reklam
Teknoloji Haberleri

Garena Free Fire Hileleri Aim Wall Hack

Garena Free Fire Bedava Elmas Kodları

Garena Free Fire Hileleri Aim Wall Hack; Sanal dünyada popüler hale gelen oyunlara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken oyunlardan biri de Garena Free Fire oyunudur. mobil oyunlar ile yükselişe geçen hayatta kalma türündeki oyunların sayısı her geçen gün artıyor ve oyunların arasına yenileri eklenmeye devam ediliyor. Bu oyunlardan birisi ve belki de en güzeli de Garena Free Fire oyunu oldu.

Bedava PSN Hesapları Oyunlu PSN Hesapları

Garena Free Fire Oyunu Nedir?

Diğer hayatta kalma oyunları arasından daha çok ön plana çıkan ve oyunlar sıralamasında liderliğe oynayan oyunlardan birisi de Garena Free Fire oyunudur. Göz alıcı grafikleri, oyun içi özellikleri ve oynanış rahatlığı ile pek çok oyuncu tarafından Garena Free Fire oyunu vazgeçilmezler arasına girdi bile. Sizde bu oyunu duyduysanız ve oyun içerisinde de kendinizi geliştirmek istiyorsanız, mutlaka diğer oyuncular gibi Garena Free Fire bedava kodlarını araştırıyor olabilirsiniz.

Biz de sizin için konu hakkında araştırma yaparak Garena Free Fire bedava kodları, bedava Garena Free Fire hediye kodlarını, Ücretsiz Garena Free Fire hile kodları adı ile internet üzerinden paylaşılan oyun kodlarını araştırarak bu yazımızı oluşturduk. Sizin için hazırladığımız bu yazımızda Free Fire bedava kodlar hile kodlarına dair kodların ne işe yaradığından, kodları nasıl kullanabileceğinize dair tüm detaylara değiniyoruz.

Bedava Free Fire kodlarının yanında istediğiniz zaman alarak hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Bedava Free Fire Hesaplar sayesinde de hem daha ileri seviyelerden oyuna başlayabilir hem de oyun içerisindeki ücretli itemleri bedava kullanarak oyun keyfinizi daha da artırabilirsiniz!

garena free fire aimbot anten hileli apk - akthar menü mod v1.52.1 •  andoyunhileleri

Garena Free Fire Bedava Kodları Nasıl Alırım?

İnternet üzerinde paylaşılan pek çok farklı içerik ile Garena Free Fire para hilesi, Garena Free Fire altın hilesi, Garena Free Fire elmas hilesi gibi konuları görürsünüz. Oyuncular tarafından fazlaca araştırılan bu konuyu fırsat bilenler de kendilerine göre kodlar uydurarak internet üzerinden paylaşım yapmaya başladılar. Sizin için hazırladığımız bu yazımızda ise belirlediğimiz kaynaklar üzerinden elde ettiğimiz kodları paylaşıyor ve kodların da ne işe yaradığını yanına yazıyoruz.

Bununla birlikte şunu da belirtmek isteriz ki oyun içerisinde hile kodu çalıştırılmaz! Bir hile bulduğunu söyleyerek sizden hesap bilgilerinizi almaya çalışan kişiler veya siteler ile hesap bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın ve itibar etmeyin! Bu şekilde internet üzerinde gördüğünüz başlıklar, art niyetli kişiler tarafından oluşturularak sizin hesabınızı çalmaya yönelik olabileceğini unutmayın.

PUBG Mobile Emoji Hilesi

Garena Free Fire Hileleri Aim Wall Hack

Sizinle aşağıda paylaştığımız Free Fire bedava kodlar hile kodlarını kullanarak, oyun içerisinde ücretli olarak satılan pek çok iteme bedava sahip olabilirsiniz. Buradaki kodları kullanarak sürpriz hediyeler kazanma şansını kaçırmayın! Ayrıca elinizi çabuk tutmanızı da tavsiye ediyoruz, çünkü kodların kullanım süresi ve kullanım hakkı kısıtlı! Eğer bir kodun çalışmadığını görürseniz diğerlerini de deneyin.

Burada sizinle paylaştığımız ücretsiz Free Fire kodlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz Free Fire bedava kodlar ile oyun keyfinizi dilediğiniz gibi artırın! Free Fire bedava kodların kullanımı konusunda da herhangi bir sakınca yoktur. Aşağıda paylaştığımız kodlardan dilediğinizi seçerek, Garena Free Fire hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Free Fire bedava kodları paylaştıktan sonra, bu kodları hesabınıza nasıl tanımayabileceğinizi de yazımızın devamında anlatıyor olacağız. Oyun keyfiniz bol olsun!

Garena Free Fire Bedava Kodları

Garena Free Fire bedava kodları, 12 rakamdan oluşuyor ve her bir kod içerisinde de farklı farklı hediyeler tanımlanıyor. Sizinle paylaştığımız ve oyun içerisinde kullanabileceğiniz ve pek çok sürpriz hediye elde edebileceğiniz Free Fire bedava kodları ve kazanabileceğiniz hediyeler şunlar:

HSKS-BSAN-NHA5 – 50.000 elmas Hediye ediliyor

GJSK-SBHS-6HSH– Ücretsiz Ateş Elmas Hediye ediliyor

WHSK-O96G-EA25 – Paloma Karakteri Hediye ediliyor

AJDG-753H-LHS5 – Ücretsiz DJ Alok karakteri Hediye ediliyor

RJ12-0RGS-KAIG – Free Dragon AK Skin Hediye ediliyor

5G9GCY97UUD4 – 1x Rebel Academy Silah Ganimeti Sandığı Hediye ediliyor

9GJT66GNDCLN – 4x MP40 Alın – Sinsi Palyaço Silahı Ganimet Sandığı Hediye ediliyor

FFBCC4QWKLL9 – Vandal İsyanı Silahı Ganimet Sandığı Hediye ediliyor

FFBCT7P7N2P2 – Hayvan Silahı Ganimet Sandığı Hediye ediliyor

FFBCEGMPC3HZ – Justice Fighter ve Vandal Revolt Silah Ganimet Sandığı Hediye ediliyor

FFBCLY4LNC4B – Kozmik Ödül Avcısı Silah Ganimet Sandığı Hediye ediliyor

SARG886AV5GR – Yumurta Günü Afişi ve Hayalet Ayı Paketi Hediye ediliyor

Bedava Free Fire Kodları Ücretsiz Kodlar

Garena Free Fire oyunu içerisinde sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz tamamen ücretsiz Free Fire bedava kodları ve kodlar ile verilen hediyeler şunlar:

FFESPORTS3MU – Shirou Bobblehead, Mr Shark Backpack, Kelly Bobblehead, Spikey Spine Surfboard Hediye ediliyor

FFICDCTSL5FT – Diamond Royale Kuponu Hediye ediliyor

BAKA-NSBH-SNSN – Oyunda Ücretsiz Pet Hediye ediliyor

ZH6CDBXFDSPN – Baş Av Paraşütü Hediye ediliyor

FF6M1L8SQAUY – Ücretsiz Fire Diamond Hediye ediliyor

ESX24ADSGM4K – Leap of Faith Surfboard, Water Fest ve Guitar Basher Hediye ediliyor

NSCS-UOBF-SY7J – Elite Pass ve Ücretsiz Yükleme Hediye ediliyor

HSKS-BBEH-3773 – Justice Fighter ve Vandals Rebellion Weapons Loot Crate Hediye ediliyor

HSCD-SJOH-F47H – Ücretsiz bir Kıyafet Hediye ediliyor

GSKS-BHAJ-68HE – Diamond Royale Kuponu Hediye ediliyor

BSJS-FSIG-58H3 – Titian işaret tabancası görünümleri Hediye ediliyor

Free Fire Bedava Kodlar Nasıl Kullanılır?

Garena Free Fire oyununda sizinle paylaştığımız ücretsiz kodları hesabınıza tanımlamak için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

Garena Free Fire resmi internet sitesi üzerindeki “Reward” yani “Ödüller” sekmesine gidin (https://reward.ff.garena.com/en). Burada açılacak olan sayfa üzerinden, Hesabınızı açtığını platformu seçerek ( Facebook, VK, Gmail, Huawei, Apple ya da Twitter ) Free Fire hesabınıza giriş yapın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra açılacak olan sayfa üzerinde “Redeem code” yazan kısma, yukarıda sizinle paylaştığımız 12 haneli kodu yapıştırın ve onay verin.

Daha sonra ise oyuna giriş yaparak oyun içerisinde size mesaj yoluyla iletilecek olan ödülü talep edin ve onaylayın. Buradaki Free Fire bedava kodlarını kullanarak kazandığınız ödüller, yukarıdaki kod gönderme işlemini yaptıktan yaklaşık 24 saat içerisinde oyun içerisindeki postanıza gönderilerek hesabınıza tanımlanıyor.

 

Garena Free Fire Oyunu Nasıl Bir Oyundur?

Aksiyon macera içerikli bir oyundur.

Garena Free Fire Oyun Kodları Kaç Rakamdan Oluşmaktadır?

Bedava kodlar 12 rakamdan oluşmaktadır.

Garena Free Fire Oyun için Belirtilen Yaş Sınırı Nedir?

17 yaş ve üzeridir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu