reklam
Teknoloji Haberleri

Pubg Hesap Silme ve Hesap Kapatma

Pubg Hesap Silme ve Hesap Kapatma; Günümüzde insanların çoğu vakitlerini bilgisayar başında oyun oynayarak geçirmektedir. Dünya genelinde son zamanların en popüler online oyun platformu olan Pubg, mobile kullanıcılarının sayısı milyarları buldu.

Pubg mobile üzerinden oyuna farklı şekillerde bağlanabiliyorsunuz. İster Facebook, ister Twitter bağlanabilir ya da Misafir (Guest) kullanıcı oluşturarak oyunu oynayabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları üzerinden oyuna girenler ya da misafir girişi ile üye olan oyucular hesaplarında sorunlarla karşılaştığında Pubg mobile hesap silme nasıl yapılır? sorusunun cevabını arıyor. Bizler de size gerek sosyal medyadan gerek misafir kullanıcı ile giriş yaptıktan sonra hesabınızı nasıl sileceğinizin bilgisini vereceğiz.

PUBG Bedava Uc Alma

Pubg Mobile Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Pubg mobile hesap silme işlemini sosyal medya hesaplarınız bağlıysa, bağlantı ayarlarından yapabilirsiniz. Burada yapmanız gereken işlem sosyal medya hesabınızla bağlandığınız uygulamalar kısmından kalıcı olarak hesabınızı silebilirsiniz.

Pubg mobile hesap silme işlemi hemen halledebileceğiniz bir link yada ayar bulunmamaktadır. Ancak Pubg mobile hesap silme hakkında vereceğim bilgiler ile hesabınızı kolay şekilde silebilirsiniz.

Telefondan Pubg Mobile Hesabı Nasıl Silinir?

Telefondan Pubg mobile hesabınızı silmek için, oyuna hangi kanal üzerinden bağlanıyorsanız o uygulamaya giderek hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Ancak bunun bir diğer yöntemi de, oyuna girerek ayarlar kısmından genel seçeneğine gelerek sağ alt kısımda bulunan destek sisteminden hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Pubg Mobile hesap silme için uygulamaya giriş yaptıktan ve hesabınız açtıktan sonra yapmanız gerekenler ise;

 • Pubg uygulamasına giriş yapın
 • Oturumu açmak için kullanıcı girişi yapın
 • Ayarlar’a kısmına gidin
 • Açılan sayfada alt kısmında bulunan “Hesabımı Sil” linkine tıklayın
 • Silme işlemini onayladıktan sonra çıkış yapın
 • Yedi gün hesabınıza giriş yapmadığınızda hesabınız silinecektir.

Pubg Mobile Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Pubg mobile Twitter hesabınızı silmek istiyorsanız; öncelikle uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Twitter içerisinde ayarlar seçeneğine elin. Burada uygulamalar kısmını seçin. Uygulamalar içerisinde Pubg tıklayın ve karşınıza kaldır seçeneği gelecektir. Tüm yapmanız gereke kaldır seçeneğini tıklamak.

Pubg Mobile Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Pubg mobile Facebook hesabınızı silmek için telefonunuzdan Facebook hesabınıza giriş yapın. Burada ayarlar ve gizlilik kısmına giderek tekrar ayarlar seçeneğini tıklayın. Burada uygulamalar ve internet sitelerini tıklayın. Daha sonra Facebook ile giriş yapılanlar kısmını tıklayın. Burada Pubg uygulamasını seçin ve üst kısımda kaldır seçeneğini tıkladıktan sonra hesabınız silinecektir.

 • Telefondan Facebook uygulamasına giriş yapınız
 • Facebook ayarlar kısmına giriş yapınız
 • Açılan sayfadan uygulamalar ve web siteleri linkine tıklayın
 • Açılan sayfadan facebook hesabınız ile giriş yaptığınız hesaplar karşınıza çıkacaktır.
 • PUBG Mobile simgesini bulunuz
 • Uygulamanın yanındaki onay kutusuna tıklayın
 • Karşınıza Şimdi Kaldır kutucu çıkacaktır
 • Kutucuğa tıklayarak Punbg mobili kaldırabilirsiniz.

Pubg Mobile Misafir (Guest) Hesabı Nasıl Silinir?

Pubg mobile misafir (guest) hesap ile giriş yapanları için de silme işleminin nasıl yapılacağını anlatalım. Pubg mobile uygulamasına giriş yapın. Ayarlar kısmına gelin burada genel seçeneğini tıklayın ve daha sonra sol alt kısımda bulunan çıkış yap seçeneğine bastıktan sonra hesabınız silinecektir.

Pubg Mobile Hesap Silme Linki

Pubg mobile hesap silme linki bulunmamaktadır. Oyuna giriş yaptığınız uygulama üzerinden hesabınızı silebilirsiniz. Pubg mobile hesap silme linki olmadığından sizlere verdiğim yöntemleri kullanarak Pubg mobile hesabı silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

PUBG Hesabı Silinebilir mi?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ayarlardan hesabı silebilme imkanınız vardır.

PUBG Kaç FPS de Oynamalısınız?

PUBG eğer telefonunuz destekliyorsa 90 FPS de oynayabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu