Reklam
Pttcell

Pttcell Faturalı Tarifeler ve Kampanyalar

Pttcell Faturalı Tarifeler ve Kampanyalar 2021; Türkiye’nin en eski ve güvenilir kurumlarından biri olan PTT, 1840 yılından bu tarafa vatandaşlara posta, lojistik ve banka hizmeti sunmaktadır. 2013 yılında ise yepyeni bir sektöre, mobil iletişim sektörüne emin adımlarla giriş yapmıştır. Kullanıcılarına birbirinden uygun fiyatlı internet, konuşma ve SMS paketleri sunan Pttcell, bunlara ek olarak sık sık kampanyalar da düzenlemektedir. Peki, Pttcell 2021 faturalı tarifeleri ve kampanyaları nelerdir?

Pttcell Faturalı Tarifeler 2021

Pttcell’in 2021 yılı itibariyle faturalı paket yada tarifesi bulunmuyor. Pttcell’den faturasız şekilde tarife seçebilirsiniz. Yada faturalı şekilde aşağıdaki internet, sms paketlerini alarak kullanabilirsiniz.

Pttcell Güncel İnternet Paketleri 2021

İnternetin hayatımızın bir vazgeçilmezi olduğu bu zamanlarda, herkes en ekonomik fiyatlarla bir internet paketi kullanmak istiyor. Sektörde bu konuda en çok tercih edilen şirket ise Pttcell. İşte Pttcell internet paketleri ve detayları;

PTTcell Aşımsız 250 MB İnternet Paketi

  • Haftalık 5 TL’ye 250 MB internetten faydalanabilirsiniz. ASIMSIZ 250MB yazın ve 1788’e kısa mesaj gönderin, paket anında hattınıza tanımlansın. Bu paket, otomatik bir şekilde yenilenmemektedir.

PTTcell Aşımsız 2 GB İnternet Paketi

  • Aylık yalnızca 20 TL’ye 2 GB internetten faydalanabilirsiniz. ASIMSIZ 2GB yazın ve 1788’e kısa mesaj gönderin. Paket hesabınıza anından tanımlanacaktır. Paket her ay otomatik bir şekilde yenileneceğinden, eğer iptal etmek isterseniz IPTAL ASIMSIZ 2GB yazın ve 1788’e kısa mesaj gönderin.

PTTcell Aşımsız 5 GB İnternet Paketi

  • Aylık 5 GB interneti, 30 TL ödeyerek kullanabilmektesiniz. Paketi hattınıza tanımlamak için 5GB yazın ve 1788’e kısa mesaj gönderin. İptal etmek için de IPTAL 5GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Pttcell Güncel Konuşma Paketleri 2021

Pttcell aylık 50 dakika konuşma paketi yalnızca 3 TL. Eğer Pttcell aylık 50 dakika konuşma paketini 3 TL’ye hattınıza tanımlamak isterseniz SES 50DK yazın ve 1788’e kısa mesaj gönderin. Paket hattınıza tanımlandığı zaman tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. 50 dakikayı aşacak olan kullanımlarınız, eğer başka bir paketiniz ya da kampanyanız yoksa, standart konuşma ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir. Bu konuşma paketi, otomatik bir şekilde yenilenmemektedir.

Pttcell Güncel SMS Paketleri 2021

Pttcell’den aylık 5000 SMS paketi yalnızca 3 TL. Eğer Pttcell’in aylık 5000 SMS paketinden yararlanmak isterseniz; 5000 SMS yazın ve 1788’e kısa mesaj gönderin. Paket hattınıza tanımlandığı zaman SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Aylık 5000 SMS paketini, yurt içinde her yöne kullanabilirsiniz. Paket otomatik bir şekilde yenileneceği için eğer paketi iptal etmek isterseniz de IPTAL 5000SMS yazıp 1788’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu