reklam
Bimcell

BİMcell Yeni Hat Fiyatları Tarifeleri ve Kampanyaları

Bimcell Tarifeleri ve Bimcell Kampanyaları

Bimcell yeni hat fiyatları Tarifeleri ve Kampanyaları, Son zamanlarda iletişim alanında yapılan fiyat artışları kullanıcıları kara kara düşündürmektedir. Artan tarife fiyatları sonrası kullanıcılar uygun operatör aramaya başladı. İletişim kalitenizden taviz vermeden, oldukça uygun fiyatlara paket arayan kişiler Bimcell yeni hat fiyatlarını, Bimcell tarifelerini ve Bimcell kampanyalarını araştırmaya başladı. Bimcell yeni hat sahibi olmak için sadece TC kimlik kartınız ve fotokopisi ile size en yakın BİM mağazalarından birisine gitmeniz yeterli oluyor.

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

BİMcell Yeni Hat Fiyatları

Sim kart değişikliği yapmak isterseniz de herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmıyor. Sadece hattınıza TL yüklemek yeterli oluyor. Bu yıl için Bimcell yeni hat fiyatları da 85 TL olarak sizlere sunuluyor. En düşük tutarda ve faturasız Bimcell hattı alabilmek için, Bimcell yeni hat ücreti olarak 85 TL ödeyeceksiniz. Bimcell hattınızı satın aldıktan sonra da yaklaşık 48 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı durumlarda bu süre 6 güne de uzayabilir. Yeni bir Bimcell hat aldığınızda, hoş geldin hediyesi Bimcell Kampanyaları sayesinde ilk ay süresince kullanabileceğiniz tam “9GB internet, 300 Dakika ve 300SMS” de Bimcell’den size hediye ediliyor!

BİMcell Telsiz Kullanım ve Vergi Ücretleri

Diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Bimcell’de de Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen, Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi’ne göre Bimcell Telsiz kullanım Ücreti yıllık olarak 37,26 TL oluyor. Abonelerden kesilecek vergi ücreti aylık olarak 3,11 TL’ye denk geliyor.

bimcell online i̇şlemler - google play'de uygulamalar

BİMcell Tarifeleri

Karma Paketler:

 • Dost Küçük: Her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve 3 GB internet ile Bimcell’in zengin içeriklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Dost Küçük pakete aylık abone olmak için 26 TL ödeyeceksiniz.
 • Dost Orta: Bimcell’in bu özel paketi sayesinde her yöne 750 DK konuşma, 250 SMS ve 6 GB internete bir aylık abonelik yapmak isteyenler için 30 TL gibi cazip fiyatı ile sizlerin oluyor!
 • Dost Büyük: Bimcell’in hazırladığı Dost Büyük paketi ile her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve tam 9 GB internete sahip olacaksınız! Bu pakete bir aylık abonelik yaparsanız 35 TL ödemeniz oluyor.
 • Dost Mega: Bimcell tarifeleri arasından alacağınız bu paket ile her yöne 750 dk konuşma, 250 SMS ve mega 15 GB internete bir ay boyunca abone olmak isteyenlere özel 43 TL ile sahip olmak çok kolay!

Bimcell Konuşma Paketleri:

 • 250 DK: Bimcell 250 DK konuşma paketi ile bir ay boyunca her yöne konuşabileceğin 250 dakikaya 15 TL ödeyeceksiniz.
 • 500 DK: 500 DK paketinde her yöne 500 dk konuşmaya istediğiniz zaman sahip olun! 1 aylık kullanım ücreti ise 17 TL.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler ( Güncel Paketler )

Bimcell İnternet Paketleri:

 • 1 GB: Bimcell 1 GB internet paketi ile 1 ay boyunca kullanabileceğin 1 GB internet senin oluyor! Eğer bu pakete aylık abone olursanız 12 TL ödeyeceksiniz.
 • 2 GB: Sadece internet kullanmak isteyenlere özel olarak hazırlanan bu paket ile aylık 2 GB internete sahip olun! Paketin aylık abonelik ücreti ise 19 TL’dir.
 • 5 GB: 5 GB internet paketi ile bir ay boyunca kullanabileceğin 5 GB internete, aylık abonelere özel 27 TL ödeyeceksiniz.
 • 10 GB: Bimcell 10 GB internet paketinde dolu dolu 10 GB internete istediğiniz zaman sahip olun! Aylık ödeyeceğiniz ücret ise sadece 37 TL!

Bimcell SMS Paketleri:

 • 1000 SMS: Bimcell’in 1000 SMS paketinin 1000 SMS’i ile Bimcell dünyasında mesajlaşmanın tadını doya doya çıkarın! Aylık abonelere özel 6 TL fiyat indirimini kaçırma!
 • 50 MMS: Bimcell’in bu özel paketi sayesinde her yöne 50 MMS ile mesajlaşma keyfiniz hiç bozulmasın. Aylık abonelik yapanlar için 3 TL cazip fiyatı ile sizlerle!

Bimcell Kampanyaları:

BİMcell’den yeni hat alan kişilere özel olarak verilen HEDİYE, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve tam 9 GB internet fırsatı sunuyor! Yeni aldığınız Bimcell hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz yeteli oluyor!

Bimcell Yurtdışı Paketleri:

 • Yurtdışı 90 Dakika: 90 Dakika paketinde yurt dışına kullanabileceğiniz 90 dk konuşma şansına istediğiniz zaman sahip olun! Aylık ödeyeceğiniz tutar ise 55 TL. Pakete abone olmak için AY90DK yazarak 4551‘e SMS göndermeniz yeterli oluyor.
 • 60 Dakika Bütün Dünya: 60 Dakika Bütün Dünya paketi ile yurt dışında kullanabileceğini 60 dk konuşmaya, aylık abonelere özel 59 TL ödeyeceksiniz. Paket 30 gün boyunca geçerlidir ve otomatik olarak yenilenmiyor. Bu pakete abone olmak için DUNYA60DK yazarak 4551‘e kısa mesaj atmanız yeterli.
 • Yurtdışı 1 GB: Alacağınız Yurtdışı 1 GB paketi ile yurt dışında kullanabileceğiniz tam 1 GB interneti özgürce kullanabilirsin! Aylık abonelere özel 45 TL fiyat ile sahip olun. Pakete abone olmak için YURTDISI 1GB yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bazı Sorulara Cevaplar

Bimcell’e abone olmak için kimlik fotokopiniz ile size en yakın BİM mağazasına gidip, sizden doldurmanızı istenen formları doldurduktan sonra hemen SİM kartınızı alabilirsiniz. BİM mağazalarından SİM kart değişikliği ÜCRETSİZ olarak yapılıyor.

Bimcell hattınıza TL yükleme işlemlerini bütün BİM mağazalarından, kredi kartınızla ve bimcell.com.tr üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Hattınızda kalan TL miktarını da istediğiniz zaman ücretsiz olarak sorgulayabilirsiniz. Bunun için faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli. Arama sonucunda, telefonunuzun ekranında kartınızda kalan bakiyeyi görebilirsiniz. Faturasız hattınızda kalan TL miktarını öğrenmek için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise 9333’ü numaralı telefonu tuşlamaktır. Arama sonucunda, TL bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons ediliyor.

 

Ayrıca bakınız:

Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi 

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Online Bimcell TL Yükle

 

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Müşteri hizmetleri numarası 444 4 551

Bimcell Kalan TL’yi Nasıl Öğrenebilirim?

*123#’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Bimcell de En Az Kaç TL Yükleme Yapmak Gerekiyor?

Son değişikliklerle beraber en az 50 TL yükleme yapmak gerekmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu