reklam
Turkcell

Sigma Ne Demek? Sigma Kuralları Nelerdir?

En Çok Bilinen Sigma Kuralları Nelerdir?

Sigma Ne Demek, Sigma Kuralları Nelerdir; Son zamanlarda merak edilen ve araştırılan hemen hemen her konuyu ele almaya devam ediyoruz… Sıklıkla duyduğumuz ve ne anlama geldiğini merak ettiğimiz terimlerden biri olan Sigma hakkında sizlere merak ettiklerinizi cevapladık. Sigma, Yunan alfabesindeki bir harf olmakla beraber günümüzde, sosyal medya üzerinde ise alfanın bir tık üstü anlamında kullanılıyor. Peki Sigma Ne Demek? Sigma Kuralları Nelerdir? beraber bakalım.

Telefonda Uygulamalar Nasıl Gizlenir (Kolay Yöntem)

Sigma Ne Demek? Sigma Kuralları Nelerdir?

Yunan alfabesinin on sekizinci harfi olan Sigma, daha eski olan Fenike alfabesinde ise Shin harfinden türetilmiştir. Yunan alfabesindeki diğer harflerden farklı bir yönü de olan Sigma, kelimenin başında, sonunda ya da ortasında yazılırken de farklılık gösteriyor. Ayrıca matematik alanında da uzun ardışık sayıların toplamını göstermek için kullanılan Sigma, bazen fizik alanında da kullanılıyor. Biz bugün çok farklı bir kullanımı olan sosyal medyada ifade edilmek istenen anlamlarına detaylıca değineceğiz.

Sigma kuralları ne demek diye merak edenler ve Sigma kuralları nelerdir diye soranlar için başlıca Sigma kurallarını şöyle sıralayabiliriz:

Öncelikle güzel bir düşünce ve güçlü bir karakter bir araya gelince, insanın içerisinden harikalar ortaya çıkabilir. Ayrıca özlü konuşmalı ve yersiz sözleri de kullanmamalısınız. Bir ürün satın alırken ya da biri ile ilk defa tanışırken de kulaklarınla duyduklarına değil, gözlerini kullanarak gördüklerinle değerlendirmelisin. Bununla birlikte kendini önemsediğin için de DC Soruları – En Zor Doğruluk Mu Cesaret Mi Soruları sorulsa da en iyi cevapları sen verebilirsin.

En Çok Bilinen Sigma Kuralları Nelerdir?

Alfanın bir tık üstüne çıkmak için de başkalarının ne dediklerini değil; kendi istediklerine yönelerek bunları yapmalısın. Bazı zayıf yönlerin tabii ki olabilir ama bunu bile kendi çıkarına kullanmayı bilmelisin. Etrafınla ve çevrenle ne kadar iyi olursan ol ve onları çok fazla da sev ama onlarla arandaki duvarı hiçbir zaman kaldırma! Şu da en çok bilinen kurallardandır: koyduğun kurallar senin için değil, etrafındakiler için geçerlidir.

Sabır da en önemli unsurlardan olmakla birlikte yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamak en önemli sabır göstergesidir. Çevrendekileri de ödüllendirerek susturmalısın! Sosyal medyada Bedava Tinder Plus Hesapları Promosyon Kodları kullanarak Tinder hesabı açarak burada da Sigma’lığını ve kendini gösterebilirsin. Yeni tanıştığın kişilere karşı da hissetmediğin duygunun sahte tepkisini hiçbir zaman vermemeli ama herkese karşı da her zaman dürüst olmamalısın. Kendi dünyanı her zaman korumalısın.

Sigma Male Kuralları Neler?

Sigma male kuralları ya da Sigma erkek, hayatını şekillendirirken toplumun dayattığı starndart sosyal egemenlik hiyerarşisine boyun eğmeyi reddeder ve kendi hayatını yaşamayı tercih eder. Alfa erkeklere benzer özelliklere sahip olan Sigma erkekler, hayatlarını kendi belirledikleri ritme göre yaşamayı da oldukça severler. Bununla birlikte Sigma erkek, sırtlandıkları yüke hiç önem vermeden ve başları dik olarak gün batımına doğru ilerler!

Sigma Ne Demek? Sigma Kuralları Nelerdir? diye merak edenler için en öne çıkan Sigma erkek kurallarından birisi de şunlar: Diğer erkeklerin, toplumdan gelen şeylere boğun eğmesine ihtiyaçları da yok. Yaşam felsefesi olarak da maddi mallara hiçbir ihtiyacı olmamakla birlikte macera ve bilgi arayışları vardır. Hayatları boyunca da kendi istedikleri ve rahat hissettikleri serbest mesleklerle uğraşırlar. Özellikle de yalnız kalmayı seven sessiz liderdir!

Erkek İçin Sigma Ne Demek?

Sigma erkekler çevrelerine ve bulundukları ortama uyum sağlamayı bilirler. Çevrelerindeki insanları ayırt etmeksizin herkese aynı davranırlar. Bunun bir nedeni de sosyal çevreye hiçbir ihtiyaçları olmamasıdır. Çünkü Sigma erkekler sessizliğin önemini çok iyi bilir ve çok iyi anlıyor olurlar.

Sadeliğe önem verdikleri için Gri olmayı severler. Ancak hayatlarının düz olmasından ve düz olarak yaşamayı da hiç sevmezler. Sosyal çevreleri ile olan ilişkilerini geliştirmek için sosyal becerilerini kullanırlar. Her konu hakkında az da olsa bilgi sahibidirler ve neyin ne olduğunu ya da tam tersi ne olmadığını çok iyi bilirler. Bununla birlikte özellikle kadınların ne istediklerini çok iyi bilirler.

6 sigma nedir? kapsamlı rehber - dönüşüm danışmanlık

Erkek Sigma Kuralları 21

Sigma erkekler her zaman kendi kaderlerini belirlerler ve kendi kaderlerinin efendisidirler. Sigma erkekleri anlamak oldukça zor olmakla birlikte istedikleri zaman alfa olmayı da kolaylıkla başarabilirler. İnatçı ve saplantılı olan Sigma erkekleri ile başa çıkmak da biraz zor diyebiliriz.

Sigma Kadını Testi ve Sigma Kadın Özellikleri

Sigma Ne Demek? Sigma Kuralları Nelerdir? Konusunu araştıran kadınlar için de Sigma kadın kurallarını anlatıyoruz. Sigma kadınlarının en öne çıkan özellikleri dışa dönük olmaları ve en az Alfa kadını kadar baskın olmalarıdır. Ayrıca Alfa kadınlara göre de çok daha soğukkanlı olabilirler. Kendi doğallıklarından gelen bir çekicilikleri vardır ama genellikle bu şekilde ilginin her zaman üzerinde olmasından pek hoşlanmaz.

Daha çok kendi istediği zaman ortaya çıkmak ister; istediklerinden tüm spot ışıklarını üzerine çekmeyi başarabildikleri gibi bazen de sadece susmayı tercih edebilir. Sigma kadın özelliklerinin başlıcalarından birisi de başkalarının görüşüne pek önem vermemesi ve çoğunlukla ne istediğini bildiği için kendi bildiğini okumayı sever. Çevresinde olan ve sosyal alanında çok fazla insan seçer; sadece sevdiği insanlara karşı sadık olmakla birlikte sevdiği insan için her şeyi yapabilir.

En İyi Film İndirme Siteleri

Sigma Kuralları 26

Kadınların araştırdıkları Sigma Ne Demek? Sigma Kuralları Nelerdir? için biraz daha detay vermek gerekirse de kimi zaman duygusal olarak saplantılı olduklarını bilmelidirler. Çünkü eğer bir ilişkinin kendine zarar verdiğini düşünse bile saplantısından dolayı halde devam edebilirler. Çünkü eğer bir Sigma kadını birine çok bağlanırsa o kişiden kopması da oldukça zordur. Bununla birlikte birisi kendine bir iyilik yaparsa da bunu hiçbir zaman unutmaz ve karşılıksız bırakmamak için çabalar.

 

Matematikte Sigma Nedir?

Toplam demektir.

Fizikte Sigma Nedir?

Toplam demektir.

Sigma Kişilik Nasıldır?

Bağımsız ve özgür ruhlu

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu