reklam
Teknoloji Haberleri

Faturasız Hat Fiyatları (GÜNCEL FİYATLAR)

Faturasız Hat Fiyatları; Son yapılan zamlarla birlikte faturalı ve faturasız hat fiyatları da değişkenlik göstermiştir. Ülkemizde aktif olarak hizmet veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat fiyatlarını sizler için araştırdık. Farklı fiyat tarifeleri ile satılan faturasız hat fiyatları inceleyerek sim kart satın alabilirsiniz.

Faturaları hatların aksine ücretli olarak satılan faturasız hatlar halen ülkemizde çok fazla talep görmektedir. Yüksek fatura ödemek istemeyen ne harcadığını bilmek isteyenlerin ilk tercihi olan faturasız hat almak için kimliğiniz ile her hangi bir operatöre başvuruda bulunmaz yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturasız hat fiyatları ne kadar, en uygun sim kart fiyatları nelerdir hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Faturasız Hat Ücretleri 2022

Faturasız hat ücretleri 2022 yılında liste fiyatları bölgesel olarak değişiklik gösterebilir. Yeni faturasız hat alımında seçim yaparken hoş geldin kampanyası ile beraber verilen sim kartlar tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Faturasız sim kart ile beraber hattınıza yüklenecek bedava TL ve bedava internet sayesinde faturasız hat fiyatı oldukça cazip olacaktır.

Sizlere güncel olarak Turkcell, Voadafone, Türk Telekom ve Bimcell hat fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Özellikle son günlerde Bimcell hat fiyatlarının uygun olması ve hattınza yüklenen hediyeler ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Hat Ne Zaman Açılır? Kaç Günde Aktif Olur?

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları

Turkcell faturasız hat ücreti bayilerde en az 100 TL ile satışa sunulmaktadır. Ancak serbest piyasa koşullarına göre hareket eden bayiler 150 TL kadar sim kart satışı gerçekleştirebiliyorlar. Bölgesel olarak fiyat değişikliğine uğrayan Turkcell hat fiyatları 100 ile 150 TL arasında satılmaktadır.

Türkcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone faturasız hat sahibi olmak istiyorsanız Vodafone bayilerinden satın alacağınız sim kart için ortalama 90 ile 130 TL arasında bir ücret ödemeniz gereklidir. Genelde Vodafone mağazaları kendi fiyatlarını belirlediği için fiyat değişikliği görülebilir.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2022

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom faturasız hat fiyatı ise 100 TL ile 150 TL arasında satışa sunulmaktadır.  Yeni sim kart alımlarında ilk ay hoş geldin hediyesi olarak hattınıza ücretsiz konuşma paketi ve bedava internet yükleyen Türk Telekom mağazalarından sim kartınızı kimliğiniz ile beraber hemen satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2022

Bimcell Hat Ne Kadar 2022

Bimcell hat ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse Bimcell hat fiyatı 2022 yılında 105 TL ile satışa sunulmaktadır. En düşük ücretli ile alabileceğiz faturasız bimcell hat ücreti 105 TL ödedikten sonrası hattınıza hoş geldin hediye olarak 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell Hat Fiyatları 2022

Sizlere bu yazımızda Güncel faturasız hat fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

 

Aldığım Hat Ne Zaman Açılır?

Yeni alınan hat ortalama en fazla 24 saat içerisinde aktifleşmektedir.

Hat Taşıma İşlemi Kaç Gündür?

Hat taşıma işlemleri yasal olarak 4 gün süremektedir.

3.5/5 - (8 votes)

2 Yorum

  1. Hayir bu sim kartlar avrupada sokaklarda dağıtılırken bizim ülkemizde bu kadar pahalı olması doğru mu? Sokaklarda derken baya marken önlerinde senetlerin içerisine 1000 lerce kart var al kontör yükle kullan

  2. Merhaba acaba vodafone online üzerinden faturalı hat alsak ve tabii seçilen paketlerin taahütsüz fiyati 50 tl den başlıyor ve 30 günden önce faturasıza geçemiyorsunuz. Bu durumda taahhütten de vazgeçileceği için toplamda 100 tl ödemiş oluyoruz. Hem de 2 ay bol bol paket kullanmış oluyoruz ve 100 tlye daha ucuza gelmiş olur mu. Gerçi diğer vergileri de var bunların ama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu