reklam
Teknoloji Haberleri

CS GO Bedava Skin Kazanma Yöntemleri

CS GO Bedava Skin Veren Site

CS GO Bedava Skin Kazanma Yöntemleri; Counter Strike günümüzde bile hala popülerliğini korumaktadır. Yılların eskitemediği oyunlardan birisi olan Counter Strike serisinin en güncel oyunu olan CS GO da kullanabileceğin CS GO bedava skin kazanma yöntemlerini seninle paylaşıyoruz.

CS GO Bedava Skin Kazanma Yöntemleri 2023

Hemen hemen herkesin bilgisayarında yüklü olan ve oyuncuların severek oynadığı oyunların başında gelen CS GO oyunu, özellikle oyun içerisinde yer alan skinleri ile çok fazla dikkat çekici hale gelebiliyor. Biz de oyuncular tarafından çok fazla merak edilen ve araştırılan konu olan CS GO skinli silahları almak isteyenler için CS GO bedava skin kazanma yöntemleri paylaşmak istedik.

Sen de CS GO bedava skin kazanmak için yapman gerekenleri aşağıda bulabilirsin. Özellikle CS GO’nun en çok merak edilen ve sahip olunmak istenen değerli skinleri de var ki maalesef pek çoğumuzun bütçesi bunları almaya yetmiyor. Hatta bazı nadir skinlerin açık arttırma usülü satıldığını ve ciddi alıcıların da olduğunu göz önünde bulundurunca Bedava CSGO Hesapları üzerinden yapılan bu skin satışından ciddi kazanç elde edebiliyorlar. Neyse, konumuza dönelim.

CS GO Bedava Skin Veren Site

CS GO bedava skin kazanma yöntemlerini kullanarak skin aldıktan sonra, istersen bu skinleri oyunda kullanabilir istersen de bu skinleri satabilirsin. Ancak CS GO da bu skinleri elde etmek için kullanabileceğin birkaç farklı yöntem bulunuyor. Senin için hazırladığımız bu yazımızda en çok kullanılan, en kolay ve yasal olarak hiçbir sakıncası olmayan yöntemleri anlatmak istedik. Bunun için kullanabileceğin ilk yöntem online görev platformu oluyor.

Online görev platformunda sana verilen çeşitli görevleri yerine getirdikten sonra CS GO’da kullanabileceğin çeşitleri skinleri kazanma şansın oluyor. Hiçbir ücret ödemene gerek kalmadan CS GO bedava skin kazanma yöntemleri arasında en çok kullanılan bu yöntem sayesinde oyunundaki skinlerin bir çoğunu ve özellikle de en gösterişli skinleri bedava alabilirsin. Görev platformu içerisinde de seni çeşitli anketler, ücretli teklifler ve video izleme gibi görevler bekliyor.

cs:go

CS GO Bedava Skin 2023

Görev sitelerindeki çeşitli görevleri yerine getirerek topladığın puanları kullanarak CS GO platformunda kullanabilir ve bedava CS GO skini satın alabilirsin. Çünkü oyun içerisinde kullandığın En Güzel CS GO Nickleri ve İsimleri (Counter Strike) yanında karakterinin kıyafetleri de büyük gösteriş sebebi oluyor. Oyunu daha çok oynayarak hediye kutuları toplayabilir ve çeşitli skinler kazanabilirsin ancak en iyi skinler için CS GO bedava skin kazanma yöntemleri daha kolay oluyor.

Eğer bu görevleri yerine getirmek biraz zorsa da CS GO oyununda daha fazla maça girerek her maç sonrasında sana verilen dropları açarak içerisindeki skinleri de toplayabilirsin. Daha fazla maça girerek daha fazla skin kazanma şansını arttırabilirsin. Ayrıca oyunda sürekli olarak yer alıyorsan da sana haftalık olarak verilen droplar de vardır. Haftalık verilen droplar sayesinde de yine her hafta farklı bir skin kazanma şansın da oluyor. Bu sayede ödül sayısını da arttırabilirsin.

Cs:GO Bedava Skin Nasıl Alınır?

CS GO da daha fazla online oyuna katılarak daha fazla skin kazanma şansı bulabilirsin. Oyuna yeni gelen skinleri ve en çok merak edilen skinleri açmak için de kullanabileceğin CS GO bedava skin kazanma yöntemlerini anlatmak istedik. Burada bedava skin kazanabileceğin adımları takip ederek oyunda daha ön plana çıkabilirsin. Her geçen gün CS GO’ya yeni eklenen skinleri elde etmek için oyun birincisi olmak için de uğraşıyorsun.

Kimi zaman oyunun kazananı olarak en iyi ödülleri toplamak için CS GO Wall Hack Kodu – Duvar Arkası Görme kullandığında oluyor olabilir. Ancak bunların hiçbirini araştırmana gerek kalmadı. Çünkü CS GO bedava skin kazanma yöntemleri sayesinde artık istediğin skinlere daha kolay bir şekilde erişebilirsin. Bu sayfamızı sürekli takip etmek ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için de klavyeden CTRL + D tuşuna basman yeterli oluyor. Sonrasında sık kullanılan sayfalardan bizi ziyaret edebilir ve diğer yöntemlerimizden de haberdar olabilirsin.

Bedava CS:GO Skin Kazan

Online oyunların yıllardır vazgeçilmezi olan CS GO oynayan herkes, oyun içerisindeki oynayış tarzının yanında kullandığı skinlerle de hem oyunda hem de toplulukta ön plana çıkmak istiyordur. Senin için hazırladığımız bu yazımızda da CS GO bedava skin kazanma yöntemlerinin neler olduğundan kısaca bahsettik. Bu yöntemler sayesinde skinleri toplayarak daha sonrasında da satışa çıkarabilirsin.

Bu zamana kadar olan CSGO skin satışlarından en yüksek tutarı yaklaşık 61 Bin Doların üzerinde bir rakama satılan AWP Dragon Lore skini olarak tarihe geçti. Diğer CSGO skinlerinin değeri ise bu fiyatın yanına bile yaklaşamıyor. Ancak sen de daha çok çalışarak, daha fazla savaşa katılarak ve daha fazla online görevi yerine getirerek CSGO e-pin kazanabilir ve bu pinleri de skin almak için kullanabilirsin.

CS:GO da Kan Silme Kodu Nedir? Nasıl Yapılır?

CS:GO Skin Alma Bedava

CS GO bedava skin kazanma yolları içerisinde birkaç farklı yol olduğunu anlattık. Bu yöntemlerden en çok kullanılan ve tercih edileni ise online görev siteleri oluyor. Çünkü görev siteleri üzerinde senden istenenleri yerine getirdikçe puan biriktirebilir ve sonrasında da biriktirdiğin puanlar ile CS GO skinleri satın almak için harcayabilirsin.

Yine internet üzerinde birkaç farklı site görsen de en çok güvenilir 1-2 site mevcut diyebiliriz. Bu sitelere kayıt olduktan sonra senden istenen görevleri tamamlayarak bedava CSGO skinleri kazanabilirsin. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz!

 

CS GO Kaç GB Yer Kaplar?

Oyun 17.6 GB yer kaplar.

CS GO En Fazla Kaç FPS?

En fazla 70-120 FPS.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu