Reklam
Bimcell

Bimcell Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

Bimcell kalan kullanım sorgulama ve öğrenme; Bimcell kalan kullanım sorgulama işlemi için ücretsiz arama yada ücretsiz SMS yöntemini kullanabilirsiniz.

Bimcell Kalan Kullanım Öğrenme

İstediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde bakiyenizi ve kalan kullanım haklarınızı, aşağıda verilen yöntemleri kullanarak sorgulayabilirsiniz;

  • Faturasız hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenmek için *123#’yi tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Aramanın sonucu ise telefonunuzun ekranın görüntülenecektir.
  • Bir diğer yöntem ise 9333’ü aramaktır. Aramanızın sonucunda, hattınızda ne kadar bakiye kaldığını ve kalan kullanım haklarınızı sesli yanıt sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bimcell SMS ile Kalan Bakiye Sorgulama

Bimcell hattınızda ne kadar SMS, dakika, internet ve bakiye kaldığını SMS aracılığı ile de öğrenebilmektesiniz;

Bimcell SMS yoluyla kalan kullanım hakkınızı öğrenebilmek için KALAN yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Mesajınızı göndermenizin ardından kalan internet, dakika ve SMS haklarınız sırasıyla görüntülenecektir.

Bimcell Paketimde Ne Kadar SMS, Dakika ve İnternet Kaldı

Bimcell hattınızda ne kadar SMS, dakika ya da internet hakkınızın kaldığını bütün detaylarıyla öğrenmek için Bimcell resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Bimcell online işlemler menüsü üzerinden sizden talep edilen bilgileri girerek ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenebilirsiniz. Bimcell online işlemlere girebilmek için;

  • Bimcell resmi internet sitesine girin, https://www.bimcell.com.tr/
  • Ardından Bimcell Online işlemler sayfasına giriş yapın,
  • Girişte size sorulan şifreyi bilmiyorsanız telefonunuzdan *952# tuşlayarak giriş şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Bimcell Kullanılan Bakiye Nasıl Sorgulanır?

Bimcell internet, SMS ve dakika sorgulama ve kalan bakiyeyi sorgulama işlemlerinizi 9333 numarasını arayarak ya da *123# arama tuşuna basarak kalan internet paketlerinizi, SMS paketlerinizi ve dakikalarınızı öğrenebilmektesiniz.

Bimcell Arayarak Kalan Kullanım Sorgulama

Bimcell kalan kullanım haklarınızı 9333’ü arayarak sorgulayabilirsiniz. Sesli yanıt servisi size paket detaylarınız ve bakiyeniz ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu