Reklam
Teknoloji Haberleri

Clash of Clans Hileleri

Clash of Clans Güncel Hileler

Clash of Clans hilelerini ve araştırıyor ve Clash of Clans güncel hileleri merak ediyorsanız tüm detayları içeriğimizde bulacaksınız. Keyifli oyunlar…

Clash of Clans

Mobil oyun dünyasına damgasını vurmuş oyunlardan birisi de Clash of Clans oyunudur. 2012 yılında oyun sektöründe varlık göstermeye başlamasından itibaren pek çok oyuncunun vaz geçilmez bir oyunu olan Clash of Clans, online olarak diğer oyuncular ile oynadığınız strateji türünde yer alıyor. Oyun içeriğinde ise size ait bir köy bulunuyor ve aynı bir yönetici gibi kaynaklarınızı artırarak binalarınızı ve şehrinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Kendinizi geliştirmenizin yanı sıra askerlerinizi ve askerlerin özelliklerini de artırarak ordunuzu güçlendirip diğer oyuncularla savaşıyorsunuz. Bu süreçte isterseniz diğer oyuncularla ittifaklar da yaparak birlik olarak hareket de edebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Clash of Clans hileleri ile kendinizi çok daha hızlı bir şekilde geliştirerek oyun keyfinizi daha da artırabilirsiniz.

Clash of Clans Hileleri

Pek çok oyuncu tarafından araştırılan Clash of Clans hileleri aslında diğer oyunlarda olduğu gibi çok da kolay izin verilen bir yöntem değil. Ancak yine de bazı kişiler bunun bir yöntemini bularak hileli şekilde oyun keyfinizi artırmanın bir yolunu bulmuş. Biz de Clash of Clans güncel hileleri nasıl yapabilirsiniz diye araştırarak sizlere sunuyoruz. Öncelikle Clash of Clans oyununda kullanabileceğiniz hileler şunlar:

 1. Sınırsız altın elde etme hilesi,
 2. Sınırsız elmas kazanma hilesi,
 3. Sınırsız olarak kaynak ekleme hilesi,
 4. Puan arttırma hilesi var.

Peki bu hileleri nasıl hesabınızda yapabilirsiniz ve Clash of Clans hilelerini kullanmanın yolu nasıl? Bu yöntemlere beraber bakalım.

Clash of Clans Hileleri Nasıl Yapılıyor?

Clash of Clans hilelerini kullanmanın 2 yöntemi var. Bunlardan ilki hileli bir şekilde sizlere sunulan oyunun apk kurulum dosyasını indirerek cep telefonunuza kurmak oluyor. Diğer bir yöntem ise de bazı siteler üzerinden hesap bilgilerinizi ve hangi kaynaktan ne kadar istediğinizi yazarak programın size istediklerinizi göndermesini sağlamaktır. Gelin adım adım bu hileler nasıl kullanılıyor onu inceleyelim.

Clash of Clans Hileli APK Kurulumu

Akıllı cep telefonunuzun arama motoruna “Clash of Clans Hileli APK” indir yazarak site içeriklerine bir göz atın. Bu siteler arasından hangi hileyi kullanmak istiyorsanız o siteden hileli APK dosyasını indirerek cep telefonunuza kurun. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise bazı hileli oyunları telefonlarınızda açılmıyor olabilir. Bunun için de aşağıdaki adımları takip ederek sorunu çözebilirsiniz:

 1. Host Editor isimli uygulamayı cep telefonunuza indirin ve kurun.
 2. Uygulamayı açtıktan sonra “Add Hostname” diyin ve ilerleyin.
 3. Açılacak olan ekrandaki “IP Address” kısmına “192.444.2d3.33111”;
  “Hostname” kısmına ise “gamea.clashofclans.com” yazın.
 4. Sonrasında ise bu formun altında bulunan “+ Add Hostname” butonuna tıklayın.
 5. Sonrasında ise açılacak olan ekranın üst kısmında bulunan “localhost” u seçin. Burada bir hata verebilir ancak “ok”a tıklayarak devam edin.
 6. Bu adımları tamamladıktan sonra oyuna girdiğiniz zaman oyunu hileli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Clash of Clans Hile Siteleri

Clash of Clans hilelerini kullanmak için, internet üzerinde pek çok Clash of Clans hile siteleri görebilirsiniz. Ancak bu sitelerden bazıları güvenilir iken kimisi de oyun sunucusu tarafından engellendiği için maalesef işe yaramıyor. Burada ise dikkat etmeniz gereken nokta, bu sitelere kullanıcı adı ve şifrenizi verirseniz her zaman hesabınızın çalınma riski olabilir. Bu önemli noktaya dikkat ettikten sonra Clash of Clans hile siteleri üzerinden hileleri kullanmak isterseniz şu adımları takip edin:

 1. Bir arama motorunun arama kısmına “Clash of Clans Generator” yazarak arama yapın.
 2. Açılacak olan sitelere girerek istediğiniz hileyi kullanabileceğiniz bir siteyi seçin.
 3. Buradaki ekranda sizden hesabınızın kullanıcı adını isteyecek. Kullanıcı adınızı bu ekrana girin.
 4. Sonrasında ise aşağıda, sizden altın, iksir ya da yeşil taştan ne kadar istediğinizi soruyor. Burada istediğiniz miktarları girebilirsiniz. Ancak unutmayın ki siteler genellikle bir üst sınır koyuyor ve 24 saat içerisinde bu hileyi 1 kez kullanma hakkı verebiliyorlar.
 5. Ayrıca bu ekranda oyunu hangi platform üzerinden oynadığınız da soruluyor. Oyunu oynadığınız platform özelliğini de buraya girin.
 6. Sonrasında ise “Başlat” veya buna benzer bir isimle bulunan hileyi çalıştırma tuşuna basın.

Bu adımları takip ettikten sonra Clash Of Clans hileleri aktif edilerek siz de köyünüzü çok daha hızlı bir şekilde geliştirebilir ve diğer oyunculardan çok daha önde olabilirsiniz.

Clash of Clans Hileye İzin Veriyor mu?

Her oyunda olduğu gibi Clash of Clans sunucusu da hileleri bir şekilde oyunu oynamanıza ve diğer oyunculara haksızlık yapılmasına gayet normal bir şekilde tolerans göstermiyor ve Clash Of Clans hilelerini kullanmanıza izin vermiyor. Hileli bir şekilde oyunu oynadığınız sunucu tarafında tespit edildiği durumlarda ise oyun içi ceza almanız, bir süre hesabınıza giriş yapamamanız veya hesabınızın tamamen banlanarak bir daha hesabınıza giriş yapamamanız ihtimali her zaman var. Ayrıca hileleri kullanmak için internet sitelerine kullanıcı adınızı ve şifrenizi verirseniz de bu siteler tarafından hesabınızın şifresinin değiştirilerek çalınma ihtimali de mevcut.

İlgili Makaleler

Bu nedenlerden dolayı da bizim sizlere tavsiyemiz, zorlansanız da oyunu hilesiz bir şekilde oynamanız olacak. Çünkü Clash Of Clans hilelerini kullanarak bir süre oyundan zevk alsanız da bir süre sonra bu artık zevk alamamaya başlayabilirsiniz ve hesabınızın çalınma ya da banlanması gibi risklerle karşı karşıya kalmamanızı isteriz. Keyifli oyunlar diliyoruz.

Ayrıca bakınız:

Clash of Clans Bedava Hesaplar (Güncel Liste) > TIKLAYIN

Turkcell Faturasız Bedava İnternet > TIKLAYIN

Vodafone Faturasız Bedava İnternet > TIKLAYIN

Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) > TIKLAYIN

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu