Reklam
Bimcell

Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları

Bimcell kullananlar yada hattını Bimcell’e taşımak isteyenlere özel kampanyalar ve fırsatlar sunmakta. Özellikle hattını bimcell’e taşıyanlar bedava internet, dakika ve SMS vermektedir. Sizlerde hattınız bimcell’e taşıyarak Bimcell yeni hat kampanyasında faydalanabilirsiniz.

İster tek sefer yükleme yaparak bedava hediyeler kazabilirsin, isterseniz bir çok avantajı içerisinde barında bimcelle hattınızı taşıyarak bu avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Nasıl Alınır? Hattını Bimcelle Taşımak

Hattını Bimcell’e taşımak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri ise Bimcell hat nereden alınır? Nasıl bimcell’li olurum sorusudur. Ayrıca bimcell sim kartı nereden alınır? Nasıl bakiye kontur yüklenir sorularına cevap vermek istiyorum.

Yeni hat almak yada hattınızı Bimcelle’e taşımak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber her hangi bir bim mağazasına gitmeniz yeterlidir. Bakiye yada kontur yüklemek için bütün bim mağazalarını kullanabilirsiniz. Ayrıca (444 4 551) ve bimcell.com.tr iletişim kanallarını kullanarak bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Taşıma Kampanyası

BİMcell’lilere yeni avantaj! tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese yurt içi her yöne 500 SMS ve 1GB İnternet HEDİYE!

Bimcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gun boyunca kullanabileceginiz yurt ici her yone 250 dakika, 250 SMS ve 4 GB cepten internet firsati! Hattınız aktif olduktan 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Hattınız ilk kez Bimcell’e taşıdığınızda  1 ay boyunca kullanabileceğin 250 Dakika, 250 SMS, 4 GB hattınıza yükleyebilmek için telefonunuzun mesaj kısmından BIMCELL BONUS yazarak 4551 göndermeniz yeterlidir. Kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi için 444 45 51  müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Bimcell 20 GB İnternet Paketi

Bol bol internet isteyenler için özel olarak hazırlanırmış 20 GB bimcell internet paketi haftalık olarak satışa sunulmuştur. 20 TL karşılığından bir hafa boyunca kullanabileceğiniz 20 GB inernet paketini almak için SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

 

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell ayrıca her ay 25 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılarına 1 ay boyunca kullanabileceği  1 GB internet ve 500 SMS hediye etmektedir. 2021 yılının sonuna kadar sürmesi düşünülen bu kampanyadan her ay yararlanmanız mümkün.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet 2021 kampanyalarından biride 40 TL üstü yükleme yapan herkese hediye 5 GB internet ve 500 SMS ücretsiz olarak verecektir.

Bimcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar 2021

Bimcell hat fiyatları ne kadar yada bimcell hat ücreti hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Genelde faturasız hatlar için kampanya bimcell sim kart ücreti

Eğer faturasız hat almayı düşünüyorsanız ödemeniz gereken ücret 2021 yılı için 105 TL olarak belirlenmiştir. Bimcell faturasız hat aldığında 105 tl ödediğinizde 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS hatlarını hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell tanışma kampanyası ile yeni ön ödemeli kart aldığınızda yeni hattınıza 9 GB internet, Her yöne 3000 dakika ve 300 SMS otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyası

Abonesini sayısını hızlıca yükselten Bimcell yeni hat alımlarından geçerli olan bu kmapanyada yeni hat aldıktan sonra 1 ay içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir. Hoş geldin kampanyası kapsamında 9 GB internet, 300 SMS ve her yöne 300 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Yeni Hat Kaç Günde Açılır

Bimcell hat almayı düşünenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri ise bimcell hattın kaç güne açıldığı sorusudur. Genelde 48 saat içinde aktif olan hat bazı durumlarda 6 güne kadar uzayabilmektedir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. 40 tl 50 arası 2 GB 50 üstü 5 GB olarak güncellenmiş, birde ben hattımı taşıdım bedava GB gelmedi (taşıdığın için) diğer kampanyalar onay mesajı gönderdikten sonra geldi!

  2. 20.05.2021 de faturalı hayatımı bimcell e taşıdım ama bana faturalı hatta taşındığım konusunda bilgi verilmedi açılınca ne olacağı belli olacak denildi ama henüz açılmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu