reklam
Müşteri Hizmetleri

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Akbank 1948 yılında Adana’da pamuk çiftçilerine destek olmak için kurulmuştur. Kurulduğu günden beri çiftçilere ve hayvancılıkla uğraşanlara destek olan Akbank ilerleyen dönemde şube ve müşterini ağını devamlı yükseltmiştir.

Müşterim sayısı 17 milyonu aşan Akbank şube ve ATM sayısı bakımında durmadan büyüme göstermektedir. Müşteri sayısın fazla olması neden ile bankacılık işlemlerini hallet isteyenler genelde bankaya gitmek yerine Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bankacılık, kredi, kredi kartı ve hesap işlemleri telefon bankacılığı üzerinden yapmaktadırlar.

Akbank müşteri hizmetleri numarası aradığınızda sesli yanıt sistemi üzerinde yönlendirmeler çoğu zaman can sıkıcı bir hal almaktadır. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler genelde zaman kaybetmeden canlı destek üzerinden işlemlerinizi yapmak istemektedirler.

Özellikle Akbank müşterisi olmayanların müşteri temsilcisine bağlamak için oldukça çaba göstermesi hatta müşteri temsilcisine bağlanmadan telefon kapatmasına neden olmaktadır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaralarını aramanız gerekmektedir.

Bankayı aradıktan sonra sesli yanıt sistemi üzerinden size yapacağınız işlemler hakkında bilgi verilecektir.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım 2022

Akbank müşteri hizmetleri arandıktan sonra genelde telesekreterin yönlendirmesi ile tuşlara basmak çoğu zaman yaşadığınız sorunu anlatamadan işleminizin sonlandırılmasına neden olmaktadır. Hatta çoğu zaman dakikalarca tuşlara basarak zaman kaybı yaşanmaktadır.

Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 / 0850 222 25 25 arandıktan sonra Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sırası ile 4 ve 2 tuşuna basılması yeterlidir.

Akbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin

Akbankası müşteri temsilcisine bağlanmak için sesli yanıt sisteminde telesekreter konuşmaya başladıktan sonra sırası 4 ve 2 tuşuna basarak anında müşteri temsilcisi ile konuşmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi

Akbank müşteri hizmetlerini aradığınızda sizden her hangi bir ek ücret talep edilmez. Arama yaptığınızda kullandığınız dakikalardan harcanır. Türkiye’nin neresinden arasanız arayın standart ücret alınır. Her hangi bir ücret kesintisi olmaz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sizlere anlattığım şekilde yaparak hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde zaman kaybetmek istemiyorsanız telesekreterin sesini duyduktan sonra sırası ile 4 ve 2 tuşuna basmanız yeterlidir sizi direk müşteri hizmetlerine yönlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu