reklam
Vodafone

E-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulama ve Ödeme

E-Devlet üzerinden Vodafone borç sorgulama ve ödeme ile artık çok daha kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone’a ait bütün borçlarınızı E-Devlet kapısı üzerinden takip edebilirsiniz. E-Devlet üzerinden borçlarınızı sorgulayabilir, fatura detayınızı görüntüleyebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Yazının devamında adım adım E-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulama ve Ödeme nasıl yapılır anlatmaya çalışacağım.

E-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulama ve Ödeme

E-Devlet üzerinden vodafone borç Sorgulama ve Ödeme işleminin yanı sıra; online işlemler sayfası üzerinden aboneliğiniz ile alakalı aylık kota kullanım bilgilerinize ulaşabilir, paket satın alabilir, aboneliğiniz ve internet paket bilgileriniz ile ilgili detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

E-devlet Üzerinden Vodafone Borç Ödemesi

E-Devlet sitesi yalnızca kamu kuruluşları değil özel sektör ile yapmakta olduğu iş birliği nedeniyle hizmetlerini çeşitlendirmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de şüphesiz E-devlet üzerinden Vodafone Borç Ödemesi. Peki, E-devlet üzerinden Vodafone Borç Ödemesi nasıl yapılır? Aşağıdaki adımları takip edin;

  • E-Devlet aracılığı ile Vodafone fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinize başlayabilmek için ilk olarak E-Devlet sistemine girişinizi yapın.
  • Sisteme girmenizin ardından; abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemlerine başlayabilmeniz için “kimliğimi şimdi doğrula” sekmesine tıklayın.
  • Bu sekmeye tıklamanızın ardından ise T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi ilgili alanlara yazın ya da isterseniz internet bankacılığı, mobil imza ya da e-imza gibi diğer seçeneklerden birini kullanarak sisteme girin.
  • Sisteme girmenizin ardından Vodafone faturalarınızı görüntüleyin ve ödeme yapabilmek karşınıza çıkacak olan bağlantıyı kullanın.

E-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulaması

E-Devlet sistemi üzerinden Vodafone borç sorgulaması yapabilmek için aşağıda sırasıyla verilmiş olan adımları sırayla uygulayın.

  • E-Devlet sistemine giriş yapın.
  • İlk olarak Firmalar başlıklı sekmeye arkasından da Telekomünikasyon bağlantısına basın.
  • Sayfayı biraz aşağı kaydırın ve Vodafone firmasına tıklayın.
  • Ardından “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” sekmesine basın.
  • Ve son adım olarak ise T. C. kimlik numaranızı yazarak sorgulama yapabilmek için sisteme girin.

Aramanızın sonucunda sizin için kayıtlı olan bütün borçlarınızı detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Eğer ki ödenmemiş bir borcunuz bulunmuyorsa “Bir abonelik bilginiz yer almamaktadır.” şeklinde bilgi karşınıza çıkacaktır. İşte, E-Devlet üzerinden vodafone borç sorgulaması işlemi fazlasıyla pratik ve kolay.

E-devlet Üzerinden Vodafone Borç Sildirme

E-Devlet üzerinden vodafone borç sildirme işlemi bulunmamaktadır. Borcunuzun silinebilmesi için, adınıza kayıtlı olan borçları ödemeniz gerekmektedir.
vodafone bakiye sorgulama

E-devlet Üzerinden Vodafone Borç erteleme

E-devlet üzerinden Vodafone Borç erteleme işlemi bulunmamaktadır. Ancak icra takibine alınmış olan dosyalarınızı ödemeyi isterseniz, Vodafone müşterilerine bazı erteleme imkanları sağlamaktadır. İcra takibinizi yapmakta olan hukuk bürosunu aramanız halinde, Vodafone borcunuzu 6-12 ay arası bir süre içerisinde taksitlendirme imkanına sahipsiniz. Taksit miktarına göre işlemekte olan aylık faiz ücretiyle beraber yeniden hesaplanan borcunuzu taksitli olarak daha rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Vodafone Borç Yapılandırma

E-Devlet üzerinden Vodafone Borç Yapılandırma işlemini gerçekleştirebilmeniz için bir uygulama yok. E-Devlet üzerinden yalnızca borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Ancak Vodafone ile iletişime geçmeniz halinde borcunuzu taksitlendirerek daha rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

E-Devlet üzerinden Vodafone Borçlanma Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden Vodafone borçlanma başvurusu yapma imkânınız bulunmamaktadır. E-Devlet üzerinden yalnızca “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu