevap vermek gerekirse kesinlikle güvenli olmayan bu sistem ayrıca büyük bir dolandırıcılık sistemidir. Sahibinin belli olmadığı hangi ülkede bulunmadığı Smart Traid Coin ayrıca son yaptığı hesapları sıfırlama ile güvenli olmadığını zaten göstermiştir.

Bir çok kişinin para yatırdığı smart tarde coin kaldıracak işlemi yapıp zarar ettiğinin açıklamasına karşın söylediklerinin hiç gerçekçi olmadığı kullananlar tarafından dile getirilmiştir.

Smart tarde coin defi sistemine 1 günlük üye olan kişilerin bile dolandırılmasının her hangi bir açıklamasına yapmayan firma sadece zarar ettik yapacak bir şey yok diyor.

Smart Traid Coin Son Dakika

Smart trade coin tarafından yapılan son resmi açıklama aşağıdadır.

Değerli Kullanıcılar,

Dijital para birimleri, on yıldan uzun bir süre önce piyasaya çıktı.  Bu 10 yıl, dünya çapında gerçek bir finans devrimini temsil ediyor.  Şu anda neredeyse herkes Bitcoin’in ne olduğunu biliyor ve her geçen gün kripto sektörüne yatırım yapmakla ilgilenen daha fazla insan var.  Başından beri, bu yeni yatırım biçiminin geleneksel borsalardan ve varlık ticaretinden farklı olduğu açıktı.  Fiyat dalgalanmalarının daha büyük dinamikleri olduğu için  daha da büyük karlar sağlar.  Bununla birlikte, büyük kazançlar için bir fırsatın olduğu yerde, aynı zamanda önemli kayıp riski de vardır.

Son zamanlarda Smart Trade Coin, hizmet paketine DeFi’ye yatırım yaptı.  Mümkün olan en yüksek karı elde etmek için en iyi yönü denetlemek ve seçmek için ekibimize seçkin profesyoneller getirdik.  Ancak ani piyasa dalgalanmaları kontrolümüz dışında ve son zamanlarda böyle bir durumla karşı karşıya kaldık.  Bu nedenle, kripto yatırımlarının son zamanlardaki türbülansını açıklamak ve etkilerini azaltmak için çözümlerimizi sunmak istiyoruz.

DeFi Sektöründe kullandığımız yatırım stratejisi kaldıraç üzerine kuruluydu.

Kaldıraç, belirli bir yatırımda daha fazla risk sağlamak için marjı kullanarak çalışır.  Uygulamada, yatırım sermayesinin yalnızca bir kısmı kullanılır ve borç veren, ihtiyaç duyulan miktarın geri kalanını karşılar.  Bu çözüm, yatırım yaparken öz sermaye kullanımını sınırlamanıza olanak tanır.

Kaldıraç kullanımı, olağan yatırım biçiminden çok daha fazla kâr elde etmeyi mümkün kılar.  Ancak tüm sürecin dinamiklerini artırmak, yatırımın %100’üne kadar bile kayıp riskini de beraberinde getiriyor.

Önceki çabalarımız başarılı oldu ve birçok kullanıcımız önemli karlar elde etti.  Ancak son dönemde piyasaya ve yatırımcılara olan güvenimiz boşa çıktı.  Piyasa, birçok analistin tahmin ettiğinden farklı bir yön aldı.  Son dönemde yatırım faaliyetlerimizi etkileyen zararın ana nedeni bu olmuştur.

Bu bizim için çok zor bir durum ve bazı kullanıcılarımızın ciddi kayıplara uğramasından dolayı derin üzüntü duyuyoruz.  Bununla birlikte, bu tür herhangi bir eylem riskle ilişkilidir.  Daha yüksek kazançların para kaybetme olasılığıyla birlikte geldiğini akılda tutmak her zaman önemlidir.

Birçoğunuzun uğradığınız kayıplardan dolayı hayal kırıklığına uğradığını biliyoruz , ancak bu aşamada durumu terk etmeyeceğimizi size temin etmek istiyoruz.  Smart Trade Coin ekibi olarak şu anda meydana gelen kayıpları en aza indirmek ve onunla uğraşmak zorunda kalan tüm kullanıcıları telafi etmek için çözümler arıyoruz.

Smart Trade Coin, her zaman topluluğumuz için mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmek istiyor.  Siz bizim için en önemlisiniz ve tüm eylemlerimiz sizinle birlikte alınır.  Sizin kaybınız bizim de kaybımızdır, bu yüzden bu durumu düzeltmek için birlikte çalışacağız.

Son dönemde yaşanan dalgalanmaların şirketimize ve hizmetlerimize olan güveninizi etkilemeyeceğine inanıyoruz.  Uzun yıllardır piyasada faaliyet gösteriyoruz ve büyük bir grup insana daha iyi bir yaşam ve gelecek için koşulları inşa etmede yardımcı olduk.

Kimsenin yardımsız kalmayacağını temin etmek isteriz.

Bizimle birlikte olduğun için teşekkür ederiz.

Akıllı Ticaret Madeni Para Ekibi

7 Yorum

 1. Merhaba burdaki yazılar kısmen değil tamamen doğru sen insaflı birine denk gelmişsin söylemiş bu birincisi 2.cisi de yüzde 1 kar verip nasıl yüzde yüz zarar gösterirsin gecen sistem yüzde yüz kar verdi sistem hatası dediler karı çektiler ama zararı bize yansıttılar dolandırıcılık değil benim bildiğim karda zararda aynı oranda verilir bir insana yüzde 1 kar verip yüzde yüz zarara ortak edersin siz galiba grup liderisiniz bu kadar savunduğunuza göre ben de dolandırıldım ve sistemi kapatmamalarının nedeni de yeni üye yapıp tekrar dolandırmak hiç bir yerde böyle saçma sistem yok bence haberlere düşmeli sosyal medya daha fazla insan mağdur olmaması için bence kimse bu sisteme kanmasın ve nereye yorum yapsak siliyorlar ve bu kadar kayıp varken yeni insanlar üye ediyolar grup liderleri watsap ve telegram üzerinin işlerine gelmeyen yazı yazınca engelliyorlar

   1. Arkadaşlar lütfen doğru etik bir mantık usulü ile yola çıkalım. Evet birçok söylediklerinde haklısınız.lakin bu sektör böyle bir sektör ve biz insanlar kendi yaptıklarımızın sorumluluğunu birilerine yüklemeye çalışmaktan başka birşey yapmıyoruz şu an.
    Hickimseye bu şirket mağdur etmedi .biz kendi kendimizi ettik.
    Benimde çok uçuk rakamlarda param var içerde
    Ve birgün bile endişe etmedim.nedeni şirketin doğru bir şirket etik davranması ve sorumluluk alıp çözüm odaklı olması .yalnız değilsiniz sizin kaybınız bizim kaybımız yalnız değilsiniz yanınızdayiz demesi beni çok çok rahatlattı bende cevremdekileri rahatlattim.artik sona geldik.ve tüm sorunlarımız çözüldü.odemeler aysonu ve temmuz basi yapılacağı duyurusu geldi.herkes rahat .ve böyle kendimizi doldurarak baskalarinada zarar veren asıl bizleriz.bu şekilde ateşe körükle gidiyor ve bir çok insanın canını yakiyorsunuz.yapmayin etmeyin arkadaşlar.bircok kişi bu haberleri bu yorumları okuyarak birçok yanlış karar alıp zincirleme yanlışlar yapabiliyor.
    Bu şekilde devam edersek biz kendi kendimize zarar veriyoruz.
    Şirket ödemesini yapacağını söyledi herşey cokdaha düzenli ve güzel olacak gerekli tüm eksikler tespit edildi ve iylestirdik.sizler bizim için onemlisiniz.dedi.
    Peki biz neden herşeyin ışık hızı ile olmasını bekliyoruz.avrupada başka ülkelerden hiç ses çıkmıyor.sadece bizde var..çünkü biz sadece mış mışlarla ilerlemeyi seviyoruz.
    Sabır sabır ve empati lütfen.
    Saygılar sevgiler selamlar…

 2. Buradaki haber tamamen saptırmalı o gerçek yorum dediğiniz şeyler de gerçek değil. Aralık ayında bu sisteme girdim. Beni üye yapan kişi kaybetmeyi göze alacağın parayla gir sisteme risk var kaybetmek yok diyemem dedi. İki tür kiralama var yıllık 100 dolarlık silver paket ve 1000 dolarlık gold paket. Ben de 100 dolarlık yıllık kiralama seçeneği ile girdim. Bu seçenekte en fazla 2000 dolar yatırım yapılabiliyor daha fazlasını aylık çekmek zorundasınız bu şekilde çalıştırdım paramı. 7 ayda 10x kazancım oldu. Şirket 3 ay önce Defi sistemli çalıştırma seçeneği sundu. Normal Bot sisteminde güvenli riskli normal olarak üç çalıştırma stratejisi varken Defi sisteminin kendine ait yatırım stratejisi var. Bu seçenek yüksek kar vaadetiği için insanlar buna yöneldi ama defi sisteminde zarar etti. Benim de bir kısım zararım var defiden dolayı. Ancak bot kuponlarının yatırım stratejisini kendiniz belirlediğiniz için o kısımda 0 zarar var. Botlardan para çekimi yapmakta hiçbir sıkıntı yok. Şirket hiçbir şeyi kapatıp gitmiş değil. Kendiniz al sat yaparken zarar etmiyor musunuz? Bir sistemi karalamak bu kadar kolay olmamalı. Not üst yönetici filan değilim. Asıl gerçek yorum bu.

  1. Değerli yorumunuz için tşk ederim ancak bu kadar mağdur varken halen güvenli demek doğru değil. İnsanlara asla zarar edilmeyecek dendi ayrıca defi de kaldıracak olduğu söylenmedi söylenseydi belki bir çok kişi girmezdi. Tabi defi yüksek kar vermesi konusunda dediğinizde haklısınız yüksek kazanç yüksek risk taşıyor

   1. Yüksek kazanç her zaman yüksek zarar riskini de beraber getirir. Kaldıraç olduğu söylenmedi haklısınız bu konuda mağduriyetler giderilmeli buna katılıyorum. Sistemin içindeyken bile yüzde yüz güvenli demedim hiç diyemem. Her zaman risk var ve bu sistemi tavsiye ettiğim kişilere her zaman az bir miktara kaybedince sizi etkilemeyecek parayla girin dedim. Kaybetme riski her zaman vardır bu sistemlerde çünkü. Ama şu an için dediğim gibi sistem çalışıyor bot talimatlarında kayıp yok ve şirket zararı minimize edeceğine dair bir açıklama sundu. Direkt dolandırıcılık demek de haksızlık olur. Yani bu işe de ev araba satıp girilmez ya da kredi çekilip girilmez yani bu da fütursuzluk aç gözlülük yani biraz da kaybeden insanlar suçu kendinde aramalı

  2. Sayın Zehra hanım şimdi sizin söylediğiniz olayla zarar etmenin ne alakası var saptirmali demişsiniz ne saptirmasi adamlar tamamen doğruları söylemiş şimdi anladığım kadarı ile sistemden pek anlamıyorsunuz defi sistemde kaldır aç diye bir sistem vardır denilmedi bu birincisi 2 . İse şimdi bir bot 100 de 90 zarar ediyor ise bundan bir ay önce botlar 100 de 90 kar ettiğinde kusura bakmayın sistem yanlışlık la size fazla kar etti gösterdi deyip içerideki parayi 3 saat içinde geri çekip kar marjini içeriden kendi param için konuşuyorum 3850 dolar kar gösterir iken içeride sadece 100 dolar bırakıp buda günlük kazanci okadardi benim sistemim zaten bir ay zor kullandım sistemi 2. Ayda patladı madem dediğiniz gibi bu sistem 100 de 90 zarar ediyor ise o zaman da , 100 de 90 kar ettiğinde neden paramızı vermedi ? Hani siz iyi biliyorsunuz ya bu arada botlara 10 bin lira ödedim Gold olarak almıştım . Şimdi buradaki kaldır aç dediğimiz sistemi biliyormusunuz bilmiyorum ama kaldır aç sisteminde de stop özelligi var. Bunu bot gayet tabi yapabilir neden stop özelliğini ni aktif etmediler sizin dediğiniz gibi ise yani buradan size bilmediğiniz okadar çok şeyi saya bilirimki beyne akla sığmaz saçmalık hergun 100 dolar kazanan sistem bir gecede 10 bin dolar kayıp yapa bilirmi resimlerle ve delil Ler le mevcut büyük ihtimalle sizde bu sistemden veya insan üzerinden nemalaniyorsunuz yada nemalanan dostlarınız var nasip olurda yüz yüze tartışmamız gerekirse sistemden iyi anlayan kim olursa yetkili yetkisiz hiç fark etmez bu sistem bu şekilde zarar edemez anca kişi kendi elleriyle oynar stop özelligi belirlemez se ozaman zarar olur buradaki amaç akıllı bot sistemi degilmi ? Ben kendim belirliyeceksem bota neden para odiyeyim salak mıyım ? Siz insanları yanlış yönlendiriyor sunuz bukadar insan bu parallari alın teriyle emekleriyle kazanıyor maksatları birazdaha iyi kazanç ve biraz daha iyi niyet bukadar insanın elin terini hiç etmeye kimsenin hakkı yok makul zarar olabilirdi böyle bir zarar olamaz bu para birilerinin cebinde yazık ki siz insanların yıllarca kazanıp bir günde ellerinden alınmasına normal gözle bakan tuzu kuru birisiniz dilerim Allah bu mağdur insanların elin terleriyle kazanıp ellerinden bir gece alan onların yandaşlarının da belasını verir zahir zıkkım olsun. Bunda insanın emekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu